Jun 21, 2024, 10:43:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ....treninga i ishrane....  (Pročitano 3135 puta)

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #15 poslato: Jul 19, 2009, 12:24:29 pre podne »
Mark3 .... ako ne zelis da pomognes......ne moras....u svakom slucaju hvala
ja hocu da ti pomognem... ali ti prvo moras da pomognes sebi tj da iscitas forum i vidis kako sta ... a ne odjednom dodjes i postavljas pitanja a nisi ni jednu temu procitao...

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #16 poslato: Jul 19, 2009, 01:28:09 pre podne »
sada ne vredi....sta god da ti kazem..ti ces mi reci Dve.....tako da .......nema sta drugo da kazem.citacu forum

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #17 poslato: Jul 22, 2009, 01:30:28 pre podne »
Glupost!
Sto bi citao forum???
Pa samo budi uporan i postavljaj iznova pitanja :P :P :P
Vidis da su se poceli javljati i odgovarati... a ti bi da citas forum sad kad te krenulo...
 :D ;) :)

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #18 poslato: Jul 23, 2009, 01:27:56 pre podne »
citao sam forum........postavio nekolko pitanja.zakljucio par stvari...........hvala lepo dovidjenja

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #19 poslato: Jul 23, 2009, 01:56:54 pre podne »
citao sam forum........postavio nekolko pitanja.zakljucio par stvari...........hvala lepo dovidjenja
    Ne ljuti se na prvu odmah! problem je svima i pored zelje da ti pomognu ako prvo kazes da si citao forum a za tim postavis pitanje na koje je vjeruj mi nemoguce odgovoriti, osim mozda CITAJ FORUM. Prijatelju moj savjet je korak po korak provedi par sati citajuci samo o ishrani na forumu da prvo se rijesis mlijeka od 3,5mm pa sledeci djelovi foruma naravno.      P.S. vecina onih koji ti kazu da citas forum se u svojim upoznavanjima sa bb tematikom sretala sa recenicom "citaj forum"  i nisu rekli nikome dovidjenja vec suprotno citali,citali.....