Septembar 27, 2024, 04:17:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Tajson Gej: "Nikad doping!"  (Pročitano 1817 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Tajson Gej: "Nikad doping!"
« poslato: Februar 04, 2008, 01:54:18 posle podne »
Američki atletičar Tajson Gej, koji želi da na Olimpijadi u Pekingu osvoji dvostruku zlatnu medalju u sprintu, ponudio je "potpunu garanciju" da nikada neće biti pozitivno testiran na zabranjene supstance. Gej želi da postane prvi atletičar koji će na Olimpijadi osvojiti zlato na 100 i 200 metara još od Karla Luisa 1984. godine, i nada se da će takav uspeh izbrisati utisak koji je ostavila serija doping skandala u atletici SAD.

"Mislim da sam spreman na to, naročito posle loše priče o atletici. Mislim da sam spreman da se iznova koncentrišem na pozitivnije stvari", rekao je 25-godišnji sprinter.

Gej je apsolutno spreman da nikada neće razočarati navijače kao što su to uradili Merion Džons i Džastin Getlin.

"Nudim im 100 odsto garancije. Sve što se radi u mraku izađe na videlo i mislim da je mnogo ljudi u ovom sportu to zaista uvidelo. Ne možete se izvući sa takvim stvarima. Isplivaće na kraju bez obzira koliko jako želite da prikrijete", rekao je Gej.

Na Svetskom prvenstvu u Osaki prošle godine osvojio je zlatnu medalju u obe sprinterske discipline i rekao je da ne sumnja da će učestvovati u obe discipline u Pekingu.

"To je kocka, ali ne želim da žalim zbog bilo čega. Ne želim da dođe 2009. godina, a ja pomislim 'trebalo je da trčim na 200'. Ja sam čovek za 100 i 200 metara, blagosloven sam sposobnošću za obe discipline i želim da pokažem svoj talenat", objasnio je Gej.

Gej je, međutim, svestan da svetski rekorder, Jamajčanin Asafa Pauel trči sve brže i da će se na stadionu "Ptičije gnezdo" voditi prava bitka.

"To što je prošle godine istrčao 9,74 (sekunde) i 9,78 u istom danu je zapanjujuće. Zaista verujem da mu je to dalo pravu mentalnu snagu i da će zato sve biti zanimljivije", objasnio je atletičar.

Gej je rekao i da želi da obori Pauelov rekord na 100 metara od 9,74 sekunde, ali nije imao nikakvu dilemu da li bi više voleo da to postigne ili osvoji zlatnu medalju.

"Mislim da bi to bilo zlato. Osećaj nošenja zlatne medalje od prošle godine bio je sjajan i ne želim da znam kakav je osećaj nemati medalju", objasnio je Gej.

Amerikanac je rekao da je čuo da Peking ima velikih problema sa smogom, ali je istakao da mu to neće smetati.

"Ne želim izgovore. Dolazim da osvojim zlatnu medalju, bez obzira na zagađenost", rekao je Gej.


izvor: B92
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tajson Gej: "Nikad doping!"
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2008, 01:55:30 posle podne »
Ko zna ko li sad za njega mucka hemiju i kakva se sad cuda koriste :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Tajson Gej: "Nikad doping!"
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2008, 02:11:26 posle podne »
koja samouvjerenost
polako polako Tajsone ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: Tajson Gej: "Nikad doping!"
« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2008, 02:26:37 posle podne »
covjek odlucio da batali hemiju,jos kad je vidio muscletech reklamu, reko mogu ja i natural :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tajson Gej: "Nikad doping!"
« Odgovor #4 poslato: Februar 04, 2008, 02:31:03 posle podne »
Kad mogu Roni i Jay da budu natural uz BSN odnosno MusleTech sto ne bi mogao i Gej?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Tajson Gej: "Nikad doping!"
« Odgovor #5 poslato: Februar 05, 2008, 09:15:14 posle podne »
Ala ce to biti finale na 100 metara Pauel protiv Geja. Mislim da atletika skoro nije imala ovakav rivalitet dvojice vrhunskih takmicara na 100 metara. Samo da ih obojicu posluzi zdravlje, pa da svi uzivamo u avgustu.