Jun 29, 2024, 01:36:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc u treningu  (Pročitano 1339 puta)

Van mreže somi13

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
pomoc u treningu
« poslato: Januar 15, 2010, 06:16:21 posle podne »
Treniram vec vise od godinu dana sa tegovima,a kardio vec 3 godine...zanima me da li je bolje da radim kardio pa trening s tegovima ili obrnuto?isto tako bih voleo da malo dobijem na definiciji,pa me zanima koja je procedura ,da li vazi ona prica da se rade serija sa menjim tezinama a vise ponavljanja i kracim pauzama...kardio radim otrpilike 35 min,ali prilicno jakog inteziteta,posto imam dosta snage pa ne osecam  efekat ako radim slabije...naravno ishrana mi je korigovana,pre 2 godine sam je korigovao i sa 115 sam dosao na 85,sada imam 90...zanima me kako da postignem DEFINICIJU,da li ima potrebe da mozda uzmem animal cut???treniram 5,6 puta nedeljno,i u poslednje vreme sam poceo i 2 puta nedeljno da idem i na bazen..ako bi neko mogao da mi objasni sve,bio bih mu zahvalan...hvala unapred

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: pomoc u treningu
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2010, 06:47:36 posle podne »
Prvo tegovi ,pa kardio...

Tokom treninga sa tegovima trose se rezerve glikogena,nakon cega organizam pocinje da trosi masti kao gorivo tokom izvodjenja kardia...

Ponavljanja maltene nemaju veze sa definicijom...Tu je bitna sredjena ishrana i kardio trening...

MOzes da uzmes neki sagorevac kao pomoc...

Procitaj malo o HIIT aerobnom treningu na forumu,buxe ti zanimljivo...

pozz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže somi13

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: pomoc u treningu
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2010, 06:53:03 posle podne »
a koj sagorevac bi mi preporucio?i koju bih kilazu na 190cm  trebao da imam a da definicija dodje do izrazaja,posto kazem vec 2 godine vodima racuna o ishrani,vec bi trebao imati neke rezultate kakve takve...hvala u svakom slucaju :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: pomoc u treningu
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2010, 12:24:26 pre podne »
Animal Cuts je definitivno jedan od najboljih na trzistu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!