Septembar 21, 2024, 12:58:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Desmond Miller NPC overall champ!!!!  (Pročitano 12722 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #15 poslato: Novembar 12, 2006, 10:00:55 posle podne »
po meni on ima lijepo tijelo,ali mora noge i ledja malo da dotjera.Definicjia je na ovom takmicenju mogla biti bolja.Pobjeda?hmm..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #16 poslato: Novembar 13, 2006, 03:29:20 posle podne »
Mozda ce vam biti interesantno da je Stan imao nekih 86kg, znaci bio je dosta ispod maximalne tezine za svoju kategoriju, njegov najveci protivnik Dixon je bio oko 5kg tezi a znacajno nizi (Dixon 160cm, Stan 170cm) i da je Stan ipak odnio pobjedu... znaci zanimljivo mi je da Stan evidentno nije u prvom planu vodio racuna o kategoriji u kojoj ce ucestvovati i da po tome ipak se cini da je presudna foma i ljepota tijela a ne samo velicina, drugo cini se da su Dixona mozda malo i kaznili zbog visine jer neki tvrde da je cak 157cm a ne 160, e sad koliko su ovi razlozi bili a koliko to sto je Stan mnogo vece i poznatije ime pitanje je...

Eto jos neki info kome vec to moze biti zanimljivo...
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2006, 03:34:23 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #17 poslato: Novembar 13, 2006, 04:50:11 posle podne »
 :shock: Desimiru svaka cast za noge, boli glava
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DeAngelo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #18 poslato: Novembar 13, 2006, 05:15:24 posle podne »
Dixon je bio veči, tvrđi, simetričan ..... zasto bi kaznili čoveka zbog visine? Stan ima stvarno lepo građeno telo al po mem mišljenju nije trebo da pobedi Dixona.
Barem po fotografijama zamene nije bi ni u jednoj pozi bolji od Dixona neznam kako je izgledao u živo.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2006, 05:31:05 posle podne »
Znaci njegovu i Stanovu visinu sam usporedio da bi se i sa te strane sagledala razlika u velicini, Dixon je znacajno nizi a nosi vise kilograma sto cini jos vecu razliku u kg izmedju njega i Stana... i ranije sam prokomentarisao da se i meni po, makar meni poznatim BB standardima koji se primjenjuju na takmicenjima a to je u prvom redu vise je bolje, se cinilo da je Dixon sigurno prvi... iako ja nisam poklonik massmonstera prema pravilima koja vaze tako mi je izgledalo da ce biti... posto to izgleda nije slucaj i ja sam kao i mnogi drugi povjerovao da je u pitanju mnogo zvucnije ime Stana nego li ovog momka... a onda sam na nekim forumima i vidio ove komentare da je covjek nizak i da i to moze biti nesto zbog cega ga sudije nisu zgotivile...

Znaci ne mislim da ga je bilo ko trebao kazniti zbog visine... vec prenosim neka razmisljanja koja pokusavaju da objasne ovaj prilicno neobjasnjiv plasman po meni i mnogim drugima... opet kazem po sudjenu koje inace gledamo, jer ako se sad napravila neka prekretnica pa su sudije odlucile da traze nesto drugo onda bih i mogao da se pomirim sa Stanovom pobjedom...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže DeAngelo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2006, 06:06:45 posle podne »
Samo problem je sledeči. Sudije su samo u njegovoj kategoriji dali pobedu takmičaru sa manjom masom.
Znači da su samo o ovoj kategoriji napravili promjenu....ja mislim da je razlog zašto je Stan pobedijo marketing.
Za  BB  industriju Stan je bolji. To je samo moje mišljenje.....Neznam dali če  parirat projima na na sledečim takmičenjima, još mu puno fali.
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2006, 06:43:48 posle podne DeAngelo »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #21 poslato: Novembar 13, 2006, 06:35:36 posle podne »
Razumijem te u potpunosti.... znaci sta meni smeta? Stan? Ja da se pitam BB bi bio sa mnogo vise ljudi poput Stana, a manje sa raznim mass-freakovima... znaci apsolutno sam na toj strani... ali me nervira to sto se nekome daje prednost (a sudi se po dobro poznatim standardima) zbog toga sto je pogodniji za naslovne strane, sto je imao vise prostora u novinama ili zbog bilo cega drugog... to je to sto mi smeta, iako je u ovom slucaju pobjedio covjek za kojeg sam ja navijao... znaci ti dvostruki arsini su problem.... ako je trebao Stan da pobjedi onda je trebao i MrO da osvoji Melvin ili Dex i to bi bilo pravo...

Sto vise citam i gledam BB vidim da ima jako puno "politike" i to mi u stvari i najvise smeta u ovom sportu...
Nego da ne sirim dalje pricu...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/

Spartak

  • Gost
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #23 poslato: Februar 12, 2009, 12:41:45 pre podne »
strasno kakve noge ima coek! jos da popravi malo ledja i dovede struk pod kontrolom bio bi top top!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #24 poslato: Avgust 04, 2009, 04:27:44 posle podne »
 ;)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #25 poslato: Avgust 04, 2009, 11:38:07 posle podne »
kaki je ko deckic neki
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Spartak

  • Gost
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #26 poslato: Avgust 05, 2009, 02:02:01 pre podne »
ovo je stara slika, sad je malko veci :)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #27 poslato: Avgust 05, 2009, 12:10:50 posle podne »
sad je velik kao kuca
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 453
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: Desmond Miller NPC overall champ!!!!
« Odgovor #28 poslato: Avgust 11, 2009, 12:49:59 posle podne »
nema suh ko barut na npc