Jun 21, 2024, 10:20:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: RANDY COUTURE QUITS UFC  (Pročitano 1613 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
RANDY COUTURE QUITS UFC
« poslato: Oktobar 11, 2007, 10:57:04 posle podne »
 UFC heavyweight sampion Randy Couture je danas izvjestio da se povlaci iz UFC-a. To znaci da Randy nece ispostovati ugovor koji je imao potpisan za dvije borbe, i da nece braniti titulu. Takodjer napusta i posao kao on-air analyst.

Tuzan dan za ljubitelje UFC-a. :( :( :(


IZVOR: http://www.thefightnetwork.com/news_detail.php?nid=5085

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: RANDY COUTURE QUITS UFC
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2007, 01:38:44 pre podne »
A ne mogu da verujem. Prvo Fedor za M-1 potpisao i sada Couture napusta UFC. Taman posle Minotaura i Konga, mec je krajem Dec., pobednik je trebao da se borio sa Koturom. Jbg, bas mi je krivo sto to necu gledati jer tipujem na Rodriga da pobedjuje Konga.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: RANDY COUTURE QUITS UFC
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 12, 2007, 03:23:18 pre podne »
Izvanredno Manimal, ovo je za mene potpuno neocekivano.

Koliko cujem Randy nije bio zadovoljan ni novcem koji je primao, jer su izgleda ljudi poput Cro Copa, Lidella, Tita, Hugesa etc uzimali mnogo bolju kintu od njegovih 250.000 $ + bonus od PPW...

Cini se da UFC ne igra pametno i dozvoljava sebi da im iz ruku izadju najbolji borci!
Ocito bez snazne konkurencije (Pride) su se previse opustili.

Steta sto necemo vidjeti Randy vs Fedor, Randy vs Nog etc etc...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: RANDY COUTURE QUITS UFC
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:27:15 posle podne »
Randy Couture odlazi iz UFC-a!
 
Nakon što je jučer objavljena vijest o Fedorovom potpisivanju za ruski M-1, istog dana svijet slobodne borbe uzdrmala je još jedna iznenađujuća vijest: legendarni američki prvak Randy Couture (44) odlazi iz UFC -a!

Štoviše, uz odlazak iz oktogona dao je ostavku i na mjesto komentatora.

U pismu koje je poslao iz JUžnoafričke Republike (gdje snima film) Couture kao razlog odlaska navodi nedostatak motiva za daljni nastavak karijere, budući da je sada već očito da od Fedorovog dolaska u UFC neće biti ništa.

No presudni faktor bio je, naravno, novac. Couture je nezadovoljan što kao jedan od boraca koji UFC-u donosi najveću zaradu nije plaćen koliko zaslužuje.

"Kap koja je prelila čašu bilo je uvjeravanje braće Fertitta kako sam 2. najplaćeniji UFC borac, što je potpuna laž. Znam koje iznose dobivaju i koje će dobivati Chuck, Tito, Quinton, Cro Cop i Wanderlei. I znam što su nudili Fedoru. To je uvreda za mene." - stoji u Randyjevom obrazloženju.

UFC predsjednik Dana White nije bio previše iznenađen. "Randyjeva odluka me ne čudi. U nedavnom razgovoru rekao mi je da ukoliko ne dođe do meča s Fedorom, on više nema što dokazivati u svijetu slobodne borbe."

Je li ovo konačno zbogom jednoj od ikona ovog sporta, pokazat će vrijeme.

Izvor: www.profightstore.com
 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: RANDY COUTURE QUITS UFC
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 12, 2007, 07:42:47 posle podne »
nevjerovatno, strashno glup potez uprave UFCa
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: RANDY COUTURE QUITS UFC
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2007, 03:36:52 posle podne »
jasta :-(