Septembar 23, 2024, 09:29:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Novi virus i u Srbiji?  (Pročitano 1673 puta)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Novi virus i u Srbiji?
« poslato: April 30, 2009, 01:52:14 posle podne »
30. april 2009. | 12:39 | Izvor: FoNet
Beograd -- U Klinički centar Vojvodine u Novom Sadu primljena je pacijentkinja sa simptomima koji bi mogli biti simptomi Novog gripa, izjavio je ministar zdravlja.
Sumnja se da bi pacijentkinja mogla biti zaražena Novim gripom, jer je pre par dana doputovala iz Amerike, rekao je ministar zdravlje Srbije Tomica Milosavljević.

Nalazi krvi pacijentikinje su poslati na Trolak, a preliminarni rezultati će biti poznati i saopšteni do kraja dana, rekao je Milosavljević prilikom posete Institutu za infektivne i tropske bolesti u Beogradu.

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #1 poslato: April 30, 2009, 02:02:48 posle podne »
Ma idioti! Izoluju svakoga ko dolazi iz "kriticnih" podrucija i proglase opstu uzbunu u zemlji i ako jos nista nije ustanovljeno (i onda mene baba zove 3 puta dnevno da cuje kako sam). I ako nemas te simptome, ti ces ih umisliti sam sebi i opet sve u krug...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #2 poslato: April 30, 2009, 02:27:30 posle podne »
Ma jok, sad su javili da nije inficirana. Neka baka od 71god. hipohondar po zanimanju verovatno.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #3 poslato: April 30, 2009, 03:54:56 posle podne »
  Ja juce vidim iz basa penzionera sa maskom,kunem vam se ceo bas se smeje ne moze da veruje...a penzioner stavio ruke naledja i bole njega...sav vazan kako on vodi racuna kao oni u svetu..opreza nikad dosta...;D

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #4 poslato: April 30, 2009, 04:01:56 posle podne »
Ma idioti! Izoluju svakoga ko dolazi iz "kriticnih" podrucija i proglase opstu uzbunu u zemlji i ako jos nista nije ustanovljeno (i onda mene baba zove 3 puta dnevno da cuje kako sam). I ako nemas te simptome, ti ces ih umisliti sam sebi i opet sve u krug...
Priceless :D

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #5 poslato: April 30, 2009, 06:41:01 posle podne »
  Ja juce vidim iz basa penzionera sa maskom,kunem vam se ceo bas se smeje ne moze da veruje...a penzioner stavio ruke naledja i bole njega...sav vazan kako on vodi racuna kao oni u svetu..opreza nikad dosta...;D
hahah......extra :D
ti matroci su neverovatni....jebe im se za sve osim za sebe....pre neki dan komsinica odvede dete u dom zdravlja a tamo 300 penzosa po defaultu od rane zore mere pritisak....na kraju zena morala da ode kod privatno doktora jer nikad ne bi stigla na red....Treba neko da pusti buvu da ima gripa po BG-sutradan bi svi over 65 nosili maske....

Van mreže Mesmer

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 26
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #6 poslato: Maj 01, 2009, 03:46:50 pre podne »
  Ja juce vidim iz basa penzionera sa maskom,kunem vam se ceo bas se smeje ne moze da veruje...a penzioner stavio ruke naledja i bole njega...sav vazan kako on vodi racuna kao oni u svetu..opreza nikad dosta...;D


i ja danas videla bakicu sa maskom :D


lepo sto brinu o ostalima ti nasi stariji sugradjani... posto cim je nose, SIGURNO znaju da se istom od gripe ne mogu zastiti, ali zato donekle mogu spreciti sirenje svoje zaraze na ostale :D
What we think, we become.  ~Buddha

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Novi virus i u Srbiji?
« Odgovor #7 poslato: Maj 01, 2009, 01:59:29 posle podne »
 Ma penzioneri cu cudo :D Samo nemoj da na kraju ispadnu u pravu ;D