Septembar 23, 2024, 09:21:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE  (Pročitano 3123 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« poslato: Januar 03, 2010, 01:44:59 posle podne »
 :) :) :)
klinci RK tarkett 95 godiste
ja sam licno mislio da je ovaj mojs port jedini sprot gde sudije mogu da te pokradu u tolikoj meri da je to strasno...
ali kada sam video po drugi put da su SUDIJE DRIPCI u glavnim ulogama onda mi se sere od svega toga..
nevoerovatne stvari su se dogadjale te su klinci zbog DEBILNOG SISTEMA TAKMICNJA gde ako izgubis 1 utakmicu mozes da budes najvise 9-ti a ukoliko izgubis 2 onda mozes da budes cak i 4*ti.... ;D ;D ;D ;D

odnosno..postoje grupe i sve ostalo ali ukoliko izgfubis prvu utakmicu u grupi ...bukavlno kraj.
pa tako uz BOD SISTEM NAMESTANJA  ;) ;) ;),kao i svaki put kada je ovo godiste u pitanju nama su prvu utakmicu naboli BEOGRADSKI OBILIC i stavili BG SUDIJE naravno  ;D ;D ;D ;D
kralnji ishod je bio...
igra se 2 x 15 min...a mi smo imali 11 min iskljucenja  ;D ;D itd itd itd itd..
ali enma veze..naci ce mom se na nekom turniru napolju gde sudije nece biti odavde i to je merilo kvaliteta..
jer bas je zanimljivo da ova genercija gazi sve od reda cak i sa po 20 razlike i da jedino moze da izgubi od obilica  ;D ;D ;D,i to gle cuda..vec drugi put u godini dana.... ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D

ali dobro..sramota je jedino sto ti magarci sujetni ne mogu da shvate da su to DECA i da se IGRAJU jer ako ih sada UCE KAKO SE KRADE ona neznam sta treba da se ocekuje od ovog sporta kasnije...mislim...sistem..necu ni daidem na utakmicu jer znam da ce da me pokradu pocinje da vlada medju decom i nemaju volju da igraju u svojoj zemlji..
islo smo na nekoliko turnira van itd,i svuda su bili prvi tj samo jednom drugi i to ne zaslugom sudija vec su potcenili klince iz protivniceke ekipe....
jednostavno je sramota da se to radi DECI...jer ovo su deca a ja licno se serem na te i takve poboede koje su ocigledno statisfakijca njihovim trenerima..

i za kraj...u drugom poluvremenu su me izbacili napolje iz dvorane...... ;D ;D ;D ;D..mislim da razlog en treba mnogo da objasnjvam  ;D ;D

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2010, 11:55:24 posle podne »
Za rukomet i vaterpolo sam cuo da sudije imaju ogroman uticaj. Bukvalno ako sudija hoce da rezultat bude 34:32 bice taj rezultat. Cak su mi neki pricali takve primere.

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
  • Eat sleep train repeat.
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2010, 04:13:46 pre podne »
Svasta , da mi je neko pricao ofrlje ne bi mu verovao. Da se krade  na deci od 14 godina je debizam.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2010, 06:52:54 pre podne »
ma sve ok....
ide se dalje...a decu treba nacuiti da to nije tako...mada mozda i jeste...ali oni su jos mali i rano je da se razocaraju u sport zbog sujetnih idota.....
ja odista nisam mnogo posla imao sa kolektvnim sportovima,u smislu da sam negde ucestovavo nekada itd itd itd
ali od kada mi mali igra rukomet,obisao sam neznam koliko trunira i prvenstava sa njim tj sa klubom i to sto mogu da vidim koliko sudije mogu da preuzmu glavnu ulogu...ma to je strasno...i zalosno..

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2010, 01:19:10 posle podne »
Sudije su ti kao konobari...
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2010, 02:28:38 posle podne »
Ista stvar se desila prosle godine kad sam isao na utakmicu kk Torlak gdje igra mali brat od ujaka protin nekih iz Jakova ciji je finansijer tamosnji glavonja,neki krimos valjda...

To ja u zivotu nisam vidio,a igrao sam kosarku godinama...To nije bila sitna kradja,da ne svira neki faul njima ili da svira nepostojeci nama,nego klasicna pljacka...

Kad smo videli da nema sanse da se ista sredi prijetnjama sa tribina,cale od jednog klinca i ja so usli na teren i dohvatili sudiju za majicu i objasnili mu neke stvari ;D

Kad im tad nisam kosti polomio,mater im je.em nenormalnu...

I sta ti klinci treba da nauce iz svega...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2010, 03:22:08 posle podne »
I sta ti klinci treba da nauce iz svega...

...da nasilje rešava sve ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #7 poslato: Januar 04, 2010, 03:26:15 posle podne »
E bas to ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #8 poslato: Januar 04, 2010, 04:45:35 posle podne »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #9 poslato: Januar 04, 2010, 07:36:20 posle podne »
eh pedja pa tako je to... npr nece igrati tvoj klinac iako je npr. za sve njih izmislio rukomet nego ce igrati klinac nekog lika koji je kupio garnituru dresova za celu ekipu (iako nema veze sa rukometom), a sudije su posebna prica, jednostavno im se vise isplati da uzmu neki dinar da sude kako neki dripac hoce, nego da im taj isti dripac palicom rasformira rebra posle utakmice :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #10 poslato: Januar 04, 2010, 10:34:29 posle podne »
E bas to ;D

Himna BB a u ovom slučaju namenjeno tebi, Peđi i vašim situacijama, preslušajte do kraja VRH:
http://www.youtube.com/watch?v=_9lyXy6XCxk&feature=player_embedded
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HANDBALL-NOVOGODISNJI TURNIR ZA DECAKE
« Odgovor #11 poslato: Januar 05, 2010, 02:00:12 posle podne »
eh pedja pa tako je to... npr nece igrati tvoj klinac iako je npr. za sve njih izmislio rukomet nego ce igrati klinac nekog lika koji je kupio garnituru dresova za celu ekipu (iako nema veze sa rukometom), a sudije su posebna prica, jednostavno im se vise isplati da uzmu neki dinar da sude kako neki dripac hoce, nego da im taj isti dripac palicom rasformira rebra posle utakmice :D

ma nema to veze sa tim ko je od te dece bolji a ko gori..
mislim..uvek ima talenta
ali pobogu...TO SU DECA..o tome se radi....kako krasti decu sa 14 godin...o tome j rec...