Septembar 24, 2024, 12:16:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pride i službeno mrtav!  (Pročitano 1328 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Pride i službeno mrtav!
« poslato: Oktobar 05, 2007, 11:25:17 pre podne »
Jamie Pollack, predsjednik PRIDE-ovog ureda u Tokyu kojeg je Zuffa ustoličila nakon kupnje te japanske organizacije, zatvorio je ured i otpustio sve zaposlenike, javlja Yahoo! Japan.

PRIDE-ov glasnogovornik Sasahara izdao je javnu ispriku fanovima, u kojoj je izrazio žaljenje nad načinom na koji su se novi američki vlasnici ponijeli prema svima koji su podržavali PRIDE.

Time je izgleda i službeno završena trakavica koja je trajala od ožujka, tj. od trenutka kupnje PRIDE-a od strane Franka i Lorenza Fertitte i njihove tvrtke Zuffa (ujedno vlasnici UFC-a). Iako su prvotno uvjeravali javnost kako će nastaviti s organiziranjem PRIDE priredbi u Japanu, ubrzo je postalo očito kako od toga neće biti ništa, što je Dana White (predsjednik UFC-a) nekoliko puta i neizravno potvrdio.

Sasaharina izjava daje naslutiti kako će Japanci svu krivnju za PRIDE-ovu propast pokušati prebaciti na Amerikance, iako su upravo prijašnji vlasnici (japanska kompanija DSE) svojim poslovanjem najviše doprinijeli ovakvom razvoju situacije.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Pride i službeno mrtav!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2007, 06:58:55 posle podne »
to me nista ne iznenadjuje:-(