Jul 02, 2024, 07:24:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Wini+trenabol  (Pročitano 3876 puta)

Van mreže shunjara

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Wini+trenabol
« poslato: Mart 31, 2010, 01:16:26 pre podne »
E ovako...Zovem se Bojan imam 22 godine i treniram nekih sedam meseci konstantno....imam 95 kg  a visina 182cm...
Hteo sam da zapocnem ciklus sa winstrolom i trenabolom uz to bi ubacio od suplemenata protein,glutamin,bcaa i animal pak....
Ishrana je korigovana vec zadnjih dva meseca tako da sa tim nemam  problema!!Koristio sam winstrol vec i to sam uzimao 150mg sedmicno
nadam se da je bilo ok??sad nekih iskustva sa trenabolom i nemam sve sto znam sam procitao ovde po forumu koji je uzgred sjajan i moze dosta toga da doprinese!!!!
Zanima me da li treba jos nesto ubaciti i koje doze trenabola da uzimam!!!Da li da ubacim i testosteron (ne zamerite ako sam sad odvalio glupost) jos se ucim pa mi je svako misljenje,kritika  ili sugestija dobro dosla!!!xvala unapred :)))))

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Wini+trenabol
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2010, 01:37:13 pre podne »
Trenabol je extra steroid,ali nije za pocetnike....

Prvo ispucaj neke manje egzoticne stvari,pa kad to prestane da radi,zvekni njega...

Ne znam ni koji si tren mislio?Acetat,Depo?

A i tih 7 meseci treninga je malo da bi poceo sa hemijom...Udri ti po hrani i supsima,pa kad zabaguje napredak,pocni da razmisljas o ovome
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže shunjara

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Wini+trenabol
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2010, 09:51:32 pre podne »
Pa uzeo bih acetat,a sad mene zanima koje doze bi trebao da uzimam s'tim da bih ga uzimao prvi put i koliko bi trebao da traje ciklus tren+wini???

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Wini+trenabol
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2010, 11:46:06 pre podne »
Hoces da se definises?
Gdje je tu test?
Licno ne bih radio kuru bez njega, ali kako hoces. Posto si odlucio, kako jesi. Ne znam kakv winny uzimas, injekcioni ili tabletice, ali  po meni, u svakom slucaju ta kura ne bi trebala da bude duza od 8 nedelja, a winny ako je u tabletama 4, max 6 nedelja, sto znaci da ces da vozis solo Tren acetat, 2 ili 4 nedelje.
Ja tako ne bih.
A i momak ti fino rece, da Tren nije bas za pocetnike.
Razmisli da ubacis i Test propionat, to bi vec bila ozbiljna kura.

Van mreže shunjara

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Wini+trenabol
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2010, 01:59:38 posle podne »
Pa definicija je glavni razlog!Winstrol bih uzimao injekcioni,a sto se tice test propionata  ubaci cu i njega!!E sad koliko mg  propionata bi islo?

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Wini+trenabol
« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2010, 02:01:20 posle podne »
100 mg eod
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.