Oktobar 06, 2024, 09:23:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Shavinig  (Pročitano 5195 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Shavinig
« Odgovor #15 poslato: April 28, 2006, 09:42:24 posle podne »
Citat: laracroft
mislim da gresite,depilacija je efektivnija i kod dlakavijih samo sto e potrebno depilirati se godinama i stvarno se prorede.....naravno tokom tog perioda samo vosak a ne brijanje.jedno brijanje moze da zajebe celu stvar pa posle kao i da se nisi depilirao.dlake postaju i slabije i redje.

nakon brijanja obicno posle 3dana vec osetis pod rukom,neke ljude svrbi i iritira ta faza.cesca su urastanja jer se samo skine dlaka iznad povrsine koze a ne koren.....jace su....

ovo pominjem zato sto sma ja radila lasersko uklanjanje i prilikom pripreme za zahvat se brijes 3nedelje d abi bila dlaka i koren sto jaci jer laser amo registruje koren snop privlaci i sprzi ga.

malo smrdis na zagorelo ali si miran dosta dugo,ja imam hormonski disbalans pa meni to traje krace godinu do dve,ali dlake postaju nakon toga sve vise paperjaste i rukom mozes d aih izvucs koliko su slabe.

ja sam radila na licu i kostalo me 150eura kompletno,preporucuje se ici dva do tri puta na pocetku da bi se kontinuirano tretiralo.

kod ljudi bez hormonskih uzrocnika si miran godinama,pa probajte....grudi ne bi treblao da su skupi i stomak noge su katastrofa skupe ali ste zaista mirni za sva vremena.

 Za te pare cu radije i dalje da se depiliram jedanput mesecno i da mi mala pocupa ako koja ostane sa pincetom
PS. bez potpisa:)

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Shavinig
« Odgovor #16 poslato: April 28, 2006, 10:40:14 posle podne »
ja sam dlakav kao zver,
grudi, ruke, stomak, ledja, ramena, vrat...bruka.

svaki dan vidim napredak. Kad ce to da stane bre, poludecu ?

@Laracroft

150evra koliko tretmana za lice ?
sta mislis, koliko bi me kostalo da skinet trajno sa vrata ?

i da li posle potpunog skidanja svih nezeljenih dlaka one izrastu posle nekog vremena ili je to ono, do groba :)

Hvala
Poz

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Shavinig
« Odgovor #17 poslato: April 29, 2006, 04:45:02 pre podne »
Citat: Buki
ja sam dlakav kao zver,
grudi, ruke, stomak, ledja, ramena, vrat...bruka.

svaki dan vidim napredak. Kad ce to da stane bre, poludecu ?

@Laracroft

150evra koliko tretmana za lice ?
sta mislis, koliko bi me kostalo da skinet trajno sa vrata ?

i da li posle potpunog skidanja svih nezeljenih dlaka one izrastu posle nekog vremena ili je to ono, do groba :)

Hvala
Poz

Buki druze i ja sam bio maljav ko zver lweti sam pocrneonjivao samo na proplancima ali sada sam klin i veruj mi extra je osecaj i za mene i za njih,Mislim na devojke:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: Shavinig
« Odgovor #18 poslato: April 29, 2006, 12:49:40 posle podne »
E Buki pobratime po muci, ja sam bre kao Jeti. Ja bih sve to spalio, de je bre ova zena da odgovori kolko to kosta.

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Shavinig
« Odgovor #19 poslato: April 30, 2006, 01:39:11 pre podne »
Citat: MaliSima
Citat: Buki
ja sam dlakav kao zver,
grudi, ruke, stomak, ledja, ramena, vrat...bruka.

svaki dan vidim napredak. Kad ce to da stane bre, poludecu ?

@Laracroft

150evra koliko tretmana za lice ?
sta mislis, koliko bi me kostalo da skinet trajno sa vrata ?

i da li posle potpunog skidanja svih nezeljenih dlaka one izrastu posle nekog vremena ili je to ono, do groba :)

Hvala
Poz


kako mislis klin, hoces da kazes da se depiliras  :P
Buki druze i ja sam bio maljav ko zver lweti sam pocrneonjivao samo na proplancima ali sada sam klin i veruj mi extra je osecaj i za mene i za njih,Mislim na devojke:)

laracroft

  • Gost
Re: Shavinig
« Odgovor #20 poslato: Maj 01, 2006, 03:42:53 posle podne »
zao mi je sto ste cekali.....cus zena....devojka:)

pa znas kako zaista to odes kod nje na konsultaciju i ona te pogleda i kaze,ne znam koju poovrsinu si zamislio.ja imam hormonski uzorcnik i trebalo je 3puta i zaista ljudi koza ko nova a dlake tek po koja i to nakon 2godine.

vama to moze da resi posle 1ili max 2puta stvar.

kolega mali sima....slazem se ali ja kad sracunam koliko sam para i para dala godine depilacija totalno se isplati jedno se stisnes za kesh i miran si.
ja recimo koristim onaj braun epilator....i to je usteda i odlican ali mislim da to sto nas ne boli vas bi extra bolelo niste navikli.

elem laser...jedina zackoljica 3nedelje pre tretmana se brijes i ne smes u solarijum i nakon tretmana minimum 3neelje nema suncanja.zato se to najbolje radi jesen/zima

nacicu negde vizitku pa vam dajem kontakt

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Shavinig
« Odgovor #21 poslato: Maj 02, 2006, 09:58:01 pre podne »
Citat: laracroft
zao mi je sto ste cekali.....cus zena....devojka:)

pa znas kako zaista to odes kod nje na konsultaciju i ona te pogleda i kaze,ne znam koju poovrsinu si zamislio.ja imam hormonski uzorcnik i trebalo je 3puta i zaista ljudi koza ko nova a dlake tek po koja i to nakon 2godine.

vama to moze da resi posle 1ili max 2puta stvar.

kolega mali sima....slazem se ali ja kad sracunam koliko sam para i para dala godine depilacija totalno se isplati jedno se stisnes za kesh i miran si.
ja recimo koristim onaj braun epilator....i to je usteda i odlican ali mislim da to sto nas ne boli vas bi extra bolelo niste navikli.

elem laser...jedina zackoljica 3nedelje pre tretmana se brijes i ne smes u solarijum i nakon tretmana minimum 3neelje nema suncanja.zato se to najbolje radi jesen/zima

nacicu negde vizitku pa vam dajem kontakt

 Sto se tice boli ja sam vec skoro u potpunosti navikao i nije tako jako strasno sem naravno prvi put kada skupljas oci po patossu,koje su ti ispale tokom kidanja:)
PS. bez potpisa:)

laracroft

  • Gost
Re: Shavinig
« Odgovor #22 poslato: Maj 02, 2006, 01:27:08 posle podne »
pa ok ako tebi daj rezultate,bolje od brijanja svakako.a i vremenom omeksaju pa sve manje boli