Jun 28, 2024, 05:40:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Da li je to jubav...??:)  (Pročitano 11453 puta)

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #45 poslato: Maj 19, 2008, 09:33:14 posle podne »
Pa zar ima nekog ovdje da vjeruje u ovu pricu?
Pa nije to bubreg da ga doniras.To jedino ako se dogovoris sa trgovcima organima da ti oni iscupaju srce

Van mreže MALI

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 724
  • YOU CAN'T FLEX FAT!
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #46 poslato: Maj 20, 2008, 08:56:39 pre podne »
Pa jbt gde je rekla jel citas ti uopste eno ti na vrhu strane !!!!!!
U svakom slucaju mislim da je tekst dobar ako bi bio iskoriscen samo u nekoj pesmi ili tako nesto,ako bi
neko razmisljao tako ozbiljno onda mi je to extra pacenicki...

Kao prvo, ne moras da demonstriras tipicno AAS ponasanje i da urlas na mene.
Kao drugo, ja sam mislio na prvi, originalni text koji je tt postavila, a ne na drugi

"Donno,malopre mi poslao drug... Neodlučan......."

"Kao trece, ne pamtim da sam tebe bilo stsa pitao pa da odgovaras i to na tako nekulturan nacin, koristeci cak 6(sest) izvicnika.

Pozdrav agresoru:)

Van mreže Alejandrow

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #47 poslato: Maj 20, 2008, 07:43:30 posle podne »
Kao prvo-ladno te nije mrzelo da brojis uzvicnike,ja ih ne brojim kada ih stavljam...
Kao drugo-tvoje pitanje ide sedam minuta posle njenog drugog teksta,tako da ne vidim razlog zasto ne bih pomislio da je pitanje upuceno za drugi tekst,iz tog razloga nisam mogao a da ti ne odgovorim...
Kao trece-ja nisam urlao na tebe,nego sam cutao i lepo ti iskuckao na tastaturi...
U svakom slucaju ako je taj tekst pisan za ozbiljno, a ne u nekom pesnickom nadahnucu je po meni cista glupost...
Pozz i tebi!!!!!! Evo sest komada ali u pozitivnom smislu...

Van mreže Alejandrow

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #48 poslato: Maj 20, 2008, 07:48:21 posle podne »
Opet ne mogu da se suzdrzim...Ako je ona rekla da joj je to posalo drug na osnovu koje logike ti nju pitas da li je to ona napisala?
Pozz...

Van mreže MALI

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 724
  • YOU CAN'T FLEX FAT!
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #49 poslato: Maj 20, 2008, 09:26:48 posle podne »
hahahahaha, ok je brate jel sad zaista treba da polemiziramo oko ovog?
Pitao sam dali je napisala onaj drugi text:

"Ne mozes uvek imati sve sto pozelis niti nekog vecno vezati za sebe. Zato ti dajem svu slobodu ovog sveta, pustam te da odes kad god pozelis, da izaberes svoj put... Nikada nisam mogla da ti pokazem koliko je ljubavi u meni, da ti dam makar deo onoga sto sam ti posvetila i sto vec odavno pripada tebi. Nikad nam se nije dalo... Dva razlicita sveta, spojena samo nevidljivim nitima pod istim nebom... Samo ne dozvoli da postanes kao ostali, da te ljudi pokvare i uniste ono posebno u tebi. A ja cu i dalje ostati neumorni cuvar nasih tajni i naseg malog sveta u kome ce uvek biti jedno mesto za tebe ako pozelis da se vratis...
Ovo nema veze sa temom,samo trenutak inspiracije-izvinjavam se za off Namigivanje Cheesy"

Kako i da je, mrzi me da se objasnjavam oko ovakve stvari, a i oped stojim na to da nisam ti se uopste obratio, a ti odmah u stilu "pa jbt jel vidis...itd"
jbg gadno je kad imas visak testa u sebi, znam, jer kako kazes, ako nisi mogo da se suzdrzis na ovakvu glupost onda ne zelim da zamislim koliko si nedruzeljubiv u zivo.
Izvini sto sam tako pitao, nemoj mi uzimati za zlo:)


Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #50 poslato: Maj 20, 2008, 09:28:21 posle podne »
Opet ne mogu da se suzdrzim...Ako je ona rekla da joj je to posalo drug na osnovu koje logike ti nju pitas da li je to ona napisala?
Pozz...
Sta si se uhvatio toga.Napisala ona ili neko drugi nema veze.I pusti coveka na miru on je pitao nju ne tebe.Smiri malo strasti.
Drugo znak uzvicnika i to nekoliko znaci da vices, tako sam i ja shvatio.Ako si samo kuckao mogao si da stavis i znak upitnika ili tacku.Ili si mogao da nastavis da cutis i da iskuckas nesto drugo.Verujem da znas sta znaci znak uzvicnika.
« Poslednja izmena: Maj 20, 2008, 09:29:57 posle podne mafis »
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #51 poslato: Maj 20, 2008, 10:04:17 posle podne »
sto bi rekao ajs nigrutin...ako je ovo ljubav onda sam ja stvarno don dzonson :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #52 poslato: Maj 20, 2008, 10:11:31 posle podne »

;):)

"Ne mozes uvek imati sve sto pozelis niti nekog vecno vezati za sebe. Zato ti dajem svu slobodu ovog sveta, pustam te da odes kad god pozelis, da izaberes svoj put... Nikada nisam mogla da ti pokazem koliko je ljubavi u meni, da ti dam makar deo onoga sto sam ti posvetila i sto vec odavno pripada tebi. Nikad nam se nije dalo... Dva razlicita sveta, spojena samo nevidljivim nitima pod istim nebom... Samo ne dozvoli da postanes kao ostali, da te ljudi pokvare i uniste ono posebno u tebi. A ja cu i dalje ostati neumorni cuvar nasih tajni i naseg malog sveta u kome ce uvek biti jedno mesto za tebe ako pozelis da se vratis..."
Ovo nema veze sa temom,samo trenutak inspiracije-izvinjavam se za off ;) :D

TT,daj jos neki! Ovo je bilo jako lepo.
A sto se tice ljubavi...

Ne znam... Moja je keva dala sestri bubreg i ja mislim da je to nju (moju majku) ucinilo tri puta zdravijom i srecnijom osobom nego sto je ona to ranije bila.
A srce... Ne znam, za dete bih a za zenu... Zavisi od  okolnosti i situacije...

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Da li je to jubav...??:)
« Odgovor #53 poslato: Maj 29, 2008, 05:47:11 posle podne »
Ama ljudi, ova prica se vrti na facebooku vec par meseci...naravno da nije istinita, doduse verovatno se nesto slicno nekad desava.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.