Septembar 09, 2024, 06:50:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.261 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Intervju s Fedorom Emelianenkom  (Pročitano 1751 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Intervju s Fedorom Emelianenkom
« poslato: Maj 17, 2007, 09:57:28 posle podne »
Najbolji svjetski borac i PRIDE prvak u teškoj kategoriji Fedor Emelianenko dao je intervju na svojoj web stranici fedor.bel.ru. Donosimo vam najzanimljivije dijelove.

Što mislite o PRIDE-ovoj prodaji i kako će to utjecati na svijet slobodne borbe?
Ne znam, nadam se promjenama na bolje. Nažalost novi vlasnici (braća Fertitta op.a.) pokušavaju nam nametnuti svoju volju i imamo velikih poteškoća u dogovaranju nove suradnje. Nadam se da će se sve riješiti i da ćemo osigurati dobre uvjete.

Što mislite o najavljenim promjenama pravila borbi u PRIDE-u?
Loša ideja, dosadašnja pravila su poznata svim fanovima i svi su na njih navikli. Kada promjenite pravila izgubit ćete dio publike, što se već događalo.

S kim trenutno pregovarate?
K-1 i Bodog mi nude ugovore. Trenutno nemam nikakav dogovor s novim vlasnicima PRIDE-a.

Najbolji PRIDE-ovi teškaši prešli su u UFC, komentar?
To nije nikakav gubitak budući da će nastupati u obje organizacije, tako bi i moj mogući ugovor vjerojatno izgledao.

Što više preferirate, kavez ili ring?
Svejedno. Prve treninge sam i odradio u kavezu, meni je to isto.

Je li vam K-1 ponudio nastup na njihovoj lipanjskoj priredbi u Los Angelesu?
Ne.

Zašto ste odabrali treninge u Nizozemskoj?
Tamo su po mojem mišljenju najbolji kickboksači i tamo odlazim usavršiti svoje udaračke sposobnosti. Jedan od mojih menadžera je iz Nizozemske i on organizira naše zajedničke treninge.

Poslije vas, tko je najbolji MMA borac?
Ja se ne smatram najboljim. Divim se i cijenim borce poput Couturea, Cro Copa, Nogueire i Arlovskog. Mnogo je odličnih boraca vrijednih poštovanja.

Vaši komentari nedavnih iznenađujućih MMA rezultata?
Hendersonova pobjeda nad Silvom nije veliko iznenađenje, budući da su i jedan i drugi vrhunski borci, a jedan je morao izgubiti. Cro Cop s druge strane nije nastupio u skladu s svojim mogućnostima i teško je poražen. Činilo se da nije bio dovoljno motiviran, nadam se da će ga ovaj poraz jednako motivirati kao onaj od Randlemana, nakon kojeg je nastavio nokautirati protivnike.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Intervju s Fedorom Emelianenkom
« Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2007, 08:54:28 posle podne »
"Poslije vas, tko je najbolji MMA borac?
Ja se ne smatram najboljim. Divim se i cijenim borce poput Couturea, Cro Copa, Nogueire i Arlovskog. Mnogo je odličnih boraca vrijednih poštovanja."

respect. volim takav stav

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Intervju s Fedorom Emelianenkom
« Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2007, 05:37:37 posle podne »
ma fedor se pokazao kao veliki gospodin za razliku od nekih tipova u mma pa cak i mirka.svidja mi se njegova uloga sutljivog tipa koji mlavi sve pred sobom i dosta je skroman u izjavama.respect