Oktobar 01, 2024, 03:39:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Dextroza u toku treninga  (Pročitano 52113 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #150 poslato: Septembar 01, 2009, 01:00:32 posle podne »
dex ili bilo koji prost UH oko treninga IDE PREMA OSECAJU!!! Neko ce uneti 30gr dexa pre ili tokom treninga i dozivece insulinski sok...a neko moze uneti 100gr i nece imati nikakvih padova!!! Razliciti smo to je poenta.Probas,vidis,zakljucis...

Ja pijem proste UH i sa i bez EAA tokom treninga,odgovara mi i to je to.Jedan od meni glavnih razloga unosa prostih UH tokom treninga je to sto nikako ne mogu uneti dovoljno UH tokom dana,pa uglavljujem gde mogu.I OPET KAZEM M E N I tako odgovara.Probate pa vidite.

Takodje znam da ljudi unose po 20-30grama dexa u PWM a ja unosim i do 120 u PWM i oko 50 u DWM...to vazi i za period pre aas,jednostavno MENI odgovara jer mi je takav metabolizam ,i preveliko je generalizovanje reci toliko i toliko...ne dobijam na salu i ne osecam nikakve negativne efekte,prija mi i da se razumemo nikad nisam koristio insulin te nema veze takav unos s time...bar jos nedelju dana ;D ...postoje neke osnovne smernice koje su GENERALIZOVANE pa ih modelujemo prema sebi,vezano za ama bas sve ne smao u BB nego u mnogim drugim stvarima...Nekom 2gr proteina odradi posao,nekom 5,nekom 6 itd itd....mozak je tu da nadje sta nama licno odgovara na osnovu trial and error

olako ti bebac dade zvezdice  

Citat
Ja pijem proste UH i sa i bez EAA tokom treninga,odgovara mi i to je to.Jedan od meni glavnih razloga unosa prostih UH tokom treninga je to sto nikako ne mogu uneti dovoljno UH tokom dana,pa uglavljujem gde mogu.I OPET KAZEM M E N I tako odgovara.Probate pa vidite.



ok,ali kada ga pijes bez EAA onda od toga nemas ama bas nsita i ti to jako dobro znas
jel nisu svi budle koji imaju DWM pa ne uzimaju sam prost secer u toku trneinga vec ga uzimaju iz odrejdenog razloga a ne RADI PRILIVA ENERGIJE  
tako da razmisli malo kako je koncipiran svaki DURING WORKOUT MEAL nov generacije?
mislim da u njemu nema samo 3 vrste secera vec neke mnogo bitnije stavke  
a i to sto ti racunas 50 gr secera kao UH kojeg nisi uneo u toku dana je glupost i to nema nikakve veze sa nicim
opterecen si sa uH NEZNAM IZ KOG RAZLOGA I PRICASS DA TI JE NA KURI FALILO UH
ti sada kada krenes sa isnulinom kako cujem i budes zderao te UH koje smtras da ti fale ti ces toliko da se usvinjis da neces ni da budes svestan
nod dobro..tvoja stvar!!!!
p.s.sta bi sa tvojom avanturom sa solo galenikom?moze neke slike??
ili se prdno u cabar?
samo nemoj reci molim te da si GENERALANO ti zadovljan sa onim sto si uradio sa solo galneikom..nemoj molimte