Jun 23, 2024, 03:50:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.209 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: REPORTAZA SA BALKANSKOG  (Pročitano 6097 puta)

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: REPORTAZA SA BALKANSKOG
« Odgovor #30 poslato: Maj 06, 2007, 11:33:53 posle podne »
Na to takmicenje koje sada gledas sam imao 500 gledalaca u publiku. Ali se odrzavalo u domu Armije, gde je kapacitet 650, pa se to zajedno sa sudijama i gostima dojimalo da je PREPUNO.
Kada bi svi ti dosli u salu gde sam radio Balkansko, a gde je kapacitet od 1500 sedista, onda je to svega 30 procenata i to je SMESNO.
ZAsto sam se odlucio da balkansko radim bas na to mesto i tako velikom prostoru?
Zato sto je to jedino mesto gde iza scene mogu da stane 80 takmicara i svi onikoji im pomazu. To sto se tada koristilo je bio samo polvina back stage, tako da je bilo potrebe aktivirali bi i drugu polovini.
Sramota je to sto MI, koji smo kako deo ovog sporta i kako organizatori i vlasnici teretana, krivi za sve to JER NISMO USPELI DA LJUDIMA OBJASNIMO STO JE TO BODYBUILDING I FITNESS. Kod mene za vise od 90% obicnih ljudi TO SU ONI KOJE STOJE PO VRATAMA KAO OBEZBEDJENJE.
E TO JE SMESNO. Mi smo jos uvek FIZIKALCI, NADUVENI PROTEINAN\MA,  a sada kada je intenet :OTKRIO" tajne Sampiona i NARKOMANI KOJI KORISTE DOPING.
E TO JE SRAMOTA,  a za sve to SMO MI KRIVI. Nikde ne postoji mesto, kao forum, u bilo kojem drugom sportu GDE SE TAKO LAKO I OTVORENI DAJU SAVJETE ZA DOPING. 

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: REPORTAZA SA BALKANSKOG
« Odgovor #31 poslato: Maj 06, 2007, 11:38:07 posle podne »
I dan danas su one predrasude da su bilderi bivsi kriminalci i dno drustva. DA ne ovredim nekog takmicara, ali stvarno predrasuda je nesto odvratno kod coveka.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: REPORTAZA SA BALKANSKOG
« Odgovor #32 poslato: Maj 06, 2007, 11:40:56 posle podne »
a zasto grci i turci nisi doshli??
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: REPORTAZA SA BALKANSKOG
« Odgovor #33 poslato: Maj 06, 2007, 11:43:45 posle podne »
Turci je r su kaznjenji od strane njihove drzave zbog dopinga.
Grci jer bi trebalo da dodju u MKD.
E svi, osim Amerikanci, kaznjavaju sami sebe, a oni organizuju KURSEVE, SEMINARE, KAMPOVE KAKO DA SE BOLJE PRIKRIJE SVE TO DA BI BILI I  OSTALI SUPERIORNI U SPORTU. To ti je drzava.