Avgust 05, 2024, 02:17:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.272 poruka u 18.759 tema - 20.963 članova - Poslednji član: Adept
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Dynamite USA  (Pročitano 1531 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
K-1 Dynamite USA
« poslato: Maj 08, 2007, 03:15:10 posle podne »
K-1 je objavio puni fightcard svoje dugoočekivane Dynamite USA priredbe u Los Angelesu, koju 2. lipnja zajednički organizira s američkom promocijom ProElite .

Priredba će se održati na velebnom stadionu Los Angeles Memorial Coliseum koji može primiti i do 90,000 gledatelja. Vrlo jak fightcard predvodit će susret MMA legendi Roycea Gracieja i Kazushija Sakurabe , što će biti prilika za Roycea za osveti poraz koji mu je Sakuraba nanio 2000. godine u Tokyu.

Kako bi privukli širu američku publiku organizatori su za ovaj event uspjeli angažirati nekoć najveću zvijezdu pro-wrestling scene Brocka Lesnara, koji će u Los Angelesu ostvariti svoj debi u slobodnoj borbi protiv korejskog diva Choi Hong-Mana .

K-1 veteran Ray Sefo također je na popisu, odmjerit će snage s bivšim UFC borcem Marvinom Eastmanom , dok će žestoki udarači Mighty Mo i Melvin Manhoef u ring s korejskim hrvačima Choi Mu Baeom i Yoon Dong Sikom.

Ali ni to nije sve. Japanski zlatni olimpijac u hrvanju Katsuhiko Nagata suprotstavit će se američkom grappleru Javieru Vasquezu , PANCRASE prvak Jake Shields testirat će vrlo dobrog Izraelca Ida Parientea, a sve samo ne dosadno biti će u okršaju američkog Vijetnamca Nama Phana i Brazilca Gesiasa Calvancantea, osvajača prošlogodišnjeg HEROs Grand Prixa .

Ne smijemo zaboraviti ni Amerikanku Ginu Carano , koja osim nastupima u ringu plijeni pozornost i svojom atraktivnim pojavom.

Sve u svemu K-1 će Amerikancima prirediti vrlo jaku priredbu, a koliko će biti uspješna ostaje za vidjeti.
 
Raspored borbi:

Royce Gracie - Kazushi Sakuraba
Brock Lesnar - Choi Hong-Man
Mighty Mo v- Choi Mu Bae
Marvin Eastman - Ray Sefo
Melvin Manhoef - Yoon Dong Sik
Johnnie Morton - Bernard Ackah
Jake Shields - Ido Pariente
(ŽENE) Gina Carano - Jan Finney
Nam Phan - Gesias "JZ" Calvancanti
Javier Vazquez - Katsuhiko Nagata
Hideo Tokoro - Brad Pickett

Izvor: www.profightstore.com

Na slici Los Angeles Memorial Coloseum.....
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Dynamite USA
« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2007, 11:43:08 posle podne »
K-1 sutra u Los Angelesu zajedno s američkom promocijom ProElite organizira dugoočekivanu priredbu Dynamite USA . Priredba će se održati na velebnom stadionu Los Angeles Memorial Coliseum koji može primiti i do 90,000 gledatelja.

Vrlo jak fightcard predvodit će susret MMA legendi Roycea Gracieja i Kazushija Sakurabe , što će biti prilika za Roycea za osveti poraz koji mu je Sakuraba nanio 2000. godine u Tokyu.

Kako bi privukli širu američku publiku organizatori su za ovaj event uspjeli angažirati nekoć najveću zvijezdu pro-wrestling scene Brocka Lesnara . Lesnar je svoj MMA debi trebao ostvariti protiv korejskog diva Choi Hong-Mana , no njemu nije odobren nastup tako da je u zadnji čas uskočio njegov sunarodnjak Kim Ming Soo .

Uzbudljivo će biti i u srazu žestokih udarača Mightyja Moa i Melvina Manhoefa s korejskim hrvačima Choi Mu Baeom i Yoon Dong Sikom .

Ali ni to nije sve. Japanski zlatni olimpijac u hrvanju Katsuhiko Nagata suprotstavit će se američkom grappleru Javieru Vasquezu , PANCRASE prvak Jake Shields testirat će Izraelca Ida Parientea , a sve samo ne dosadno biti će u okršaju američkog Vijetnamca Nama Phana i Brazilca Gesiasa Calvancantea , osvajača prošlogodišnjeg HEROs Grand Prixa .

Sve u svemu K-1 će Amerikancima prirediti vrlo jaku priredbu, a koliko će biti uspješna ostaje za vidjeti.

Raspored borbi:

Royce Gracie - Kazushi Sakuraba
Brock Lesnar - Kim Ming Soo
Mighty Mo - Choi Mu Bae
Melvin Manhoef - Yoon Dong Sik
Javier Vazquez - Katsuhiko Nagata
Hideo Tokoro - Brad Pickett
Johnnie Morton - Bernard Ackah
Gesias "JZ" Calvancanti - Nam Phan
Jake Shields - Ido Pariente
Antonio Silva- Jonathan Wiezorek


Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: K-1 Dynamite USA
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2007, 02:38:03 posle podne »
nadam se da ce gracie dobit sakurabu

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: K-1 Dynamite USA
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2007, 09:27:04 posle podne »
Evo vec duze vreme pratim borilacke sportove  Karate Ultimate .Jui Jicu  ne bavim se nijma ali imam dosta prijatelja Sta sam hte reci vec duze vreme pratim UFC bio sam na dosta borbi  i stvarno superje. Sto se tice K-1 men licno je super ali vjerujte mi nece ni  blizu docu UFC po popularnostii  (Armeri  tesko prihvataju i UFC  ja mislim da je za njih sasvim dovoljno)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Dynamite USA
« Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2007, 08:54:10 posle podne »
Results

Gesias "JZ" Calvancanti def. Nam Phan - TKO (strikes) - Round 1, 0:26
Katsuhiko Nagata def. Isaiah Hill - Decision (split)
Jonathan Wiezorek def. Timothy Persey - TKO (strikes) - Round 2, 0:50
Jake Shields def. Ido Pariente - Submission (rear naked choke) - Round 1, 2:06
Bernard Ackah def. Johnnie Morton - KO (punches) - Round 1, 0:38*
Siala "Mighty Mo" Siliga def. Ruben Villareal - TKO (strikes) - Round 1, 1:33
Dong Sik Yoon def. Melvin Manheof - Submission (armbar) - Round 2, 1:17
Hideo Tokoro def. Brad Pickett - Submission (armbar) - Round 1, 2:41
Royce Gracie def. Kazushi Sakuraba - Decision (unanimous)
Brock Lesnar def. Min Soo Kim - Submission (strikes) - Round 1, 1:09
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me