Septembar 24, 2024, 12:24:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Konacno: Liddell vs. Silva!  (Pročitano 1956 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Konacno: Liddell vs. Silva!
« poslato: Oktobar 24, 2007, 12:57:08 posle podne »
Bivsi UFC LHW sampion Chuck Liddell i bivsi Pride LHW prvak Wanderlei Silva ucice u oktagon na UFC 79, 29. decembra u Las Vegasu. Ovu informaciju je potvrdio Dana White u emisiji Scream 2007, na US kanalu Spike TV.

Mec u Las Vegasu ce biti konacan sudar dvojice bivsih sampiona, borba o kojoj vec godinama organizacije spekulisu, a koju ljubitelji MMA prizeljkuju. Silva je bio godinama neprikosnoveni vladar Pride-ove divizije ispod 93kg, i jedna od najvecih zvijezda Pride organizacije. Wand u ovaj duel ulazi nakon dva poraza koji su mu nanijeli Mirko Filipovic na Pride - Final Conflict Absolute teskim nokautom i Dan Handerson, takodje sa KO na Pride 33, gdje je i izgubio Pride LHW pojas.

S druge strane Lidell takodje ulazi u ovaj mec nakon dva poraza, prvi sa KO mu je nanio njegov stari poznanik Rampage Jackson, kada je i izgubio UFC pojas, a nedavno je porazen i od Keith Jardinea preglasavanjem sudija na UFC 76.

Vidjecemo da li 38-godisnji Lidell ima snage za povratak na staze uspijeha, protiv sigurno jednog od najopasnijih boraca sa kojima je imao posla, s druge strane pokazace se da li je Silva spreman da zavede red u UFC-ovoj LHW diviziji kao sto najavljuje.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Konacno: Liddell vs. Silva!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2007, 01:22:07 posle podne »
bas sam gledao danu whitea na ufc sluzbenoj stranici kako govori da ce ovaj mec biti jedna od svijetlijih stvari sto se tice slobodne borbe u ovoj godini!ja mislim da ce ga silva(meni blagi favorit) masakrirat jer kad pogledamo u skorijoj proslosti silva je koliko znam porazen samo od hendersona u las vegasu i hunta

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Konacno: Liddell vs. Silva!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 10, 2007, 10:23:50 pre podne »
Jedva cekam da gledam.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Konacno: Liddell vs. Silva!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2007, 07:40:22 posle podne »
Ovde ce mi biti jako tesko tesko da se odlucim sa mog favorita jer su oboje stvarno sjajni stand-up borci,a o ostalo nevredi raspravljati...

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Konacno: Liddell vs. Silva!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2007, 08:46:58 posle podne »
jedan i drugi imaju sta pokazati, mada mi je jos uvijek pred očima teški poraz silve od cro copa
navijam za silvu

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Konacno: Liddell vs. Silva!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 24, 2007, 01:47:25 pre podne »
silva je moj favorit i nadam se da ce ubit boga u onom sminkerskom pizdeku

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Konacno: Liddell vs. Silva!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 30, 2007, 01:45:20 pre podne »
nema favorita
i jedan i drugi vole puno strapati prije borbe pa zato  ;wc;
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2007, 01:48:33 pre podne ATJ LUCKO »