Jul 07, 2024, 04:42:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ  (Pročitano 16003 puta)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #60 poslato: April 28, 2007, 12:02:10 pre podne »
...bez kraja and konca...:D 8) Kao da ce neko nekog ubediti da je u pravu ...hihihi...

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #61 poslato: April 28, 2007, 12:20:55 pre podne »
Glavni krivci sa tu situacuju su stari Sloveni koji su iz izobilja Kavkaza dosli na ove j.. prostore

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #62 poslato: April 28, 2007, 01:30:08 pre podne »
Citat
Radikali me nerviraju, jer umnogome predstavljaju ono loše u našem mentalitetu.
neobrijani znojavi cetnici blatnjavi koljaci ? :lol:
Citat
Za vreme devedesetih su predstavljali produženu ruku Miloševića i pričali su ono što je on mislio, a nije javno izgovarao. Kad god bi Milošević imao problem sa nekom političkom opcijom pustio bi Šešelja sa lanca na njih.
ajde dobro, sloba je bio glavni i odgovorni sotona pa ajde i radikale sad tu nekako integrishi u paklenu mashineriju cisto reda radi jer ti ne gode chulu mirisa …
uprostiti izraz #3
Citat
Krivo mi je što su mnogi tako brzo zaboravili sve i što ponovo uvažavaju njihove ideje, a takođe što se njihov način komunikacije i ophođenja prema neistomišljenicima odomaćio u mnogim ljudima i postao nešto sasvim normalno.
i opet ta preosetljivost na ugljene radikale. Ma koje su tacno to njihove demonske ideje?
A sto se tice nacina komunikacije ne bi im ja tu nista prepravljo, ma mozda bi ipak pojacho al zavisi koji tip ili pasmina neistomisljenika je u pitanju.
Ako nekima ne gode odredjene odlike demokratije i parlamentarizma, sta da se radi, idemo dalje …
Citat
Jeste, uprostio sam, ali to je otprilike to. Problem je što je i u toku devedesetih većina Albanaca na Kosovu bila lojalna Srbiji, a da je rastuće nezadovoljstvo zbog pogrešnih Miloševićevih poteza dovelo do jačanja ekstremista i njihovih bolesnih ideja, kao i ''uvoza'' bagre iz Albanije i Makedonije.
aa da da. pa bili su ‘lojalni’ srbiji jel je srbija tada bila stabilna drzava. Znaci samo su se cekali “pogresni milosevicevi potezi” pa da party begin. Lukavo lukavo, nema sta …
Citat
Ta bolesna ideja o velikoj Albaniji je iskorićena za vrbovanje naivnih, dok ti glavni teroristi u vidu današnjih istaknutih političara na Kosovu su želeli da stvore prostor za svoje trgovanje drogom, oružjem, belim robljem itd. Kosovo je danas centar kriminala u Evropi.
ta ideja o velikoj albaniji je oduvjek bila u interesu albanske politike i tacka, nema tu dileme.
 I nije bas to bilo ‘vrbovanje naivnih’. pa kao sto sam reko nezavisno kosovo je albancima bitna karika u sporovodjenju cilja tj velike albanije. a naravno amerikanac ko amerikana. Odlicno bi se tu uklopio. Napravi bazu, ima strateshku tachku za ‘sledece planove’ i naravno trgovina drogom cvijeta, obrcu se milijarde.
Citat
Tragično je što je srpska mafija prodavala teroristima oružje u toku '98-'99., sećaš se da je u Vranju otkriveno da su naši ljudi šili uniforme UCK, ali i dan-danas naša mafija trguje oružjem, drogom, automobilima, belim robljem sa Albancima i imaju odlične odnose.
 Šta mislite gde je Karić? U Rusiji nije sigurno, već kod svog dobrog drugara Ekrema Luke.

Ko ce kome ako ne svoj svome.
Citat
Albanci gde god da su se nalazili imali su separatističke tendencije, ali su one mogle mudrom politikom i određenim državnim mehanizmima da se ograniče i svedu na beznačajnu meru.
Opet ponavljam da mi sad nudimo ono što su Albanci tražili pre 20 godina.

Da li se bombardovanje moglo izbjeci? Nije! Slucaj Racak’98 je milion puta dokazan kao namjestaljka i okidac za bombardovanje, a amer sto naumi to i ostvari. Tako da nikvakva vjesta politika tu ne bi pomogla pa sve da je  bog-otac ceo drugacije.

Citat
Hajde da pokušamo da budemo mudriji, pa da se ovim problemom bavimo gledajući 20 godina unapred.
aj ti malo skrati pricu, ja te samo pratim u diskusiji a sta ce biti vidjecemo …
 
Citat
Znaš li koje su prognoze koliko će biti Srba ukoliko se nastavi sa negativnim prirodnim priraštajem za 20 godina? Postaćemo manjina u sopstvenoj državi.
sto rece jedan nas vojskovodja: srbi su mrtav narod samo sto im nije objavljen tacan datum sahrane
Citat
Ne trebaju nam tenkovi kad neće imati ko da sedi u njima
“Hajde da pokušamo da budemo mudriji, pa da se ovim problemom bavimo gledajući 20 godina unapred” mozda ce nam za 20 godina ipak biti neophodni tenkovi :lol:

Citat
U novoj konstalaciji snaga bila je potrebna reforma Jugoslavije i bilo je mnogo predloga koji su zbog rigidnih stavova propali. Srbi bi danas bili praktično u jednoj državi sigurno, ali bi se ona zvala EU, bez obzira što bi između postojale neke granice koje bi izgledale kao rampe za naplatu putarine.
da je baba imala k. zvala bi se deda.
Ma muchi dobro smo i prosli da nije bilo ‘tenkova’ ne bi nas ni ovoliko bilo, sve bi nas pojeli :lol:
Mada nesto i nisam fasciniram tom EU , ipak smo mi balkan ma bre daleko je to do nas. Svako treba da zivi u svom dvoristu i cao cao.
Citat
Ulaskom u krajnju fazu početkom devedesetih kad je već otpočeo rat napravljeno je milion grešaka, prevashodno zbog trgovine Miloševića sa Tuđmanom u kojem je Milošević ispao naivan.
ma pitaj boga dragog ko je sve tu izvanka imo ko zna kakvih interesa i ciljeva. Znaci enormno enormno enormno dolivanje kerozina na vatru. A ne da je Sloba ispushio do svojih bivshih partnera nego nemam rijeci . ali naravno uprosticemo izraz pa cemo mu zakacit epitet glavnog krivca. Hvala hvala idemo dalje …
Citat
Jedino što je uspelo da se uradi kako treba je Republika Srpska, koju je na kraju bespotrebno upropastio umobolni Mladić zločinom u Srebrenici.
a ne ne. sta se zapravo u srebrenici zbilo? Da li je to bas toliki pokolj bio? Ipak se tu licitrialo samo tako.
Srebrenica je u to vrijeme bila demiltarizovana zona pod pokroviteljstvom holandskih plavih slemova, pa fino bi bilo i malo njima svalit odgovornost, chisto ono. Naravno da su se tu desili zlocini al jbg da se prenapumpala cifra jeste i to dobro. Jel 28.divizija prestajala sa puskaranjem u toj zoni nije i pojede ih mrak sve do jednog …
Tako da kad se saberu sve srpske zrtve prije ’95 i uporede sa muslimanskim zrtvama tokom te akcije dolazimo do priblizno iste cifre. Ali jbg …
Taman fin okidach za “oluju” a potom i bombardovanje RS ..
(tako da ne bi bas reko da je mladic sve zakenjo)
Citat
Interesantno da je čak uspelo da se u Dejtonskom sporazumu izdejstvuje pravo na referendum, ali mislim da u ovom trenutku to nije bitno dok se ne reši status Kosova, koje će ostati u Srbiji, tako da neće biti potrebe da se otvara Pandorina kutija.
Vidis ja mislim da u naj naj najboljem slucaju, stanje ce da ostane ovakvo kakvo je sad. Znaci ako bog da odrzavanje bureta baruta. Pa kome od bossova odgovara jasno definisano stanje na balkanu? Nikome …
Citat
Pa prosto. Primetio sam da se mnogi u Srbiji gade samo tuđih govana, a ja se gadim i tuđih, ali i naših podjednako. Sa našim govnima imamo prilike da se obračunamo, a ne da ih veličamo i da puštamo da nas još više dave.
a bojim se da ti nos reaguje bas na pojedina govna. A jednu vrstu domacih govana nikako da pomenes bas me chudi zasto.
a sve u svemu vidim da jedini ti odje uvelichavas i preuvelichavas domaca sranja i previse forsiras konzumaciju istih.
malo ozbiljnije se pozabavi skatologijom i mirisima.
Citat
A to što sam napisao da dolazim iz drugačije pozadine je kao obrazloženje na tvoje i Igorove pretpostavke da sam ja sirotinja, nezaposlen, stradao od sistema itd. e baš nisam ništa od toga čak naprotiv (u stvari jesam nezaposlen, pošto studiram  ).
ma nemoj se ti samo sto uvrijedit molim te …
 
Citat
Ali, imao sam prilike da sagledam mnogo toga i zato otvoreno negodujem, jer mislim da prosečna plata od 300 eura nije dostojna čoveka.
Siromašan, bos, prljav i bolestan čovek ne može biti ponosan i zato bih ja voleo da se mi više pozabavimo tim problemima. Dok penzioneri i svi drugi ljudi plaćaju račune od svoje crkavice te pare uzimaju priproste seljačine da dižu sebi vile sa bazenima i klinike. Prodaće lopovi još ovih par velikih sistema Beku i Miškoviću i onda više neće imati para da se održava socijalni mir.
Dobro dobro jeste jeste,  nek rade sta oce boli me k , samo nek tenkove nashteluju

Citat
E u ovome je poenta gde je Milošević najviše zajebao srpski narod. On je poistovetio nacionalizam i patriotizam sa svojim i radikalskim šovinističkim vrednostima, kojima je mesto u 19. veku.
a opet Slobu su zajebali njegovi bivshi partneri, pa bi mu ipak malcice rasteretio brme koje nosi.
Da da radikali smrde na znoj, blatnjavi su neobrijani i landaraju sa machetama – taman su za 19. vijek. Ja ipak mislim da su ovi sa totlano suprotne strane ne znam kako da ih oslovim, mozda: novokomponovana-shatro savremeno-kvaziurbana-toboz evropskinastrojena-zatupljena pokoljenja prije za 19. vijek. Nekako ne prilice Srbiji , nije to to …
Citat
Svako ko želi da ima drugačiji pristup našim problemima od njih onda automatski postaje strani plaćenik i domaći izdajnik. Zato će dugo dugo vremena u Srbiji oni imati veliki broj birača, jer samo treba da trućaju stare floskule i automatski su velike patriote. To me jako nervira.
ako konkretno mislis na neke nevladine organizacije jer se oni bas nazivaju stranim placenicima i domacim izdajnicima. A zasto se nazivaju? Pa zato sto to i jesu. Pogle samo ko ih finansira i koji su im ciljevi. Boze sacuvaj. Jeste da svako ima pravo glasa i slobodu govora ali brate precerashe ga.
Do prije par godina takve organizacije su se nazivale nikako drugacije nego sekte, al eto ta rijec je ispala iz mode.
Citat
Moramo počistiti naša govna, koja su nas osramotila za vjek vjekova. Ne sećam se da je u Prvom svetskom ratu dokumentovano ubijanje okupatorske vojske koja se predala našoj vojsci posle povratka u Srbiju. Tada je svaki naš vojnik, koji je silovao bio streljan. Ja bih voleo da se takav moral oživi u Srbiji i po tome mi treba da budemo bolji od drugih. Oni ako veličaju svoja govna postaju njihovi saučesnici. A i saučesnicima se sudi...
pa formiraj neku ekpiu komunalaca pa cistite govna do mile volje kad si toliko opcinjen sa lijevo navedenima.
Citat
Novi ratovi i nasilja se moraju izbaciti iz rečnika, postoje i neke suptilnije metode.
moraju moraju …
postoje postoje…
dakako dakako ….
« Poslednja izmena: April 28, 2007, 01:50:11 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže BIG1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 288
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #63 poslato: April 28, 2007, 06:25:44 pre podne »
Smatram da su priče o stvaranju Velike Albanije sa jedne strane i priče za vreme raspada SFRJ o stvaranju Velike Srbije obične izmišljotine, koje su plasirane narodu da se raspiruje nacionalna mržnja.
Pa pogledaj samo koliko te bagre zivi na srpskim teritorijama, formalnost je da li ćeš njihove države sa pripojenom srpskom teritorijom zvati "velike". A međunacionalna mržnja kao da nije imala korene od ranije i kao da pojedincima nije duboko usađena u dušu. Neko je tjerao i palio Šiptare da otmu Kosovo, da pale manastire? Nije ih niko tjera, ali ih je NEKO samo tako podržao, jer je znao da ih na to ne treba tjerati i iskoristio ih je kao sredstvo za ostvarivanje svojih strateških ciljeva.
ovi naši ludaci će pravdati svoje pljačkaške pohode takođe velikosrpstvom i patriotizmom.
Malo se ograniči kad veću skupinu nazivaš ludacima, posebno kad se radi o tvom narodu. Pošto je u tom ratu na hrabari i čovjeka dostojan način poginulo dosta meni dragih ljudi, jako me provociraju ovakve izjave. U svakoj skupini imaodređen broj  kriminalaca, to je statistika.
Arkan je srpski heroj.
Činjenica je da je on neke ljude odbranio, znam konkretne slučajeve kad su Srbi na nekim lokacijama ostali živi zahvaljujući njemu. Ono što je izvan ratnih dejstava radio, druga priča.

Neću dalje da diskutujem, i ovo je previše za jedan bilderski forum. Da sam ovde moderator, zabranio bih ovakve teme i brisao ih, baš zbog toga što su za svakoga jako provokativne, sa koje god strane da dolazi.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #64 poslato: April 28, 2007, 02:55:47 posle podne »
iskoristicu priliku da pozdravim sve prisutne i izrazim zadovoljstvo posto smo postigli kompormis tj svi smo se slozili oko teme topica a to je ocuvaje dragih nam tenkova.

a Rasho da sam ja neki general u crkvi inaguriso bite u sveca tj svetog zastitnika tenkova. ali to kad riknesh jos je rano :lol: :lol: :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #65 poslato: April 28, 2007, 09:30:21 posle podne »
iskoristicu priliku da pozdravim sve prisutne i izrazim zadovoljstvo posto smo postigli kompormis tj svi smo se slozili oko teme topica a to je ocuvaje dragih nam tenkova.

a Rasho da sam ja neki general u crkvi inaguriso bite u sveca tj svetog zastitnika tenkova. ali to kad riknesh jos je rano :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #66 poslato: April 28, 2007, 11:27:30 posle podne »
iskoristicu priliku da pozdravim sve prisutne i izrazim zadovoljstvo posto smo postigli kompormis tj svi smo se slozili oko teme topica a to je ocuvaje dragih nam tenkova.

a Rasho da sam ja neki general u crkvi inaguriso bite u sveca tj svetog zastitnika tenkova. ali to kad riknesh jos je rano :lol: :lol: :lol:
Jebiga, to ide posthumno...

Evo i intervjua jednog od nasih dezertera... http://www.aeronautics.ru/nikolic01.htm


Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #67 poslato: April 28, 2007, 11:58:01 posle podne »
9 987

wtf?? tvoj glas vredi za 10? :D
e buzdo chuo sam da si zatvorio prodavnicu da bi kupio kompjuter da bi mogo igrat warcfrat. :lol:


Ej gedzo, zatvorio sam moju prodavnicu zato sto nema odgovarajuceg profita te ne vredi gubiti vreme dalje na to. A od povracenih para cu kupiti komp i koju kilu whey-a i gotovo :D

-Ziv je Draza umro nije,dok je Srpstva i Srbije!-
« Poslednja izmena: April 28, 2007, 11:59:34 posle podne Ajzak »
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #68 poslato: April 29, 2007, 12:00:58 pre podne »
odlicno,odlicno, vidi se da studiras menadzment na BK, ne daju se za dzabe silne pare za shkolarinu ! :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #69 poslato: April 29, 2007, 12:03:48 pre podne »
Od kada je Bogoljub otiso, sve nesto mislim da je ipak za dzabe taj fax.. al da ne idemo u off ovo je tema o tenkovima a ne o izbeglom bogiju :D
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Vojislav

  • Gost
Odg: СПАСИМО СРПСКЕ ТЕНКОВЕ
« Odgovor #70 poslato: April 29, 2007, 12:52:18 pre podne »
Ja sam zakljucao ovu temu kao sto cu zakljucati i svaku sledecu u kojoj je se povede rasprava o politici, jer je ovo bodybuilding forum na kojem ni u offtopic temama nije dozvoljeno raspravljati o politici.