Jun 21, 2024, 10:10:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti  (Pročitano 15476 puta)

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #30 poslato: Avgust 27, 2009, 12:19:14 pre podne »
Da ne otvaram novu temu evo ovdje cu napisati, 25god 190cm 3god idem u teretanu ovo mi je prva kura pa me zanima valja li sta:
1-12wk Test-E 250mg x2 tjedno
1-4wk Dbol 30-40mg ED pa opet 8-12wk 30-40mg ED
6-12wk Proviron 50mg ED
PCT - cuo sam da je Nolva kancerogen lijek i Klomifen da moze izazvati suprotne ucinke tj. bujanje estrogena pa me zanima da li mogu pct odraditi samo sa Tribulusom?
Ovo mi je prva kura pa je kontam sto bolje odraditi ako se moze dodati jos sta da poboljsam kuru samo recite...


hoces steroide a plasis se od nolve, e pa stvarno si smesan. Je li znas zasta sluzi nolvadex uopste? sem da je uzimaju u svrhe antiesterogena?
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #31 poslato: Avgust 27, 2009, 07:54:15 pre podne »
Evo ja bih se nadovezao na ovu pricu...

Naime... Ne mogu da kazem da NIKAD necu uzeti steroide, cak sta vise raspitivao sam se za kuru, ali jos uvek NISTA.... ali nije mi jasna jedna stvar...

Treba odraditi prvu kuru po vama da bude BUM, jel je prvi metak najbolji jel? A sta posle tog metka, sta ce biti sa drugom, trecom ili nekom sledecom, ako se arsenal ispuca na prvoj? nije mi jasno... ?! koliko ce hemije trebati za sledecu kuru ?!





n emisli se na to da uzmes odma svu hemiju,jednostavno prvi put sa bilo cim je najbolji.Ja bih pre savetovao d se u prvoj kuri bogovski jede,proteini proteini proteini...hemija je samo tu da poveca sintezu proteina koje unesete,pa iskoristite...i ne znaci sve to da u svakoj kuri sledecoj treba dodavati po ampulu testa neeljno,pa jbt doci ces do 10 grama a izgledaces prosek...vise hemije vam treba kada imate vise misica za poceti.a sa jednom kurom teeesko da cete toliko izgraditi da vam odmah u sledecoj treba vise
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #32 poslato: Avgust 27, 2009, 08:39:10 pre podne »
Evo ja bih se nadovezao na ovu pricu...

Naime... Ne mogu da kazem da NIKAD necu uzeti steroide, cak sta vise raspitivao sam se za kuru, ali jos uvek NISTA.... ali nije mi jasna jedna stvar...

Treba odraditi prvu kuru po vama da bude BUM, jel je prvi metak najbolji jel? A sta posle tog metka, sta ce biti sa drugom, trecom ili nekom sledecom, ako se arsenal ispuca na prvoj? nije mi jasno... ?! koliko ce hemije trebati za sledecu kuru ?!





n emisli se na to da uzmes odma svu hemiju,jednostavno prvi put sa bilo cim je najbolji.Ja bih pre savetovao d se u prvoj kuri bogovski jede,proteini proteini proteini...hemija je samo tu da poveca sintezu proteina koje unesete,pa iskoristite...i ne znaci sve to da u svakoj kuri sledecoj treba dodavati po ampulu testa neeljno,pa jbt doci ces do 10 grama a izgledaces prosek...vise hemije vam treba kada imate vise misica za poceti.a sa jednom kurom teeesko da cete toliko izgraditi da vam odmah u sledecoj treba vise

Ok slazem se, ali dosla se hemija uzima onako iz nekog ceifa... tako da bi u te svfhe nekako moglo da se radio i sa postepenim povecanjem...

npr. 250mg testa neki rade i solo, pa u sledecu kuru dodaju neki oral, pa tako dalje i tako dalje...

Jasno je meni da treba sokirati receptore u I kuri jer su svezi, ali opet se nekad zapitam da li bi mozda trebalo sokirati "postepeno"....

Ma ne znam nisam vise... sto vise citam i kontam, kombinujem, sve se vise istripujem...

Citao sam i lazicev forum, tamo Sele hoce da zagine da I kura moze biti i solo test ili test+oral i da uz hranu daje OK rezultate...

« Poslednja izmena: Avgust 27, 2009, 08:40:53 pre podne Genius »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #33 poslato: Avgust 28, 2009, 01:34:07 pre podne »
pa svaka kura je dobra ako je radi neko ko ima nameru da se posveti tome,to ti je onaj fazon nemoj bisere pred svinju :D znam ljude koji tako uzmu za prvu drugu kuru asrenal propionat,tren,tbol,ins i jos na kraju udare opet oral i sta urade? Manje neg sto su mogli sa 2 ampule depoa...jer nije to samo puknes i idemo,treba jesti,sedeti kuci i kuvati,ne napijati se...a i kod te rekreativne upotrebe opet imas dve vrste ljudi,imas one koji su ozbiljni s aovom pricom i imas likove koji iz vedra neba par puta godisnje uzmu nesto a nemaju pojma sta je protein...

al sve u svemu,naravno da prva nkura ne treba biti gram testa i tren i anadrol,nego recimo dve komponente i dosta...u narednim kurama ne povecavati doze nego jednostavno probati druge stvari i kombinacije supstanci...PO MENI opet kazem
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure