Septembar 28, 2024, 12:16:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Iron Man (November 2007) - Chasopis  (Pročitano 5040 puta)

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Iron Man (November 2007) - Chasopis
« poslato: Novembar 09, 2007, 03:54:14 posle podne »
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!

Van mreže ultimateTK

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2007, 05:37:21 posle podne »
svaka cast odlican casopis.....steta sto je na engleskom

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #2 poslato: Novembar 09, 2007, 06:26:42 posle podne »
odlično

Van mreže vans

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2007, 12:48:27 pre podne »
Interesantno.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2007, 12:00:41 posle podne »
Lozinka za otpakivanje????

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2007, 01:15:39 posle podne »
Zajedno sa magazinima Muscle Mag, Flex i Muscle&Fitness, Iron Man je zalosna slika stanja u svetskom bodi-bilding izdavastvu. Nazalost, ni senka onog sjajnog casopisa od pre desetak godina, koji sam se dovijao da nabavim i iz Amerike kad kod nas nije moglo da se nadje. Krcat je tekstovima koji su u stvari namenjeni dikretnoj promociji knjiga i brosure koji izdavac casopisa prodaje (zasnovane na besmislenim i krajnje komercijalizovanim "metodama" i "tehnikama" treninga - da ne ulazim u detalje), plus kamuflirana promocija suplemenata firme koja sponzorise ovaj "casopis". Samo nekome ko jako malo zna o bodi-bildingu ovo moze da izgleda kao kvalitetna publikacija.
Jedini svetli izuzetak u ovoj oblasti je Muscular Development, ciji jedan broj vredi mnogo vise nego bukvalno 100 brojeva Iron Man-a i ostalih.
Sorry ako ce nekog razocarati, ali to je istina - od nekog ko sve ove publikacije pomno prati vec skoro 20 godina...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2007, 01:58:25 posle podne »
Zajedno sa magazinima Muscle Mag, Flex i Muscle&Fitness, Iron Man je zalosna slika stanja u svetskom bodi-bilding izdavastvu. Nazalost, ni senka onog sjajnog casopisa od pre desetak godina, koji sam se dovijao da nabavim i iz Amerike kad kod nas nije moglo da se nadje. Krcat je tekstovima koji su u stvari namenjeni dikretnoj promociji knjiga i brosure koji izdavac casopisa prodaje (zasnovane na besmislenim i krajnje komercijalizovanim "metodama" i "tehnikama" treninga - da ne ulazim u detalje), plus kamuflirana promocija suplemenata firme koja sponzorise ovaj "casopis". Samo nekome ko jako malo zna o bodi-bildingu ovo moze da izgleda kao kvalitetna publikacija.
Jedini svetli izuzetak u ovoj oblasti je Muscular Development, ciji jedan broj vredi mnogo vise nego bukvalno 100 brojeva Iron Man-a i ostalih.
Sorry ako ce nekog razocarati, ali to je istina - od nekog ko sve ove publikacije pomno prati vec skoro 20 godina...
Definitivno je tako,bravo za komentar..Neko ko uzme neki od tih casopisa poput Maga,FLEXA,na prvi pogled se prevari i pomisli da tu ima nesto da se procita,medjutim kada se krene sa citanjem vidi se da se sve svodi na reklamu onoga sto oni treba da prodaju i na hiljadu puta prepakovane textove tipa 10 ovoga za 10 onoga,itd...

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2007, 02:02:30 posle podne »
Iron Man je u rangu Politikinog Zabavnika ... moze da bude zanimljiv samo nekome ko je totalna neznalica ili naivcina, ili se bodi-bildingom bavi manje od 6 meseci. Zalosno, jos jednom kazem, nekad to bejase odlican casopis. Sad iz njega bukvalno ne bih imao sta da ukradem - kad bi mi neko rekao "evo slobodno, besplatno, uzmi sta ti god treba za Maxx, stvarno ne bih imao nista vredno da iskoristim, osim mozda poneku sliku sexy fitnesica...

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2007, 04:24:51 posle podne »
Lozinka za otpakivanje????

zapisana je u fajlu,obrati paznju sa desne strane rar arhive ;) ..nadam se da sam ti pomogao
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #9 poslato: Novembar 12, 2007, 01:16:28 pre podne »
de ba recite mi imal ko arnoldovu knjigo o bildanju, i pumping iron 25 th aniversary

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #10 poslato: Novembar 12, 2007, 01:39:08 pre podne »
de ba recite mi imal ko arnoldovu knjigo o bildanju, i pumping iron 25 th aniversary

jesi probao google? pre ces naci  tako neko ovako na forumu pitas na svakoj temi ;)
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!

Van mreže vneske

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #11 poslato: Novembar 15, 2007, 07:40:13 posle podne »
Lozinka za otpakivanje????

zapisana je u fajlu,obrati paznju sa desne strane rar arhive ;) ..nadam se da sam ti pomogao
nazovite me coravim al ja nevidim lozinku
pomagajte

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #12 poslato: Novembar 15, 2007, 08:43:47 posle podne »
Lozinka za otpakivanje????

zapisana je u fajlu,obrati paznju sa desne strane rar arhive ;) ..nadam se da sam ti pomogao
nazovite me coravim al ja nevidim lozinku
pomagajte

Kad kliknes na fajl koji si skinuo on ga otvori u winrar-u i sa desne strane bi trebalo da pise koja je lozinka,koliko sam ja shvatio...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Odg: Iron Man (November 2007) - Chasopis
« Odgovor #13 poslato: Novembar 15, 2007, 09:36:39 posle podne »
Lozinka za otpakivanje????

zapisana je u fajlu,obrati paznju sa desne strane rar arhive ;) ..nadam se da sam ti pomogao
nazovite me coravim al ja nevidim lozinku
pomagajte

Kad kliknes na fajl koji si skinuo on ga otvori u winrar-u i sa desne strane bi trebalo da pise koja je lozinka,koliko sam ja shvatio...

upravo tako....ali posto nisam ochekivao da ce biti toliki problem evo tek sada....Pass: www.dl4all.com
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2007, 09:40:33 posle podne staf »
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!