Septembar 09, 2024, 06:05:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening - molim vas za savjete!  (Pročitano 2329 puta)

Van mreže ljazim-maljoki

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Moj trening - molim vas za savjete!
« poslato: Januar 30, 2007, 09:13:39 posle podne »
Treniram 9 mjeseci, visok sam 182 cm, 75 kg a body fat oko 11-12%. Namjeravam još 5 mjeseci radit na masi pa početkom 6. mjeseca polako na defku ako bude bilo sve kako treba (vrlo slabo napredujem!). Napominjem da sam endomorf koji ima najviše "materijala" baš na trbuhu  :( Od suplemenata koristim samo Prostar Whey. Pošto radim na masi, optimalno bi mi bilo 4 treninga tjedno, ja sam to zamislio nekako ovako;

Ponedjeljak - Noge + Ramena + Trbušni

Utorak - ODMOR

Srijeda - Leđa + Triceps + Trbušni

Četvrtak - ODMOR

Petak - Prsa + Biceps + Trbušni

Subota - *kombinirani trening; noge/ramena ili leđa/triceps ili prsa/biceps - svaki tjedan druge mišiće, pa tako u krug.

Svaki mišić radim po 4 serije s ponavljanjima od 11,10,9,8 povećavajući težine. Odmor između serija mi je oko minut. Za svaku mišićnu skupinu imam 3 različite vježbe! Osim za trbušne koje radim; 2 vježbe po 3 serije s ponavljanjima oko 20 (ovo sumnjam da je u redu!).
Molim da mi pomognete!

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Moj trening - molim vas za savjete!
« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2007, 09:20:48 posle podne »


Sve je ok osim sto nemas potrebe za subotom a i bilo bih totalno neucinkovito kad bih npr. u petak radio prsa i biceps pa opet u subotu.
Dosta su ti ova tri dana treninga !!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže ljazim-maljoki

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Moj trening - molim vas za savjete!
« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2007, 09:31:07 posle podne »


Sve je ok osim sto nemas potrebe za subotom a i bilo bih totalno neucinkovito kad bih npr. u petak radio prsa i biceps pa opet u subotu.
Dosta su ti ova tri dana treninga !!!

Znam, da, ali imam neku potrebu da i subotom odem u teretanu i odradim nešto, neznam ni sam šta, a glupo mi je ubacivat kardia za vrijeme mase...

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Moj trening - molim vas za savjete!
« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2007, 09:43:21 posle podne »
Onda treniraj cetiri dana u sedmici.
Znaci samo ides u krug sa ovim svojim treningom.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Moj trening - molim vas za savjete!
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2007, 09:46:10 posle podne »
pon- grudi+bic
sre- noge
pet-ramena+tric
sub-ledja

uto,cet,ned -pauze

trbusne moze pon-sre-pet
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!