Septembar 23, 2024, 08:28:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Roy Jones Jr. vs Tito Trinidad  (Pročitano 1603 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Roy Jones Jr. vs Tito Trinidad
« poslato: Januar 18, 2008, 08:13:11 posle podne »
Roy Jones Jr. vs Tito Trinidad

Ove subote u njojorškom Madison Square Gardenu u ringu će se naći dva legendarna šampiona - Amerikanac Roy Jones Jr. (39) i Portorikanac Felix "Tito" Trinidad (35).

Jones je osmerostruki svjetski prvak. Držao je titule u srednjoj, supersrednjoj, poluteškoj i teškoj kategoriji. Jedini je boksač u posljednjih 100 godina kojemu je u karijeri uspjelo osvojiti naslove i u srednjoj i teškoj kategoriji. Od 1993. do 2004. godine redovno je proglašavan najboljim svjetskim boksačem. Iza sebe ima 55 borbi, u kojima je upisao 51 pobjedu (38 nokauta) i 4 poraza.

Trinidad je 5 puta bio na svjetskom tronu, u srednjoj, polusrednjoj i velter kategoriji. Može se pohvaliti i pobjedama nad čak tri zlatna olimpijca: Pernellom Whitakerom, Oscarom de la Hoyom i Davidom Reidom. Profi skor mu je 42 pobjede (35 nokauta) i 2 poraza.

Don King je vrlo zadovoljan što promovira ovu borbu. "Već dulje vrijeme pokušavam organizirati meč između ove dvojice superzvijezda i kad sam u tome uspio ostao bez daha. Ovo će biti borba koja će se dugo pamtiti, ne može bolje od ovoga." - izjavio je u svom stilu King.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Roy Jones Jr. vs Tito Trinidad
« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2008, 11:46:43 pre podne »
bit ce jako zanimljivo....


don je zakon... \KOFETIME'

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Roy Jones Jr. vs Tito Trinidad
« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2008, 12:10:25 posle podne »
Pobjede Jonesa i Čagajeva
 
U subotnjem srazu dvojice legendarnih šampiona u New Yorku slavio je stariji, Roy Jones Jr. (39).

Tito Trinidad (35) imao je inicijativu na početku, no od četvrte runde Jones preuzima dominaciju. Trinidad je bio na podu u 7. i 10. rundi tako da na kraju nije bilo nikakvih dvojbi oko pobjednika. Jednoglasna pobjeda Jonesa (116-110, 117-109, 116-110) .

"Svi su govorili da smo starci ali smo ipak priredili odličnu borbu." - izjavio je Jones nakon 52. pobjede u karijeri.

Valjda spomenuti i teškaški okršaj između 40-godišnjeg Poljaka Andrewa Golote i Amerikanca Mikea Molla (27). Iako je već od 5. runde boksao sa zatvorenim okom Golota je uspio ostvariti veliku pobjedu jednoglasnom sudačkom odlukom.

Pred 4,500 gledatelja u Dusseldorfu Britanac Matt Skelton (40) nije uspio izazvati senzaciju. Svjetski WBA prvak Ruslan Čagajev (29) bio je pretvrd orah i nakon 12 rundi uvjerljivo je slavio jednoglasnom odlukom sudaca (117-110, 117-111, 117-111).

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me