Jul 02, 2024, 01:14:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Da li program Milosa Sarceva ili "klasican" progra  (Pročitano 3231 puta)

Van mreže SSd1

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Da li program Milosa Sarceva ili "klasican" progra
« poslato: Februar 10, 2006, 01:29:13 posle podne »
Prvo bih se zahvalio Pedjosu sto me je definitivno ubedio da ne zapostavljam noge, tako da eto misljenja se daju promeniti a narocito ako su pogresna kao moja.

Dakle pretrazio sam sinoc ovaj deo foruma sobu "trening", i video sam veoma interesantan program by Milos Sarcev:

Ponedeljak – GRUDI, RAMENA, TRICEPS
Sreda – LEĐA, BICEPS, ABDOMEN
Petak – NOGE

ja sam do sada vezbao sa onim "klasicnim" programom
Ponedeljak-LEDJA,TRICEPS
Sreda-RAMENA,NOGE
Petak-GRUDI,BICEPS

da budem iskren, taj program mi je malo dosadio i lepo bi bilo da uvedem promenu, u vidu programa Milosa Sarceva.
E sad ja bi (neko ce reci izmisljam toplu vodu), deluje mi da bi mi po treningu Milosa Sarceva ponedeljak bio jako naporan, pa bih prebacio ramena za petak, znaci da petkom radim ramena i noge a ponedeljkom grudi i triceps.

Tamo pise da treba da se rade po 3 vezbe za svaki deo tela u 2 serije, da li raditi tako ili raditi ipak 3 serije vezbi.

Interesuje me dakle, sta vi mislite o ovim stvarima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Da li program Milosa Sarceva ili "klasican" pr
« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2006, 01:33:01 posle podne »
ok....od nekuda smo krenulio..bravo....

a jel treba da mislimo bilo sta osim da je perfektno ono sto je milos napisao....gle...ako je preproucneo da radis 3 vezbe u 2 serije za svaki misic..to nije receno samo onako..to je receno bas zbog toga sto postoji mnogo ljudi kao ti tj koji nemaju vremna da rade neke naprednije programe i odna ostaje samo ona variajtna...ovo oko ponedljka..ako ti budes radio onako kako je anpisano..nece da ti bude naprono..veruj....samo mozes da napredujes...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Da li program Milosa Sarceva ili "klasican" pr
« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2006, 02:56:11 posle podne »
U svakom slucaju treba s vremena na vreme menjati trening,probati nesto novo,jer se telo navikne na odredjenu vrstu i raspored vezbanja i misic vise nece da raste.Menjajte ljudiiiii :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!