Septembar 19, 2024, 11:53:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc oko koriscenja kreatina  (Pročitano 4476 puta)

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
pomoc oko koriscenja kreatina
« poslato: Januar 21, 2010, 12:29:26 pre podne »
ovako imam jedan mali(VELIKI) problem... ovako: poceo sam da pijem kreatin,znaci sve ok prvih 7 dana po 4 puta dnevno po 5g a posle po 2 puta dnevno.ali problem je u tome sto ja gde vezbam u toj teretani svi piju kreatin prije dorucka i prije treninga ali ja sam ovde na ovom forumu procitao da se kreatin pije prije dorucka i posle treninga i tako sam i poceo da pijem,znaci prije dorucka i posle treninga! ali problem je u tome sto kad sam rekao u teretani kako ga ja pijem svi su mi rekli kako ja to radim pogresno itd.... i onda su me pitali zbog cega treba da se pije posle treninga a ne prije i ja nisam znao da to objasnim!? pa bi voleo da meni neko ovde objasni zbog cega se kreatin pije posle a ne prije treninga da bi mogao da im zatvorim usta svim tim pametnjakovicima sto se prave pametni!! izvinite ako je ovo vec bilo na forumu ali ja stvarno nisam mogao da nadjem....      a da, da kazem jos nesto: kad sam ja njih pitao zbog cega oni piju kreatin prije a ne posle treninga  nisu znali da objasne!
« Poslednja izmena: Januar 21, 2010, 12:40:47 pre podne miljkoo »

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2010, 01:00:58 pre podne »
Isti je razlog kao za pre treninga kao i za posle. Najveca mu je iskoriscenost.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2010, 03:04:10 pre podne »
U 90% teretana winstrol je ultimativni sagorevac masti, tako da je dublja rasprava po vecini teretana kao da odes u ludnicu i objasnjavas ludacima kako si ti normalan, a oni ludi!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #3 poslato: Januar 21, 2010, 09:52:13 pre podne »
jel piju whey/??ako piju pitaj ih sto piju..
slobodan ti je odgovorio za kreatin
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #4 poslato: Januar 21, 2010, 10:06:14 pre podne »
Problem je nekome ko je jedva osnovnu skolu zavrsio o srednjoj da i ne govorim problem da ukapira osnovne metabolicke procese u organizmu a uz to drzi predavanja o treninzima suplementaciji a veteran u teretani. No svako ima svoje: neko ima forum neko ima likove u teretani.

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2010, 10:34:35 pre podne »
hvala momci,sada sam nesto skontao.......    ma najgore mi je kad pocnemo da pricamo o tome sta za masu,def itd kad se svi prave pametni,ja treniram godinu i dva meseca i sve odavde ucim a dodje u teretani koji kaze da vezba vec nekoliko god i oni ga pitaju sta da rade za misicnu masu,mislim kako da se hrane,sta da piju i tako to a on im kaze da jedu koliko mogu,nebitno sta samo da jedu sto vise......... a za amino kiseline kad su ga pitali rekao je da kad uzimaju tablete mogu da ostanu sterilni,da nemoja dece............glupost cista!!

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #6 poslato: Januar 21, 2010, 10:37:07 pre podne »
nisu baš svi prijateljski raspoloženi, i nisu svi toliko mutavi koliko se prave.
"jedu šta bilo" veoma često znači "baš me briga da ti pričam, usvinji se, ja ću na kraju da budem bolji".

treba ih prihvatiti sa rezervom.

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #7 poslato: Januar 21, 2010, 10:44:33 pre podne »
 u pravu si ;)..........nisam nesto na taj nacin razmisljao ali sve je moguce,nebi me cudilo da je na takav nacin razmisljao

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: pomoc oko koriscenja kreatina
« Odgovor #8 poslato: Januar 21, 2010, 11:01:49 pre podne »
ok,hvala na odgovorima svima i hvala sto ste tako brzo izasli mi u susret oko ovoga!! hehe ja znam na koga mogu da se oslonim,za sve od ishrane pa do steroida, na vas, na ovaj forum!! HVALA VAM!!