Jul 07, 2024, 11:01:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin  (Pročitano 2239 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin
« poslato: Novembar 17, 2009, 10:50:33 posle podne »
Sta da kazem remach tito ortiz vs forrest griffin.Borili su se pre 2-3 god i pobedio je tito podjeljenom odlukom sudaca.Od ostalih meceva jedino je zanimljivo da debitira  Antonio Rogerio Nogueira brat od minotaura i jos jedan mec izmedju Josh Koscheck i Anthony Johnson.Ovako navijacu za forresta nekako mi je drazi,ali extra mi je kod ortiza ima neki lik kao borac.ali ga ne volim zato sto je bahat borac,..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin
« Odgovor #1 poslato: Novembar 18, 2009, 02:09:08 pre podne »
UFC 106: Ortiz vs. Griffin 2
Mandalay Bay Events Center Las Vegas, Nevada
November 21, 2009

Tito Ortiz vs.  Forrest Griffin
Josh Koscheck vs.  Anthony Johnson
Amir Sadollah vs.  Phil Baroni
Luiz Cane vs.  Antonio Rogerio Nogueira
Karo Parisyan vs.  Dustin Hazelett

Ben Saunders vs.  Marcus Davis
Kendall Grove vs.  Jake Rosholt

Paulo Thiago vs.  Jacob Volkmann
Brock Larson vs.  Brian Foster
Caol Uno vs.  Fabricio Camoes
George Sotiropoulos vs.  Jason Dent

http://www.ufc.com/index.cfm?fa=EventDetail.home&eid=2363

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin
« Odgovor #2 poslato: Novembar 18, 2009, 10:07:17 pre podne »
Griffin neka pothitno mjenja frizera :)


Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2009, 05:29:54 posle podne »
Ima li dje da se pogleda snimak meca ?

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin
« Odgovor #6 poslato: Novembar 24, 2009, 12:20:23 posle podne »
Titu i Forrestu vjerojatno majstorica, Nog impresionirao, a Koscheck zaslužio priliku

Još uvijek se rekapituliraju dojmovi sa subotnjeg UFC-a 106. gdje smo u borbi večeri gledali okršaj dva bivša UFC-ova poluteška prvaka Forresta Griffina i Tita Ortiza. Griffin je uzeo podijeljenu odluku sudaca u vrlo izjednačenom meču koji je mogao otići na obje strane. Publika je jednoglasna, ona želi majstoricu.

Slično razmišlja i predsjednik UFC-a Dana White. "Borba je mogla otići u bilo kojem pravcu, no smiješna je bila odluka jednog suca koji je bodovao s 30:27. Baš sam pričao s Titom. Razumijem da je bilo 10:8 u posljednjoj rundi, jer Griffin dominirao, a Tito nije uputio niti jedan udarac. No, svatko tko cijelu borbu ocijeni sa 30:27, mora biti lud. Prva runda je mogla otići u bilo kojem pravcu, druga je otišla Titu. Ukupno gledajući, bilo je teško procijeniti. Nisam ja sudac", branio se White novinarskih upita i dodao da je sudački posao zahtjevan, no da ne misli mijenjati današnju garnituru.

Iako ga je impresionirao debi "manjeg" brata Nogueire - Minotora, Whitea je ipak osvojio Josh Koscheck. "On je uvijek, tu, uvijek je spreman uskočiti i uvijek je spreman boriti se s najboljim borcima svijeta. Definitivno zaslužuje priliku za naslov."
Koscheck je pokupio i dva puta po 70 tisuća dolara. Najprije za borbu večeri, kao i za najbolju polugu/gušenje. Bonus za nokaut večeri pripao Antoniju Minotoru Nogueiri.
 
"Svi su me impresionirali, Nogueira je imao svoj debi pred američkom publikom, svi znamo koliko je Louis Cane dobar. No, ipak me Koscheck impresionirao najviše. Potukao se muški i ima legitimno pravo gledati prema tituli", zaključio je White.

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: UFC 106 Tito Ortiz VS Forrest Griffin
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2009, 12:24:59 pre podne »
Ortizu je od tehnika najjaca ona jezikom jer u zadnjih pet borbi malo toga je pokazao.