Septembar 19, 2024, 11:28:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Savjet molim za probu sa preparatima!??  (Pročitano 2066 puta)

Van mreže FREESTYLER

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Savjet molim za probu sa preparatima!??
« poslato: Decembar 13, 2007, 02:04:52 posle podne »
Pozdrav ekipa!

Evo ovako:Visok sam 181, 85 kg,  vjezbam vec dvije godine sasvim solidno, vjezbam 5 dana u tjednu, svaki dan 1 skupinu misica. do sada sam cijelo vrijeme bio totalno natural bez ikakvih preparata, samo hrana iz mamine kuhinje.jedem 5 puta na dan(manji obroci) i moram reci da sam sasvim zadovoljan izgledom jer me dosta ljudi trazi savjete u teretani sto se tice vjezbanja(valjda to nesto govori).
E sad me nesto puklo da malo probam istrazivati sa preparatima i da vidim kako bi izgledao sa preko 90 kg!(nisam imao nikada preko 85kg)
Planiram kupiti prvi puta u zivotu preparate a to bi bili: 5 kg whey-a, pola kile creatina(labradinog) i dextroza!(dosta toga sam procitao o ovim preparatima)

Moje pitanje je: Da li cu uspjeti sa ovim preparatima preci preko 90 kg ako ih budem pravilno uzimao uz moju prehranu kakvu sam do sada imao i molim vas da mi slozite kako bih mogao ove preparate najbolje uzimati, kada, i u kojim kolicinama? (ako netko misli da nesto osim ovoga trebam jos da kupim ili umjesto toga neka kaze)
nemojte mi samo napisati da malo citam po forumu jer sam dosta citao vec duze vrijeme!
Kad krenem ovo uzimati javim vam nakon nekog duzeg vremena da li sam uspjeo nagurati preko 90 kg :lol:

Hvala unaprijed

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2007, 02:16:39 posle podne »
Kazes "dosta toga sam procitao o ovim preparatima"...izgleda da ipak nisi cim postavljas ovakva pitanja na koja je bar 100 puta odgovoreno...ali ajde:
Posle treninga 60g whey-a,60-70g dexa,15g creatina,dodaj i 15g glutamina-to je osnovno...ali najbitnije je ipak kako se hranis...o svemu tome imas dosta napisano na forumu,pa malo uzmi i procitaj,poslusaj savete i stici ces do tih 90kg sigurno :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže FREESTYLER

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2007, 02:27:26 posle podne »
Dobro, mozda sam se krivo izrazio, vjerovatno sam dosta citao ali opet ne dovoljno :lol:
Znaci savjetujes mi da ne bi trebao poceti bez glutamina?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #3 poslato: Decembar 13, 2007, 02:30:27 posle podne »
Pozdrav ekipa!

Evo ovako:Visok sam 181, 85 kg,  vjezbam vec dvije godine sasvim solidno, vjezbam 5 dana u tjednu, svaki dan 1 skupinu misica. do sada sam cijelo vrijeme bio totalno natural bez ikakvih preparata, samo hrana iz mamine kuhinje.jedem 5 puta na dan(manji obroci) i moram reci da sam sasvim zadovoljan izgledom jer me dosta ljudi trazi savjete u teretani sto se tice vjezbanja(valjda to nesto govori).
E sad me nesto puklo da malo probam istrazivati sa preparatima i da vidim kako bi izgledao sa preko 90 kg!(nisam imao nikada preko 85kg)
Planiram kupiti prvi puta u zivotu preparate a to bi bili: 5 kg whey-a, pola kile creatina(labradinog) i dextroza!(dosta toga sam procitao o ovim preparatima)

Moje pitanje je: Da li cu uspjeti sa ovim preparatima preci preko 90 kg ako ih budem pravilno uzimao uz moju prehranu kakvu sam do sada imao i molim vas da mi slozite kako bih mogao ove preparate najbolje uzimati, kada, i u kojim kolicinama? (ako netko misli da nesto osim ovoga trebam jos da kupim ili umjesto toga neka kaze)
nemojte mi samo napisati da malo citam po forumu jer sam dosta citao vec duze vrijeme!
Kad krenem ovo uzimati javim vam nakon nekog duzeg vremena da li sam uspjeo nagurati preko 90 kg :lol:

Hvala unaprijed
preci cess 90 kg ( dobre mase) samo ako budess imao dobru i redovnu ishranu...inace suplementi su tu samo da pripomognu...ako imass pare za glutamin to je onda extra

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #4 poslato: Decembar 13, 2007, 02:52:29 posle podne »
Dobro, mozda sam se krivo izrazio, vjerovatno sam dosta citao ali opet ne dovoljno :lol:
Znaci savjetujes mi da ne bi trebao poceti bez glutamina?

Bilo bi dobro da ubacis glutamin,nista nije pod obavezno,ali ako mozes da priustis,bilo bi OK...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2007, 10:50:09 posle podne »
a brate nije ti to neka turbo hemija pa sad da ocekujes ne znam ni ja sto. u pitanju su obicni dodaci ishrani a ne neka magija.
pazi samo da se ne razocaras poslije te prve 'kure' !   sherif  ;smoke;
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže FREESTYLER

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #6 poslato: Decembar 16, 2007, 03:09:23 posle podne »
Krivo si izgleda shvatio, nisam ni rekao da cu ja to uspjeti nego je stvar u tome sto nisam nikada nista od toga probao pa me zanima da li cu s tim ista dobiti ili ce ostati sve isto sa mojom tezinom i masom!
Ni ne ocekujem nesta extra!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Savjet molim za probu sa preparatima!??
« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2007, 03:16:00 posle podne »
^izvini ali postavio si jako glupo pitanje... mislim ajde procitaj ga joss jednom u sebi...otkud mi znamo dal cess ti ista dobiti ... dal cess se ti hraniti kako treba dal cess konzumirati te suplemente kako treba, kako cess trenirati...pa odkud  mi to znamo...?
kao da si sada postavio pitanje tipa : e ljudi imam neki test , pa sada treba da uchim za njega, - sta mislite hocu li poloziti?jbg brate ... starno glupo pitanje i tema....