Jun 24, 2024, 02:58:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.214 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: ULTIMATE MASA!  (Pročitano 1229 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ULTIMATE MASA!
« poslato: Oktobar 27, 2017, 04:25:30 posle podne »
Ultimate Mass by Dave Palumbo   

Kada se god pojavim na nekom bodybuilding takmicenju sirom zemlje, svakodnevnim e-mailovima ili konsultacijama putem telefona, neprestano me bombarduju jednim pitanjem: Kako da postanem VELIK?

Napokon sam odlucio da sastavim clanak koji ce dati najbolji plan za dobijanje misicne mase na svijetu. Ja vam garantujem da ukoliko budete postovali jednostavne principe koje cu vam sada izloziti, vasa sposobnost za nabacivanje nove misicne mase ce prosperirati!


UNOS HRANE:

Kada pokusavate da nabacite misicnu masu najveca greska koju cini vecina bodybuildera je ta da oni jednostavno ne unose dovoljne kolicine proteina. Kada ih pitate da li jedu dovoljno, oni bezrezervno ustvrde:
"Nebi vjerovao koliko puno unosim hrane!"

Moj odgovor na to je odmah pitanje…
"Ti nikada nijesi vidio kako ja jedem, zar ne?"
U tom trenutku onaj sa kim razgovaram pocinje da bude nervozan (Shvacajuci valjda da je ostao bez argumenata). Moje sledece pitanje je…
"Koliko proteina dnevno unosis?"

….Na sta velika vecina odgovori…

"Nisam siguran, ali sigurno dosta!"
Niesu sigurni koliko unose, ali su bezrezervno ubjedjeni da je to puno - strasna logika nema sta! Kada stignemo do ovog trenutka u nasem "intervju - procesu" (kako ga ja volim zvati), shvatim sa cim se nosim, i prestajem postavljati pitanja na koja vec znam odgovor. Umjesto toga, pomognem toj individui da organizuje dijetu za dobijanje misicne mase koja bi ispunila njihove ciljeve (ZAPAMTITE: Glavni cilj je dobiti cistu misicnu masu sa sto manje masti!)
 
Sledeci vrlo vazan princip kada zelite da nabacite masu je, da i dok je cesto unosenje proteina veoma vazno, pretjerano unosenje proteina moze biti stetno za misicne dobitke. Vase tijelo moze iskoristiti samo odredjenu kolicinu proteina u jednom obroku (ova kolicina varira od osobe do osobe) unosenje prevelike kolicine proteina opterecuje jetru i bubrege (jer ovi organi moraju metabolizirati, detoksifirati i izbaciti visak proteina) i ovo sigurno sprijecava tjelesnu mogucnost da sintetizuje novo misicno tkivo. Zapamtite, mi ne zelimo da vucemo dragocijenu energiju potrebnu za sintezu proteina kako bi potpomogli digestiju i detoksifikaciju viskova proteina....


NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

 http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2017/10/ultimate-masa.html