Septembar 20, 2024, 12:11:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Hydroxycut max - dobar ili ne?  (Pročitano 4168 puta)

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Hydroxycut max - dobar ili ne?
« poslato: Mart 21, 2010, 05:37:45 posle podne »
Pozdrav! Narucila sam Hydroxycut Max cak sa drugog kraja svijeta i sutra bi trebao da mi stigne. Narucila sam ga najvise jer Hydroxycut inace hvale i svrstavaju u jedan od najboljih sagorjevaca na svijetu. E to tvrde na BB.com i u raznim fitness casopisima do kojih povremeno dolazim. .Danas sam ponovo trazila informacije vezane za H. Max i naisla na bezbroj stranica,bezbroj analiza ovog( i drugih Hc sagorjevaca) produkta koje su totalno zastrasujuce.  Voljela bih da iskoristim ono sto sam platila i ako bude onako kako pise,trebalo bi da radi,ali ne zelim da unistim zdravlje.  Cak citam da su neki Hydroxycut proizvodi povuceni iz prodaje i da je bilo ozbiljnih zdravstvenih problema kod ljudi,cak smrti. E pa sad ko ce tu kome vjerovati?  Ja sam koristila ''ultra ripped'' i osim povremenih nesanica i dosta energije nisam primjetila nikakve druge efekte( pa ni one kojima sam se nadala  ::)) Ima li neko ko je koristio bilo koji od Hc sagorjevaca?
Ima li neka pouka koja bi se mogla glasno reci za sve sagorjevace zajedno? 
Ja vjezbam,sad vec dosta dugo i zbog (ne)discipline u kuhinji dosta mi sporo ide,al sam tvrdoglava ko mazga pa tjeram polako dalje. Sa ovim sagorjevacima sam mislila malo pogurati stvari i dobiti na energiji koje mi dosta fali,al ako nisu dobri i ako ce mi ostetiti zdravlje,onda necu uzimat i idemo dalje...

P.S. imam jos jednu temu koja jos ceka odgovor na: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,16221.0.html

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2010, 06:36:19 posle podne »
CAo Mia ,  necu da ti solim pamet sad kad si vec narucila , mada mislim da si imala dosta dobre izbore i ovde . Znam par cura koje su koristile xenadrine i sve OK , rezultati dobri uz fini trening i cardio . Obicno je taj xenadrine izbor zena koliko ja mogu da primetim a i sam sam ga koristio i meni je dobar ;Imas smanjen apetit zbog njih malo vece zelje za treningom ,porast energije i sl. Znam recimo da se animal cuts ne preporucuje zenama . Sto se tice hydroxy cut , to je secam se pedja rekao bila neka sprdacina sa FDA , pa su kao povukli iako nije bilo realnih osnova za to ,valjda je neko trebao da podmaze FDA ,ovi odbili i onda ide ta prica o povlacenju  i ja verujem da je ovo blizu istini . Ne znam sta ce ti Pedja reci za ovaj njegov Shred x sa geranaminom , da li je za zene i sl. ja sam ga koristio i odlican je . Geranamine pomalo simulira dejstvo nekada ma huanga  koji je bio legalan . Malo vise truda u kuhinji u sustini uvek resava stvari ,ovo je samo pomoc .
Nadam se da sam ti pomogao malo .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #2 poslato: Mart 22, 2010, 04:35:05 pre podne »
Hvala na odg. Ne bi meni problem bio kupiti bilo sta da ja ne zivim Bogu iza ledja.Ovdje nema ni dobrog mesa u prodavnicama,a kamo li suplemenata i sl. Ne bi me zacudilo da jedem meso ludih krava na hormonima,pa da zbog toga ne mogu da smrsam kako bi trebala.  ;D  Ovo sam narucila jer je prijateljica krenula za Ameriku pa rekoh hajde da probam i to cudo kad ga vec toliko reklamiraju   :D Nema veze,probacu ja HC,svejedno,pa cu prestati ako ne bude u redu. Nemam bas mnogo izbora ;-)))  Ako se ne javim za deset dana...jbga  ;D ;D ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2010, 06:23:48 pre podne »
odgovrio
a ovde je x sve rekao

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2010, 07:41:55 pre podne »
Hvala obojici  :-*

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2010, 04:28:12 pre podne »
Za one koje mozda interesuje ova tema.Pocela sam sa Hydroxycut-om i danas mi je peti dan kako ga uzimam. Vaga kaze da sam do sad ''smrsala'' dva kilograma. Predpostavljam da sam izbacila vodu,a vjerovatno je i konacno pocelo da se topi nesto i masti.Juce sam prvi puta uzela punu preporucenu dozu (2x2 tablete) i osjecam se kao pile na speedu. Juce sam se smijala,plakala,svadjala i mirila sa ukucanima(tjerala u teretanu te iste ukucane),vjezbala kao munjena (rasturila sam noge cucnjevima) hehe , tako da danas ne mogu da hodam! Dakle, nus pojave imam,ali nisu neizdrzive.Efekat osjecam,vaga konacno pokazuje manje nego ikad (64 kg) od kako sam pocela vjezbat. I da, jedna vrlo vazna stvar: ne jede mi se slatko,tako da mi se lako drzati low carb dijete  ;)   ;D
Puno pozz svima!  :-*

Spartak

  • Gost
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2010, 05:42:51 pre podne »
cudo sto kofein radi :)

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Odg: Hydroxycut max - dobar ili ne?
« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2010, 07:12:34 pre podne »
Samo da me hercika ne izda!  ;D