Septembar 19, 2024, 11:27:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: kombinacija za početnika  (Pročitano 1491 puta)

Van mreže reborn

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
kombinacija za početnika
« poslato: Januar 25, 2008, 10:55:02 posle podne »
evo ovako
pozdrav svima koji čitaju ovaj forum, inače sam novi ovdje, ali se nisam htio posebno predstavljati..
citam forum dosta dugo, ali nisam htio postati.
Krenih u teretanu prije sva tjedna, visok sam 177 i imam 65kg. Čitam i informiram se kolko god mogu jer nisam jedan od onih pametnica koji misle da sve znaju ^^ ugl.
Na upit, tip što radi u teretani mi je preporučio Multipower Formulu 80 u kombinaciji s Double Protein Complex-om za početak.
E sad, ja sam dosta listao po forumu i nisam mogao naći konkretan odgovor pa pitam vas.
Koliko puta bi trebao piti shake i dal da pijem s vodom ili s mlijekom. Vidim da ste se dosta raspisali kako whey ne ide s mlijekom pa me zanima jel i s ovim tako.
Takodjer taj tip koji mi je to preporučio mi je rekao da Formulu pijem s mlijekom poslje treninga. Moj odgovor je bio 'zasto s mlijekom? mlijeko se sporo razgradjuje etc'. Kaze on da nije bitno.
Možda sam postavio glupo pitanje, al jbg.. još sam u fazi učenja. ^^
Pitajte što god vas zanima.

i komentirajte suplemente

Hvala ;)
« Poslednja izmena: Januar 25, 2008, 11:26:32 posle podne reborn »
dare to be stupid

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: kombinacija za početnika
« Odgovor #1 poslato: Januar 25, 2008, 11:42:53 posle podne »
Whey,dex,eventualno kreatin i glutamin je sve sto ti treba Imas na forumu sve sazvakano Whey posle treninga obavezno sa vodom .
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Spartak

  • Gost
Odg: kombinacija za početnika
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2008, 12:21:24 pre podne »
to sto si ti kupio je protein blend znaci mjesavina 2 ili vise "vrsta" proteina (iz jaja,kazein,mlijecni itd) i takvi preparati su namjenjeni da se piju ili umjesto obroka(ako se doda neki skrobasti ili vlaknasti uh) ili kao zadnji obrok u danu,zbor sporog otpustanja.Taj protein mozes da pijes i posle treninga ali za taj period ti je najbolji whey protein (surutkin) koji se veoma brzo asimiluje u organizmu i dospjeva u krvotok.