Jul 07, 2024, 05:27:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.253 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: PAUEL: Kakav Bolt, trčaću 9,60!  (Pročitano 1804 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
PAUEL: Kakav Bolt, trčaću 9,60!
« poslato: Jun 02, 2008, 11:24:30 posle podne »
DOSADAŠNJI SVJETSKI REKORDER ASAFA PAUEL NAJAVIO NOVO SPUŠTANJE GRANICE SNOVA
Kakav Bolt, trčaću 9,60!


Dosadašnji svjetski rekorder na 100 metara Jamajčanin, Asafa Pauel, kojem je u subotu titulu preuzeo zemljak Jusein Bolt pretrčavši najkraću dionicu za 9,72 sekunde, odnosno dvije stotinke brže od prethodnog rekorda, izjavio je da "zna da može da spusti granicu snova na 9,60 sekundi".

-Zadovoljan sam zbog Boltovog uspjeha. On je izuzetno talentovan i vrijedan atletičar i smatram da je zaslužio da obori rekord - rekao je Pauel.
On je dodao da, bez obzira na respekt koji osjeća prema Boltu, smatra da će "uskoro ponovo doći do promjene na tronu".

-Svjestan sam svojih potencijala i znam da ću uskoro pretrčati 100 metara za 9,60 sekundi - tvrdi Pauel.
Prvu priliku za međusobni duel sa Boltom Pauel će imati na nacionalnom prvenstvu Jamajke, koje se održava od 27. do 29. juna u Kingstonu.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: PAUEL: Kakav Bolt, trčaću 9,60!
« Odgovor #1 poslato: Jun 03, 2008, 12:18:50 pre podne »
Hoce li neka nasa televizija da prenosi prvenstvo Jamajke. Bice jako zanimljivo :)