Septembar 25, 2024, 01:19:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.973 članova - Poslednji član: DorisSkymn
X3MShop banner

Autor Tema: Vasa misljenja  (Pročitano 6352 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2010, 11:53:31 posle podne »
U cemu je tolika prednost injektivnih steroida-nisu stetni,brze deluju...pricao sam sa par momaka u teretani koji koriste oralne i kazu da su zadovoljni.

Svi steroidi za zdravog covjeka su stetni.

Pitanja koja postavljas govore da si vrlo lose izucio tematiku, razlog vise da ne kreces u pricu.

Srecem veliki broj ljudi koji koriste steroide, mnogi od njih izgledaju prosjecno za nekog ko se roka hemijom. Niko od njih mi nikada nije rekao - Da ja sam budala, odradio sam ciklus i nijesam nista napravio - svi su "zadovoljni", upravo kao tih par momaka koje ti pominjes.

Solo orali - mali androgeni output, nedovoljna kolicina steroida, uzrupira se vlastita proizvodnja sto korisnika cesto nakon cijele odiseje vrati i nize nego sto je bila startna pozicija, "oralni blitz krieg" ciklusi su prekratki da bi se nesto ozbiljnije izgradilo ili pak da bi se tijelo "naviklo" na "dobitke"... to su samo neki od razloga zbog kojih prica ne vrijedi..

Nema sintetickog testosterona u injektivnoj formi = Nema dobrog ciklusa = Nema velikog bodybuildera.

BODYBUILDING: PUSSIES NEED NOT APPLY!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazarns

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #16 poslato: Januar 24, 2010, 12:26:23 pre podne »
Vladar je izgleda bio zakljucao temu zbog mog objasnjenja mesta spricanja.

Vladar VELIKO IZVINJENJE za to,ali nisam mogao odoleti kad sam video na online vujakliji.Nece se ponoviti.

Shvatam tvoje objasnjenje da se bez injektivnog steroida ne moze napredovati...

Ali evo sad je sszgo izneo suprotno misljenje.S tim da se posebno slazem sa njegove zadnje 2 recenice...nisam mislio da sa steroidima postanem gromada,nego da nabacim od 5 do 10kg ne vise,da malo inapredim misice,ali ne da budu dzinovski...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2010, 01:02:28 pre podne »
dakle taman da pustim kad ono zakljucano
posto se ne slazem sa iznetim, otvoricu drugu temu a vi prebacite u onu prvu i otkljucajte molim !

Evo prebaceno.

solo winstrol je davao oko kilo mase mesecno i dooobru definiciju i suvocu (30-40 mg)

Kilogram na vagi za 30 dana, nebih rekao da je to rezultat vrijedan paznje. Koliko je od toga miscnog tkiva jako je upitno, kao i koliko je toga sto si "dobio" rezultat doze winnia, a ne recimo kvalitetnijeg pristupa treningu ili prehrani. OK ti ces vjerovatno reci ne ne radio sam sve identicno, ali najcesce ljudi koji krenu sa rodisima, makar tih prvih mjesec dana imaju vise elana da se hrane i treniraju kako treba, pa od tud i taj rezultat od + 1kg za 30 dana. Sto se tice suvoce ili sta vec, prije ce biti da si pojacao "potrosnju kalorija", kako si naveo vec u nekoj drugoj temi.

solo metan neke smesne doze sto sam probao mesec dana, poprilicno sam narastao, sve vene iskocile, 4-5 kg na vagi od 2-3 plava srca dnevno tokom mesec dana
E sad si malo bolji znaci +4-5 kg za 30 dana... Way to go my brother... 4,5 kg cega... vode, masti, misica? Prije ce biti ovo prvo dvoje, ali avaj, ako grijesim, odlicno za tebe.

ni u jednom slucaju nisam primetio neki drastican poremecaj prirodnog testa niti drasticna pad libida ili mase nakon prestanka
blagi pad libida i blagi pad na misicnoj masi se desio ali to moze biti iz milion razloga, konkretno sto sam u tim periodima pravio pauze od treninga i jeo junk i bio preforsiran (leto)...

Potvrdjujes ono sto sam gore rekao. Pad libida, pad misicne mase (mozda ovih +1kg ili +4-5kg), porast tjelesnih masti, pretreniranost ("preforsiranost") kao po deafultu sa drugim korisnicima "oralnih blitz krieg-ova".... Pad raspolozenja, bezvoljnost za treningom, prehranom... naravno nijesi bio vise nabrijan methancerosima pa treba se izboriti sa tim i pronaci motivaciju za treningom... to je onaj dio koji sam gore pomenuo tj da se najcesce ljudi nakon tih kratkih oralnih ciklusa vrate ispod startne pozicije...

o poremecajim koji se ne vide ne bih pricao, pricam o onim  primetnim i vidljivim, kojih NIJE BILO ili su bili toliko blagi da nisu za pomen...

Nadam se da poremaciji o kojima ne zelis da govoris nijesu znacajno poremetili tvoje zdravlje, ako si odradio ovo gore nebi ni trebalo da bude, jer si isao kratko, sa malim dozama... jer ako si sa ovim gore imao probelma, onda... hm.. bilo bi dobro da se manes rodisa, jer ces se upropastiti... imam jednu novost za tebe... Momci koji su VELIKI BUILDERI i ono sto ih cini velikim, izmedju svega ostalog je da imaju mogucnost da podnesu visoke doze hemije... pa je osim genetike, i svega ostalog sto je potrebno to jedan od bitnih cinilaca i koliko im organizam moze podnijeti rokanje, pa stoga budi pazljiv, da ozbiljnije ne ugrozis sisteme u svom tijelu, isto kako su oni obdareni da podnesu dosta, mnogi drugi "pucaju" sa vrlo malo.. i da legendo... koristiti tokom cijele godine svakih ne znam koliko si negdje napisao 250mg test depoa radi odrzavanja performansi i nije tako strasno, sta sve moze da podje po zlu.  ;)

i da napomenem jos
ne zele svi ovde da budu VELIKI BILDERI
ima nas koji hocemo da budemo MALI BILDERI jer je tako bolje estetski ;)

Eto vidis, vjerujem da vecina onih koji zele izgledati lijepo poput toga o cemu govoris dovoljno je da imaju izbalansiranu prehranu , trening tokom cijele godine, i ako imaju malo srece sa genetikom i bez roidsa mogu da postignu zeljeno.... A ti koji su genetski losi, ili pak su se izrokali sa smecem od xy oralnih ciklusa i mega doza depoa, pa im receptori reaguju lose, mozda bi mogli da se dobro ociste, naprave dobar priming i probaju sa minimalnim dozama injektivnih rodisa uz postovanje svih ostalih postulata bodybuildinga, da dostignu ono sto zele... vjerujem da nije tesko i da se moze postici takvo sto, pogotovo bez SOLO ORALNIH CIKLUSA ZA BUDALE.  (Budala - mozda prejaka rijec, prije neupucen, neznalica, uplasen od 3-4cm igle...)

I da... nemoj mi zamjeriti ako sam negdje nesto lose interpretirao, ali zaista mislim da su ovi gore oralni ciklusi koje si postavio cisto gubljenje vremena, i krivo mi je da lokalni dileri deru klince za saku oralcica i pricom da je to to sto ce ih uciniti kao cike sa BB postera.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #18 poslato: Januar 24, 2010, 01:08:54 pre podne »
Ali evo sad je sszgo izneo suprotno misljenje.S tim da se posebno slazem sa njegove zadnje 2 recenice...nisam mislio da sa steroidima postanem gromada,nego da nabacim od 5 do 10kg ne vise,da malo inapredim misice,ali ne da budu dzinovski...

Dobiti 5-10kg misca, i zadrzati iste, je ogroman posao.

Ponovicu da si nedovolno edukovan za pricu, neces nista uraditi sa nivoom znanja koji imas, a jos manje sa tim sta planiras... ali avaj, srecno.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2010, 01:09:11 pre podne »
Znas kako nas narod kaze dok se ne opeces neces nauciti jbg,  probas pa vidis   :) :) :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #20 poslato: Januar 24, 2010, 01:15:12 pre podne »
Znas kako nas narod kaze dok se ne opeces neces nauciti jbg,  probas pa vidis   :) :) :)

Vidis ja znam jednu drugu... Pametni se uce na tudjim greskama, a glupi na svojim.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2010, 01:25:05 pre podne »

pa ako oces sa ozbiljnom hemijom jednostavno ne izbezno tj glavna stvar....

E jbg,ovo jako uzdrmava moju zamisao koriscenja istih...

Bar dok ne nadjem nekog ko bi me spricao,jer ja sam to nema sanse da radim.
Procitao sam da injektivni idu u misic grudi...mozete li mi reci gde se jos sprica?
[/quote]

brate sprica se u gleutus uglavnom.. mada ako preferiras neke druge delove moze u rame i butinu :S

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2010, 02:04:54 pre podne »
sta cemo kad nemaju srece sa genetikom,
ili kad hoce da budu suvi, definisani preko normale.
ili se plase igle, ja sam imao fobiju od igle godinama

Kao i ti prevazicice "fobiju od igle" i koristiti injektivne i zasto da ne oralne forme u kombinaciji.

>>>>
da te tablete ne funkcionisu, zasto onda uopste ih i prave?

Ako govorimo o rodisima... Prave ih zato sto im donose ogroman prihod od ljudi koji imaju "fobije od igle", vecina legalnih farmaceutskih kuca pravi injektivne forme testa, kao sto je taj koji se ti spremas da uzmes, ali zato UG labovi imaju nevjerovatno siroke palete orala. Znaci - motiv je novac, a ne bolja iskoriscenost supstanece, bezbjednija upotreba i vec o cemu bi useri trebali razmisljati. Da se razumijemo, ja ne govorim da oralni rodisi ne mogu da budu korisni, ali samo uz kombinaciju sa injektivnim formama, i u razumnim dozama!

>>>>
evo ja cu bas testirati sledeceg meseca ovo, jer cu ici sa oral winstrol 30-40mg,  i 1 depo nedeljno (sto je kao, malo jace od solo winstrola, ali ajd)
pa cemo videti sta ce se desiti, cilj je definicija

Podicices kvalitet svoje prehrane, angazovaces se u kardiovaskularnim aktivnostima i to ce ti donijeti rezultate, posto si na dijeti potrebna je minimalna kolicna rodisa koja ce pomoci u ocuvanju miscnog tkiva. Znaci mnogo drugih faktora je ukljuceno koji mogu da naprave napredak a ne samo upotreba te dvije supstance u kombinaciji (btw ti ipak koristis injektivni i oralni roid). Ako zelis da napravis test, onda nastavi da sve radis kao i do sada pa vidi sta se desava, ovako nije relano reci da su male doze winna i testa kljuc.

BTW... Zaboravio si tren... koji si napomenuo u drugoj temi... master blaster... to je sve ukupno koliko nedjeljno... 300+300+280 - eto skoro pa gram... sa druge strane 30mg metha ed, kao solo oral ciklus je... hmm... 210mg... manje onih 20-30% koje ni ne stigne.. eto zbog cega su solo oralni cikusi budalastine, a koliko vidim iz tvog plana i ti si savrseno toga svjetan.

Vladar OUT, moramo mi koji nijesmo trenutno na kemiji da odmaramo malo...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vasa misljenja
« Odgovor #23 poslato: Januar 24, 2010, 11:24:52 pre podne »
jebote ja ne mogu da verujem
ti sszgo stvarno kada te lupi neki hormonski poremacaj toliko PRASTIS OD GLUPOSTI DA JE TO STRASNO...
1 kg mesecno od winstrola......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pa covece jel shvatas da ti sve sto si radio do sada JE ZAHVALJUCI TVOJOJ GENETICI A U OVO SE RAZUMES KAO MARICA U KRIV KURAC
I MOLIM TE NEMOJ DECI DA DAJES SAVETE OD KOJIH MOGU DA OSTANU BEZ ZDRAVLJA !!!!
TI RADI STA HOCES I PUCA MI Q...C ZA TEBE I TVOJE BUDALASTINE KOJE IZVODIS..

ZAKLJUCAK

NAJVECA MOGUCA GLUPOST JE UZIMATI SOLO ORALNE AAS.......IZ SVIH RAZLOGA KOJE JE VLADAR NABROJAO X 2!!!

LOCK