Jul 01, 2024, 06:28:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Preporučite mi trening  (Pročitano 7434 puta)

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Preporučite mi trening
« Odgovor #15 poslato: Januar 24, 2006, 04:07:25 posle podne »
ZA SVAKOG POCETNIKA JE NAJBITNIJE DRZATI SE OSNOVNIH VEZBI,NARAVNO UZ STRUCNU POMOC.NIKO TI NE MOZE OVAKO OBJASNITI KAKO DA RADIS PRAVILNO VEZBE.NAJJEDNOSTAVNIJE JE DA UZMES PERSONALNOG TRENERA 2 MESECA I RESIO SI SVE DILEME...

Van mreže nikola82

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Re: Preporučite mi trening
« Odgovor #16 poslato: Januar 24, 2006, 05:29:50 posle podne »
Citat: pedjos
da stari,ali povecati masu grudi a ujedno raditi definiciju jer izdefinistai nemozes nista parcijalano je neostvarljiv poduhvat..to ne postioji u ovom sprtu.....ili si milsio da to radis u dva odvojena tremina tj trebalo bi malo jasniji da budes ovde

Ok prijatelju bicu jasniji,recimo da svuda imam mase osim grudi e sad mislio sam da mi neko da savet kojim bi treningom izdefinisao ostatak a uspeo povecati masu na grudima(mada lepo si mi sada objasnio  da nista parcijalno se ne moze izdefinisati),nista nastavicu jos sa zimskim nabacivanjem mase pa onda na prolece videcemo......

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Preporučite mi trening
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2006, 05:48:17 posle podne »
Citat: nikola82
Citat: pedjos
da stari,ali povecati masu grudi a ujedno raditi definiciju jer izdefinistai nemozes nista parcijalano je neostvarljiv poduhvat..to ne postioji u ovom sprtu.....ili si milsio da to radis u dva odvojena tremina tj trebalo bi malo jasniji da budes ovde

Ok prijatelju bicu jasniji,recimo da svuda imam mase osim grudi e sad mislio sam da mi neko da savet kojim bi treningom izdefinisao ostatak a uspeo povecati masu na grudima(mada lepo si mi sada objasnio  da nista parcijalno se ne moze izdefinisati),nista nastavicu jos sa zimskim nabacivanjem mase pa onda na prolece videcemo......
...mislim da ti je to najpametnija odluka.....veruj mi..