Septembar 09, 2024, 08:20:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Trening  (Pročitano 3342 puta)

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Trening
« poslato: Februar 19, 2007, 06:18:55 posle podne »
Trazio sam nesto o Colemanu na Net-u i naletio na ovaj site. Svaka pohvala... extra je site, pun zanimljivih i korisnih savjeta za, prvenstveno, bodybuilding. Nisam znao gdje da postavim temu, pa stavljam ovdje. Imam nekoliko pitanja i vjerujem da ce biti odgovora jer ima vas profesionalaca ovdje, bez sumnje.
Idem u teretanu nekih 8 mjeseci i u tom dobu sam pravio prekide koji su me "ispuhali".
Priznajem, uzimao sam proteine i Creatine Monohydrat. Creatine mi, barem ja mislim, nije donio nista osim sto sam svakih pola sata morao obavljati malu nuzdu. Proteini, 96 %-tni, takodjer, osim nuzde :o). Doduse, digao sam na benchu vise nego inace, ali cim sam "odmorio" 15 dana, digao sam 15 kg manje. U pocetku sam bio lijepo krenuo, bio sam redovan i nisam nista uzimao. Ali, onda, u zelji da dodjem do vrha, padnem zbog Creatina. Krenucu sa pitanjima.
- Je li moguce da mi Creatine nije djelovao zbog moje ishrane? Nisam se bas tome posvecivao. Jeo sam jednom ili dva puta dnevno.
- Mozete li mi napisati kako Coleman trenira, mislim njegov plan? Gledao sam i ima na engleskom ali ima rijeci koje nema u rjecniku, tako da ne znam koji je to dio tijela.
- Kako da skinem visak sa sebe? Doduse, meni su trbusni misici najljepsi na cijelom tijelu i stvarno me "obara" to sto ih nemam bas izrazene. Imam viska na donjem dijelu stomaka i mogu li se ikako toga rijesiti? Mozda omotavanjem necega oko struka i preznojavanjem? Mozda nekim elektricnim pojasem?
- Nisam usao u teretanu nekih 15 dana a prije toga nekih 25. Stvarno sam "ofalio". Kako da napravim BOOM kada se vratim? Sto se hemije tice, moze li mi neko takvo sredstvo pomoci? Creatine, proteini i slicno? Uglavnom, znam da je sve to stetno, ali sta je od toga najmanje stetno? Kako da smanjim stetu prilikom uzimanja toga? Nemojte mi steroide, to me bas i ne zanima.
- Zelim ujedno imati velike, ali i oblikovane dijelove tijela. Nadam se da me razumijete. Dakle, i masa i definicija. Je li izvodivo? Moram spomenuti da mi biceps ide unutra, tako da kad stegnem sa strane, bas se i ne primijeti. Imaju li vjezbe koje "tjeraju" biceps vani?
- Na kraju, ishrana. Sta mi i kako preporucujete? Koliko obroka na dan, od cega da mi se obrok sastoji?
Eto, to je uglavnom to. Znam da je puno, ali morate shvatiti kako se osjecam. Izvinite i hvala.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Trening
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2007, 06:48:39 posle podne »
Au, pa ovde ima da se piše i piše,
kao prvo mani se treninga bildera koji se tebi sviđaju, ako su oni tako postali veliki ne znači da ćeš i ti.

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Trening
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2007, 07:12:20 posle podne »
Ako ja hocu, ja cu biti kao on. Nije meni nikakv problem uzeti steroide, amino-kiseline,... Ne pitam to. Primjenjivao bih njegov trening, ali u slabijim "dozama".

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Trening
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2007, 08:21:57 posle podne »
Ako vam je puno da pisete... odgovorite samo na ono vezano za stomak, ako vam nije problem!!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Trening
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2007, 08:31:09 posle podne »
Ako vam je puno da pisete... odgovorite samo na ono vezano za stomak, ako vam nije problem!!!

Sve je vec napisano, samo moras da potrazis.

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Trening
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2007, 08:32:28 posle podne »
No coment :shock: :twisted:
Nego za stomak batali ta elekricna govna!!!!Nema leba bez motike,zapamti to!
Nego posto si nov,procitaj kao prvo sekciju ishrana,suplementacija i treninzi pa ako nesto nije jasno pitaj!!
Tu smo!

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Trening
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2007, 08:56:32 posle podne »
Pre nego te pedjos nariba...
Nemoj da pricas tako samouvereno o necemu sto dobro ne poznajes.
Mozes postati kao Kolleman ,samo ako zelis...
Jesi li ti normalan?
Njegov trening ne mora imati nikakve veze sa tobom,sta vise mislis da je pametno da kopiras trening nekoga ko je vrh,a ti jos mislis da su kreatin i proteini stetni?!
Prvo se odluci zelis li vezbati,pomognut savetima ljudi koji se u to razumeju.
Stomak mozes skinuti samo korigovanjem ishrane i intezivnim kardio treninzima.
Proteini i kreatin nisu stetni i mogu ti mnogo mpomoci.
Ako nisu "delovali" potrazi gde si gresio sa ishranom,odmorom i treningom...ili je jednostavno u pitanju los proizvodjac.
Pitanje je sta si,uopste,ocekivao od kreatina?
Termin "ispuhao" ne postoji kao tacan.
Nisi se ti ni naduvao da bi se ispuhao...

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Trening
« Odgovor #7 poslato: Februar 19, 2007, 09:08:33 posle podne »
Pre nego te pedjos nariba...
To jedva cekam...hehe :twisted: :twisted:

Van mreže HiLife

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
  • sin kontraverznog automehanicara
Odg: Trening
« Odgovor #8 poslato: Februar 19, 2007, 09:12:48 posle podne »
ma ovo je neka sega...

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Trening
« Odgovor #9 poslato: Februar 19, 2007, 09:32:06 posle podne »
Svaka mu cast sto ga nije mrzelo da pise ako samo zajebava.!!
Mada cisto sumnjam,ima puno ovakvih ljudi :evil:

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Trening
« Odgovor #10 poslato: Februar 19, 2007, 11:58:50 posle podne »
Evo lepo su ti rekli Manimal Igor i Protejin, znaci prvo procitaj pa onda u slucaju da ti nesto od toga nije jasno pitaj! Samo polako! Prvo ishrana ! Pa trening i uz to ide suplementacija koja apsolutno nije stetna! 99% potrebnih stvari je napisano!Uzivaj
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening
« Odgovor #11 poslato: Februar 20, 2007, 05:26:10 pre podne »
MA NA OVO NE VREDI NI RECI TROSITI!!!!

ZALOSNO