Avgust 04, 2024, 10:28:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.272 poruka u 18.759 tema - 20.962 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om  (Pročitano 1706 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om
« poslato: Jul 14, 2009, 06:08:47 posle podne »
Mirko Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om
Suvlasnik organizacije UFC Lorenzo Fertitta potvrdio je da je s Mirkom Filipovićem potpisao ugovor za nove tri borbe.

Suvlasnik organizacije UFC Lorenzo Fertitta potvrdio je da je s Mirkom Filipovićem potpisao ugovor za nove tri borbe. Milijarder iz Las Vegasa osobno je prije deset dana došao u Zagreb kako bi razgovarao s Mirkom. Doputovao je privatnim zrakoplovom. S Mirkom je razgovarao u njegovoj kući i odgovorio ga je od povratka u Dream.
Nakon tri sata zadovoljan je otputovao iz Zagrebačke zračne luke i nije davao izjave. No tijekom vikenda na konferenciji za novinare u Las Vegasu potvrdio je kako je s Cro Copom potpisao ugovor na tri borbe.

"Master of the left-high kick", epitet je kojim Amerikanci nazivaju Mirka Filipovića. Mediji koji se bave MMA tematikom našeg borca časte ga još i epitetom "jednog od najopasnijih udarača u povijesti slobodne borbe", tvrde kako ima "instinkt ubojice" i da je opasnost apsolutno svima. Naravno, među najvažnijim je vijestima njegov novi povratak u UFC.
U oktogon bi uskoro mogao i Fjodor Jemeljanenko, apsolutni prvak slobodne borbe. Navijači u Americi zamjeraju Fertitti što se nije uspio dogovoriti i s Rusom.

- Pritisak nije na meni nego na njemu. Dali smo mu ponudu koja se ne odbija, više novca nego bilo kome drugome, tako da nije stvar u novcu - objasnio je Fertitta.

Ako Fjodor pristane na ugovor, prvu borbu vjerojatno bi odradio s Brockom Lesnarom koji je prošlog vikenda osvojio pojas svjetskog prvaka UFC-a u teškoj kategoriji svladavši Franka Mira. Mnogi vjeruju da ga trenutačno pobijediti može jedino Fjodor.

Iz tabora Mirka Filipovića još nije stigla potvrda potpisa novog ugovora s UFC-om, a nedostaje i službeno priopćenje američke organizacije. Kako se i ranije špekuliralo, prvu bi u rujnu trebao odraditi s Brazilcem Ciganom...

Izvor: www.sportal.hr

-----------------------------------------------

Dana White: "Veselim se Mirkovom povratku"

Mirko Filipović potpisao je ugovor na 3 borbe s američkom organizacijom UFC, potvrdio je jučer Dana White.

Novinar portala Yahoo! Sports Kevin Iole, koji je prvi nakon UFC-a 99 objavio vijest o Mirkovom odlasku u Japan, sada je okrenuo ploču i priznao da Mirko nije potpisao za Japance već je odlučio nastaviti karijeru u redovima UFC-a.

No da je Mirko uistinu namjeravao vratiti se u Japan potvrđuje i činjenica da je borba s Mighty Moom, 20. srpnja u Saitami, praktički bila gotova stvar, ali iznenadni posjet Lorenza Fertitte Zagrebu promijenio je planove našeg najboljeg borca.
Iole dalje piše kako će Mirko 19. rujna nastupiti u Dallasu protiv Brazilca Juniora Dos Santosa, a prenosi i izjavu Dane Whitea: "Nikad osobno nisam imao nikakvih problema s Mirkom i veselim se što će se ponovno boriti kod nas." - izjavio je White, usput opuživši Mirkovog menadžera Kena Imaija za cijelu zbrku oko ugovora.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om
« Odgovor #1 poslato: Jul 14, 2009, 08:55:01 posle podne »
Go Mirko!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om
« Odgovor #2 poslato: Jul 14, 2009, 09:02:13 posle podne »
hmmm mislim da bi mu bilo bolje da ostane u dreamu :/

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2009, 12:15:13 posle podne »
treba prvo razbit ovog Dana Whitea.. supak nad supcima mamicu mu...
amarikanci su sranje oni i njihov ufc..
hmmm mislim da bi mu bilo bolje da ostane u dreamu :/
  ;D

i volim sto fedor nece u ufc..

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Filipović ugovorio tri borbe s UFC-om
« Odgovor #4 poslato: Jul 18, 2009, 02:15:57 posle podne »
White: "Mirko me nazvao 600 puta"

UFC predsjednik Dana White ponovno je porazgovarao s novinarima, objasnivši nedavnu sapunicu između njega, našeg Cro Copa i japanskog K-1/Dreama.

"Nakon što sam se vratio iz Kolna Mirko me nazvao kojih 600 puta da mi objasni da nije potpisao za nikog, te da zašto sam ga nazvao pogrdim imenima (varalica op.a.) u novinama. Objasnio sam mu da nisam to rekao, već da sam rekao da jest sve to ukoliko mi je doista učinio tako nešto."

White i Mirko sada su zakopali ratnu sjekiru, no White je ipak još uvijek bijesan zbog cijele situacije, za koju sada isključivo krivi japanski DREAM. "U Japanu se događaju ružne i podmukle stvari. Plasirali su vijest da im se Cro Cop vraća na dan kad se borio za mene. Pazite, na isti dan!" - šokiran je White.

Filipovićev sljedeći protivnik trebao bi biti Brazilac Junior dos Santos zvan "Cigano", 19. 9. u Dallasu na priredbi UFC 103.




profightstore.com