Jul 07, 2024, 12:25:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: KAKO OJACATI RUKE??  (Pročitano 6944 puta)

Van mreže everytimewetouch

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
KAKO OJACATI RUKE??
« poslato: Avgust 05, 2009, 11:01:55 posle podne »
E ovako prvi put sam na forumu pa neznam bas jos dobro nisam upoznat i neznam jesam li ovo stavio u pravu temu ali nema veze
da prijedjemo na stvar ja trebam da ojacam ruke jer se pocinjem baviti parkour-om pa zato
ako netko zna kako ojacati ruke.. nemislim na bildanje misica nego da budem sigurniji i cvrsci s rukama zilaviji tako nekako
i ako netko zna jos neke vjezbe koje su potrebne za parkour bilo bi pozeljno da napisete sve ovo sto sam trazio ako je moguce.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: KAKO OJACATI RUKE??
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2009, 10:40:07 pre podne »
pa parkour je sam po sebi neka vrsta gimnastike , sklekovi zgibovi , propadanja bucice ... to je sve vezbanje na divljaka to ti je to ...smao vezbas i docice ti vremenom snaga...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KAKO OJACATI RUKE??
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2009, 12:14:02 posle podne »
 Pa dobro moze on da vezba ruke ne zavisno od toga tegovima,i ramena naravno,jer tu je cilj da mozes da uradis sa svojim telom sta hoces i da ojacas tetive kao na  primer likovi koji se bave freeclimbing-om.A tu tegovi mogu biti od velike pomoci naravno. Tako da decko vreme je pocnes da posecujes teretanu i vezbe u njoj i pored klasicnih slekova,zgibova i propadanja.Brze ces napredovati u snazi i sigurno ti nece odmoci ;D
« Poslednja izmena: Avgust 06, 2009, 12:20:31 posle podne NemanjaBG »

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: KAKO OJACATI RUKE??
« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2009, 05:11:52 posle podne »
Udaranje u dzak...

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: KAKO OJACATI RUKE??
« Odgovor #4 poslato: Avgust 13, 2009, 10:07:45 posle podne »
a zasto bi uopste hteo sada da ojacavas ruke.. ako tek kreces sa tim neces sutra preskakati zgrade... ojacaces ih sam vremenom. i radi vezbe snage... sklekovi, zgibovi, propadanja i to ce biti to...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..