Jul 06, 2024, 04:28:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana i kickbox  (Pročitano 3434 puta)

Van mreže r3

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Teretana i kickbox
« poslato: Septembar 04, 2009, 10:48:54 pre podne »
Ovako treniram kick box i sada bi htio da nabacim neki 5-7 kg misicne mase pa me interesuje kako bi najbolje bilo da iskombinujem treninge ( 3 puta sedmicno) i teretanu da bih najbolje napredovao. Cilj mi je da dobijem 5-7 mase pa onda da radim def jer mi se malo natalozilo na stomaku posto nisam radio nista nekih 2 mjeseca. da li bi bilo dobro da poslije teretane idem na trening ili obrunuto ili da ne spajam to dvoje?

Jos nesto htio sam da uvede totalno drugi rezim ishrane i da dodam neke suplemente pa posto sam  tu laik trebala bi mi pomoc?
Ovako mislio sam ubaciti neki whey, vitamine i minerale i jos nesto da mi cuva misicnu masu da li mi neko moze predloziti sta bi bilo najbolje da dodam i tacno nazive proizvoda?

Imam 21 g
visina 185
tezina 84

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2009, 01:29:46 posle podne »
Evo ja sam bio u istoj situaciji. Moras da naglasis da li zelis da povecas masu zbog kick boxa ili samo hoces da se "napucas". To jeste da li treniras kao rekreativac ili si takmicar? Ukoliko se takmicis (ili planiras) trebao bi ti prvobitno specifican rezim treninga sa tegovima, da ne bi izgubio na brzini, eksplozivnosti i da ne bi doslo do povrede misica tokom meca. Na primer ako previse razvijes triceps u odnogu na biceps, jedna particija ne moze da proprati drugu i prilikom eksplozivnog udarca moze doci do pucanja misica...

Van mreže r3

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2009, 07:44:57 posle podne »
samo rekreativno nisam takmicar...

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2009, 03:06:34 posle podne »
Pa onda ides sa nekim klasicnim rezimom treninga sa tegovima samo izbaci cucanj. Mozda ovako: Ponedeljak: ujutru teretana, uvece treninga. Utorak: tetetana. Sreda: treninga. Cetvartak: odmaras. Petak: teretana. Subota: treninga. Nedelja: odmor. Kad odmaras- bas odmars! Lezis i jedes :) Imas rezime ishrane po forumu... suplementacije whay (gold standard, elite...) i na primer Animal Pak.

Van mreže 84fastandfurious

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #4 poslato: Septembar 29, 2009, 05:12:17 posle podne »
Imas rezime ishrane po forumu... suplementacije whay (gold standard, elite...) i na primer Animal Pak.
sve dobro osim taj ANIMAL PAK... :o
koji ce mu k...c to...em sto je jako skup proizvod...em nece bas nista bolje napredovati od njih....
ako uzme obicne vitamine ustedece. i bolje sto pljune tolke pare,
da za te pare  uzme bcaa ili glutamina... a moze i kreatin...
imace vece koristi... ;D
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2009, 05:17:19 posle podne 84fastandfurious »
MENS SANA IN CORPORE SANO!!! :)

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2009, 06:57:21 posle podne »
Zato sto sa animal pakom ne moze da pogresi! Sve sto je gore nabrojao moze postici samo s njim. I nije mi jasna tvoja racunica da ce sa glutamin ili bcaa + kompleks vitamina i minerala ustedeti u odnosu na Animal Pak ???

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #6 poslato: Septembar 29, 2009, 09:04:20 posle podne »
Zato sto sa animal pakom ne moze da pogresi! Sve sto je gore nabrojao moze postici samo s njim. I nije mi jasna tvoja racunica da ce sa glutamin ili bcaa + kompleks vitamina i minerala ustedeti u odnosu na Animal Pak ???
Pa bolje za te pare umesto Animal Paka da ubaci Super Multi od dym i kreatin... Naravno bcaa i glut su pozeljni... koliko para, toliko muzike

Van mreže 84fastandfurious

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
Odg: Teretana i kickbox
« Odgovor #7 poslato: Septembar 30, 2009, 10:32:51 pre podne »
Zato sto sa animal pakom ne moze da pogresi! Sve sto je gore nabrojao moze postici samo s njim. I nije mi jasna tvoja racunica da ce sa glutamin ili bcaa + kompleks vitamina i minerala ustedeti u odnosu na Animal Pak ???
Pa bolje za te pare umesto Animal Paka da ubaci Super Multi od dym i kreatin... Naravno bcaa i glut su pozeljni... koliko para, toliko muzike
upravo to i govorim...bolje te pare sto da za Animal Pak, kupi vitamine napr. te sto si ti predlozio...Super Multi...
i usput ce mu ostati para za jos koji proizvod...bcaa, glu.,creatin... i sigurno ce bolje napredovati sa tim nego sa Animal Pak...
MENS SANA IN CORPORE SANO!!! :)