Septembar 21, 2024, 02:46:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana u Beogradu  (Pročitano 7448 puta)

Van mreže ReMaSinee

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Teretana u Beogradu
« poslato: Septembar 30, 2011, 02:36:52 posle podne »
Dobar dan dobri ljudi... u subotu se selim u Beograd da studiram, stanovacu na Ceraku, pa me zanima gde u blizini ima neka dobra teretana..??
nista preveliko i preskupo, neka solidna teretana gde moze lepo da se vezba a usput da nije skupa clanarina...
Pozz!

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2011, 03:05:53 posle podne »
Slavko. Na vidikovcu je, ne moze ti biti dalje od 15 minuta, meni je i dalje pa idem. Clanarina 800 dinara nema jeftinije :)

A ambijent je pravi hardkor, ako volis fensi teretanice nece ti se bas preterano svideti, ali da je pravi ambijent za vezbanje, jeste.
No curling in the squat rack!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2011, 03:07:22 posle podne »
Slavko. Na vidikovcu je, ne moze ti biti dalje od 15 minuta, meni je i dalje pa idem. Clanarina 800 dinara nema jeftinije :)

A ambijent je pravi hardkor, ako volis fensi teretanice nece ti se bas preterano svideti, ali da je pravi ambijent za vezbanje, jeste.

U Beogradu postoji teretana za 800 din?!?!?!
Koliko je jedan termin, moram to da vidim? :)

Van mreže ReMaSinee

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2011, 04:39:22 posle podne »
Stevcho hvala :) ako mozes posalji mi pm ulicu i broj, a mozes i ovde... da znam kako da nadjem teretanu... :)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2011, 04:59:34 posle podne »
Bila je pre par meseci 600 dinara :D Sad, teretana jeste u podrumu, nema kardio sprava itd, ali ima dusu, a i 3 tone tegova to je sve sto treba.

Evo snimaka kako izgleda http://www.youtube.com/watch?v=dbMPsHLW0YM&feature=related

Ne znam tacnu adresu, nalazi se u velikim crvenim soliterima, blizu okretnice, kad dodjes pitaj nekog znace da ti pokaze sigurno.
No curling in the squat rack!

Van mreže ReMaSinee

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #5 poslato: Septembar 30, 2011, 08:26:23 posle podne »
Nije lose... al bedak sto nema kardio sprave  :-[

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #6 poslato: Septembar 30, 2011, 08:29:14 posle podne »
Da me neko pita kakvu bi teretanu hteo... to bi bilo to... vrh  ;D

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #7 poslato: Septembar 30, 2011, 08:31:39 posle podne »
Nije lose... al bedak sto nema kardio sprave  :-[
Cerak ti je ionako brdovit, trci :P Jebiga, 800 dinara je 800 dinara. Plus sto je Slavko legenda, ja mu donosim clanarinu za ovaj mesec a treba mi da uplatim ispite i dajem mu a on mi kaze, evo ti pare ako ti trebaju, daces mi kad budes imao. Koliko gazda bi ti tako izaslo u susret? :)
No curling in the squat rack!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #8 poslato: Septembar 30, 2011, 09:00:07 posle podne »
Nije lose... al bedak sto nema kardio sprave  :-[
Cerak ti je ionako brdovit, trci :P Jebiga, 800 dinara je 800 dinara. Plus sto je Slavko legenda, ja mu donosim clanarinu za ovaj mesec a treba mi da uplatim ispite i dajem mu a on mi kaze, evo ti pare ako ti trebaju, daces mi kad budes imao. Koliko gazda bi ti tako izaslo u susret? :)

Kakva legenda! Sad cu sigurno navratiti, bar zbog atmosfere! :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 06, 2011, 11:27:13 pre podne »
Jel ima neko da mi preporuci neku teretanu u blizini pravnog fakulteta ili negde u centru Bg  koja je ok a da radi od 7 ujutru , znam samo za extreme ali mi nije bas na usput mada je stvarno vrhunska pa se mozda i za nju odlucim . Hvala unapred
Men sana in corpore sano !

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:09:30 posle podne »
Slavko. Na vidikovcu je, ne moze ti biti dalje od 15 minuta, meni je i dalje pa idem. Clanarina 800 dinara nema jeftinije :)

A ambijent je pravi hardkor, ako volis fensi teretanice nece ti se bas preterano svideti, ali da je pravi ambijent za vezbanje, jeste.

U Beogradu postoji teretana za 800 din?!?!?!
Koliko je jedan termin, moram to da vidim? :)
1 termin ne postoji..uglavnom koliko ja znam svi koji dodju na 1 termin treniraju gratis :)
slavka ako pitate za kardio recice vam verovatno isto sto je i meni rekao...vule ova zgrada ima 17 spratova..otrci do gore..spusti se liftom...i popni se jos jednom ako mozes :) eto ti kardia :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:14:49 posle podne »
Jel ima neko da mi preporuci neku teretanu u blizini pravnog fakulteta ili negde u centru Bg  koja je ok a da radi od 7 ujutru , znam samo za extreme ali mi nije bas na usput mada je stvarno vrhunska pa se mozda i za nju odlucim . Hvala unapred

Probaj sajt pravnog faxa.

Ja sam se pokidao kad mi drug rekao da su mu otvorili gym na faxu.
Na tom faxu gledaju kako da zgrnu kintu na sve nacine.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:22:53 posle podne »
Jel ima neko da mi preporuci neku teretanu u blizini pravnog fakulteta ili negde u centru Bg  koja je ok a da radi od 7 ujutru , znam samo za extreme ali mi nije bas na usput mada je stvarno vrhunska pa se mozda i za nju odlucim . Hvala unapred

Probaj sajt pravnog faxa. Od 8 radi pravni , mislio sam da na tasmajdanu radi ranije ali oni kraljevi odm 10 rade a bazen npr od pola 7:)

Ja sam se pokidao kad mi drug rekao da su mu otvorili gym na faxu.
Na tom faxu gledaju kako da zgrnu kintu na sve nacine.
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:24:45 posle podne »
OD 8 Pravni radi. Mislio sam da na Tasmajdanu radi ali oni tek od 10 a bazen npr od pola 7:)
Men sana in corpore sano !

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Teretana u Beogradu
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 07, 2011, 03:44:12 posle podne »
Zar nije teretana na Tasmajdanu zatvorena?
Inace imas i Muscle Planet u Svetozara Markovica 44, ali i ona radi od 8 sati (ako nisu u poslednjih mesec dana nesto promenili). Inace lepo sredjena teretana na dva sprata, kardio sprave, dosta tegova...
http://www.011info.com/en/gyms-fitness/fitness-and-body-building-club-muscle-planet