Jun 26, 2024, 09:02:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Rambo se vraća u Zvezdu!  (Pročitano 3478 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Rambo se vraća u Zvezdu!
« poslato: Decembar 14, 2009, 03:33:24 posle podne »
Rambo se vraća u Zvezdu!



Najbolji vezista Brazila Dejan Rambo Petković odlučio je da karijeru završi u Zvezdi! To je dan posle osvajanja jesenje titule i pobede nad Spartakom, kojoj je prisustvovao Petković, potvrdio savetnik predsednika crveno-belih Miodrag Antonijević.
ramboOn nije mogao da precizira da li će Petković već ove zime obući crveno-beli dres, ili na leto, ali nije želeo da krije da je dogovor sa Rambom već postignut.

''Dejan Rambo Petković će pojačati Zvezdu! Nema razloga da bilo šta krijemo. Direktor Adžić i ja smo pričali sa njim i on nam je potvrdio rešenost da karijeru završi u Zvezdi. Da li će doći već na zimu, ili na leto zavisi od njegovih obaveza i obećanja datih Flamengu'', izjavio je Antonijević.

Izvor
sportske.net

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Rambo se vraća u Zvezdu!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2009, 03:38:27 posle podne »
Bolje mu je da ostane u Brazilu gdje je car,a ne da se bruka u Zvezdi ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Rambo se vraća u Zvezdu!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2009, 04:43:13 posle podne »
Bolje mu je da ostane u Brazilu gdje je car,a ne da se bruka u Zvezdi ;D

Slazem se....ovde ce ga ispljuvati, kao i skoro svakog...retko ko dobro prodje...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Rambo se vraća u Zvezdu!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 15, 2009, 12:38:33 pre podne »
Rambo: ''Zvezda mi je u srcu, ali povratak za sada nije realan''

Da li je savetnika predsednika Zvezde Miodraga Antonijevića samo ponela slavljenička atmosfera posle osvajanja jesenje titule, ili je zaista bilo reči o povratku Ramba Petkovića u Zvezdu, tek sam fudbaler dan kasnije nije krio iznenađenje zbog takvih najava.

Navijači Zvezde su juče bili listom oduševljeni posle informacije o gotovo izvesnom transferu Ramba Petkovića u redove crveno-belih, ali na njihovu žalost, izgleda da od pompeznih najava Miodraga Antonijevića ipak neće biti ništa.

Fudbaler koji u Brazilu doživljava ''drugu mladost'' mogućnost povratka u Zvezdu ne smatra realnom.

''Ne bih to previše komentarisao. Nisam znao za tu mogućnost dok je nisam pročitao u štampi. Ne bih da ubijam iluziju navijačima Zvezde, ali moj povratak u ovom trenutku nije realan, iako mi je Zvezda u srcu. Istina je da sam razgovarao sa čelnicima Zvezde, ali ne mnogo o poslu. Samo smo slavili jesenju titulu, ne znam šta više da kažem'', poručuje Petković iz Niša, gde se trenutno odmara.

Kao nešto realniju, Petković ističe mogućnost da Zvezdi pomogne oko angažovanja nekog drugog igrača iz brazilske lige.

''Kada se budem vratio u Brazil početkom januara, pozabaviću se tom temom i otvoreno ću reći da li mogu da Zvezdi obezbedim kvalitetnog igrača, koji bi bio pravo pojačanje. Trenutno sam na odmoru, uživam sa porodicom i ne razmišljam previše o fudbalu'', kaže Petković u izjavi listu Press.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Rambo se vraća u Zvezdu!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 15, 2009, 12:57:37 pre podne »

Kao nešto realniju, Petković ističe mogućnost da Zvezdi pomogne oko angažovanja nekog drugog igrača iz brazilske lige

Dovedi Adrijana  ;D ;D Rambo je iskusan i odlican fudbaler i bio bi veliko pojacanje za Zvezdu.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Rambo se vraća u Zvezdu!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2009, 02:29:03 pre podne »

Kao nešto realniju, Petković ističe mogućnost da Zvezdi pomogne oko angažovanja nekog drugog igrača iz brazilske lige

Dovedi Adrijana  ;D ;D Rambo je iskusan i odlican fudbaler i bio bi veliko pojacanje za Zvezdu.

Taj ne bi silazio sa splavova ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Rambo se vraća u Zvezdu!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 15, 2009, 05:43:00 posle podne »
Znaci Adrijano dolazi u Zvezdu  ;D ;D ;D