Jul 05, 2024, 12:06:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop u DREAM-u!  (Pročitano 6041 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #15 poslato: Februar 13, 2008, 10:29:12 posle podne »
osobno nevolim UFC i zato se vjerojatno razilazzimo u tome stajalistu...
mislim da on nema sta osvjetlit pobjedom... svi znamo kakav je borac i koje su mu mogucnosti pa zato je to moje misljenje

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #16 poslato: Februar 13, 2008, 11:29:08 posle podne »
osjećam se lagano odgovornim za ovu diskusiju, jer sam i sam iznio
neka negativna stajališta prema Mirku kao borcu ( to bi volio naglasiti kao borcu ),
svaki sportaš makar i rekreativni zna šta znači odricanje zbog nekog
cilja, kod profesionalnih sportaša to ne treba ni naglašavati, nitko ovdje
ne osporava krvavo zarađeni i zasluženi novac, niti ga itko umanjuje
kao čovjeka, ali, ali, mi pričamo o Mirku kao borcu koji se također bori sa
borcima koji zarađuju za kruh kao i on. Način na koji se Mirko povlači iz
UFC-a je po meni krajnje sramotan, pogotovo kada svi znamo njegove kvalitete,
ali na kraju sve je to jedan biznis i Mirko je toga svjestan, pogotovo sa svojim
menadžerom Kenom, koji je i sam bio suvlasnik Pride-a.

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #17 poslato: Februar 13, 2008, 11:32:01 posle podne »
i ja sam nekad bio neobozavalac ufc-a, ali nevojbeno je da dan danas imaju veoma dobre borce, ne moraju ti mirkovi mechevi biti nuzno protiv gonzage ili konga,al bilo bi dobro kad bi napustio ufc pobjedom! on je shampion, kao takav treba i da napusti ameriku!

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #18 poslato: Februar 13, 2008, 11:34:32 posle podne »
on je shampion, kao takav treba i da napusti ameriku!
naravno pod ovim ne mislim da bude ufc hw champ
ako osvoji dream titulu, bilo bi dobro da se susretnu prvak ufc i prvak dreama da unificiraju pojas

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2008, 10:19:21 pre podne »
on je shampion, kao takav treba i da napusti ameriku!
naravno pod ovim ne mislim da bude ufc hw champ
ako osvoji dream titulu, bilo bi dobro da se susretnu prvak ufc i prvak dreama da unificiraju pojas

mislim da je to san svakog borca...

samo neznam jel se to ikad osttvarilo pogotovo kad je PRIDE bio u najboljem sjaju s fedorom minotaurom i mirkom...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #20 poslato: Februar 14, 2008, 10:29:34 pre podne »
Coleman: Mirko je došao u UFC, dobio batine i pobjegao![/size]


NAKON što je jučer senzacionalno najavljen kao najveća zvijezda nove japanske borilačke organizacije Dream, sasvim je jasno da je kratka i neugodna američka avantura Mirka Filipovića u UFC-ovom kavezu stvar prošlosti. Cro Cop se odlučio vratiti u zemlju izlazećeg sunca, na mjesto gdje mu po popularnosti nema ravnog, ali i što se mora naglasiti, u znatno slabiju konkurenciju od one koja se trenutačno bori u oktogonu.

U iščekivanju službene reakcije UFC-ovog čelništva i Dane Whitea, bez čijeg pristanka ovakav "transfer" ne bi mogao biti moguć, oglasili su se Mirkovi bivši suborci iz Pridea i UFC-a.

Rendleman: Mirko je dovoljno dobar za UFC!

Kevin Rendleman, čovjek koji je Mirku priuštio jedan od dva najteža poraza u karijeri (uz Gonzagu), izjavio je kako ga Mirkov potez nimalo ne čudi.

"Moja prva reakcija je bilo ravnodušna. Pošto se ne borim u UFC-u uopće mi nije bitno gdje će se Mirko boriti. Mnogi ljudi nisu više vjerovali u njegove sposobnosti, ali ja mislim da je dovoljno dobar za kavez. Treba vremena da se čovjek prilagodi na nove uvjete. Ne mislim da je to niti dobro niti loše za ovaj sport i kad bolje pogledam nisam previše niti iznenađen."

Još jedan Cro Copov "poznanik" i bivši UFC prvak, Mark Coleman, je u svom stilu prokomentirao potez našeg borca.

"Ne može mi biti više svejedno. To je bio njegov izbor. Došao je u UFC, pomeli su pod s njim i sad je otišao. Ne mogu reći da sam iznenađen, ali on će morati živjeti s činjenicom da je ušao u ring, da su ga razbili i da nije završio posao."

Rutten: To nije bio pravi Cro Cop!

UFC-ov stalni komentator i jedna od najvećih legendi ovog sporta, Bas Rutten, je izrazio žaljenje jer smatra je Mirko u Americi mogao pružiti puno više, ali razumije njegov potez.

"Žao mi je što je otišao zato što sam htio vidjeti pravog Cro Copa kojeg sam poznavao iz Japana. Smatram da nismo vidjeli niti dio mogućnosti koje Mirko posjeduje i zato mi je razumljivo što je želio otići u drugu organizaciju."

Renato "Babalu" Sombral je iznenađen što UFC već nije pokrenuo sudsku tužbu protiv Cro Copa, ali kaže kako Filipović unatoč svemu zaslužuje veliko poštovanje.

"Čuo sam za tu novu organizaciju, ali mi nije jasno kako UFC do sada već nije tužio Filipovića. Mislim da je to za njega dobar potez jer se nije dobro snašao u UFC-u. Sad će se moći boriti negdje drugdje, a mislim da je on iznimno dobar borac."

index.hr

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #21 poslato: Februar 14, 2008, 11:34:40 pre podne »
kralju,ako je iko njegov fan i ako ga je iko branio kad je dozivljavao poraze to sam ja,ali...posle 2 poraza i [prilicno lose forme,duzan je osvjetliti obraz pobjedom!i to u ufc-u!svi mi znamo da je bolji borac i od gonzage i od konga ali on treba da revansira poraz!!!!
s ovim se komentarom apsolutno slazem

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop u DREAM-u!
« Odgovor #22 poslato: Februar 14, 2008, 11:35:17 pre podne »
i coleman je nazalost u pravu