Jul 02, 2024, 07:42:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Tajson u Beogradu?  (Pročitano 2950 puta)

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Tajson u Beogradu?
« poslato: April 04, 2009, 12:37:14 pre podne »
Slavni Majk Tajson u Beogradu, i to ne turistički, već s namerom da ponovo uđe u ring. Izabrao je baš Arenu, tvrdi srpski bokser Nenad Stanković. Prema njegovim rečima, on će se boriti sa Tajsonom za upražnjenu titulu u UBO verziji.

-Želeo sam da ukrstim rukavice sa Tajsonom isključivo na beogradskoj Marakani, ali to nije moguće jer po važećim pravilima moramo da boksujemo u adekvatnoj dvorani. Zato smo se odlučili za Arenu, koja će za ovu priliku povećati kapacitet postavljanjem dodatnih sedišta u parteru. U svakom slučaju, posetioci će uživati jer spremamo zaista neviđen spektakl. Ceremonija uručenja šampionskog pojasa za pobednika meča biće upriličena u Kristalnoj dvorani hotela Hajat- poručio je Stanković.

Meč koji će biti održan pri kraju leta, biće najskuplji ikada organizovan na Balkanu.

Inače, Stanković je do borbe sa Tajsonom došao iako su to priželjkivali i Francuzi.
-Apsolutno razumem Francuze, koji opravdano traže šansu da se domognu laskavog šampionskog pojasa. Kasno su reagovali pošto smo mi već završili sve neophodne dogovore s nadležnim instancama i samo je preostalo da se preciziraju uslovi dolaska Majka Tajsona u Beograd. Zahvaljujući promoterki Ivandera Holifilda, Džeki Smit iz Atlante i njenoj agenciji Sanšajn boksing ink, ovlašćenoj za pregovore sa stručnim štabom Majka Tajsona, sve ide po predviđenom planu - zaključio je Nenad Stanković.


www.sport.novosti.rs



Ima li shto od ovoga,zna li iko?

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Tajson u Beogradu?
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2009, 02:55:25 pre podne »
:D Daj bre, ne sprdaj se...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Tajson u Beogradu?
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2009, 11:35:51 pre podne »
!!!??

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Tajson u Beogradu?
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2009, 01:14:31 posle podne »
Prolaze i vracaju se s lastama
Suncani i nasmijani dani
opet je u mojoj dusi proljece
da l' si djevojka il' zena sada ti?

Tajson u Beogradu uzaludno trazim
Usne jedne djevojke sto se divno mazi
Tajson u Beogradu miluje joj kosu
Ispod Savskog mosta to je mozda ona
Al' je drugi ljubi.

Prolaze i vracaju se s lastama
Suncani i nasmijani dani
opet je u mojoj dusi proljece
da l' si devojka il' zena sada ti?

Tajson u Beogradu jedno proslo doba
nosim ga u mislima iz vojnickih soba
Tajson u Beogradu umorno se smjesi
Ispod savskog mosta dok se sumrak sprema
vise mene nema.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Tajson u Beogradu?
« Odgovor #4 poslato: April 04, 2009, 02:32:56 posle podne »
Malo offujem, ali evo mali dodatak koji je vjerujem i realniji od toga da se Iron Mike ponovo bori za titulu za bilo kim...

Juce i danas je Vladimir Klicko u Crnoj Gori. Budva, Podgorica.

Danas sa gradonacelnikom PGD na razgovoru oko mogucnosti da odradi mec u junu u PGD na gradskom stadionu ili pak u Budvi.

Malo vjerovatno, ali koje su pare crnogorski oligarsi dali Madoni i nebi me cudilo da i njega iskesiraju i da se napravi zaista mec u CG, jbg finansijska kriza drma svijjet, pa tako i promotere po Njemackoj... gdje je i najrealnije da se odradi Klicko - David Haye mec u junu, pa se traze alternative.

Sve bi to bilo sjajno i za CG i za sve nas ljubitelje borilackih sportova, ali interesantno je pak da isti taj stadion u Podgorici, za sada makar, ne daju Strugaru za "majstoricu" sa Sildzicem, iako Ivan trazi samo stadion a ne i gomilu zelenih. HeHe kazu publika ce upropastiti travu, pa ovi vrhunski fudbaleri iz CG lige nece moci da igraju na njoj, a sto ce Strugara doci da gleda makar 15.000 ljudi i tako se napraviti najveci borilacki spektakl u istoriji u regionu nije vazno... Ali dobro, nasa posla.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Tajson u Beogradu?
« Odgovor #5 poslato: April 05, 2009, 11:36:02 posle podne »
Heh sto ce doci ljudi da gleda Strugara, to nikad nece za 2 god toliko ljudi  gledati tekme Buducnosti :P
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Tajson u Beogradu?
« Odgovor #6 poslato: April 07, 2009, 01:00:33 pre podne »
Ala ce da lete usi po Areni  :P