Jul 03, 2024, 02:16:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Propadanja sa tegovima vs sklekovi  (Pročitano 1808 puta)

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Propadanja sa tegovima vs sklekovi
« poslato: Novembar 15, 2016, 01:22:21 posle podne »
Deo treninga mi je to sto radim 10 serija propadanja sa rancem od 23 kg svaki drugi dan , juce nisam mogao da ih radim tako da sam ih zamenio sa 15 serija sklekova bez ikakvih tegova , danas imam upalu u ramenima , moze neko da mi objasni zasto ? Sklekovi rade ramena bolje nego propadanja , ili imam upalu zato sto sam ih gadjao iz drugog ugla ? :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Propadanja sa tegovima vs sklekovi
« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2016, 02:22:10 posle podne »
Deo treninga mi je to sto radim 10 serija propadanja sa rancem od 23 kg svaki drugi dan , juce nisam mogao da ih radim tako da sam ih zamenio sa 15 serija sklekova bez ikakvih tegova , danas imam upalu u ramenima , moze neko da mi objasni zasto ? Sklekovi rade ramena bolje nego propadanja , ili imam upalu zato sto sam ih gadjao iz drugog ugla ? :D

iz razloga sto najveci deo pokreta,radis bas sa misicem kojega si najvise pogodio,a to je rame,sto sa druge strane govori direktno da nemas dovoljno snage,da bi u pravlinom rangeu izveo ispravan sklek koji uglavnom "proizlazi" iz snage misica pectoralisa,ali ovisno od cilja,naravno da i ostali misici moraju da budu ukljuecni
prevedeno
neces dobiti masu ,radeci sklekdove,pa cisto da ne gubis vreme oko toga...

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Propadanja sa tegovima vs sklekovi
« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2016, 02:37:01 posle podne »
Hvala :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Propadanja sa tegovima vs sklekovi
« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2016, 03:37:47 posle podne »