Septembar 20, 2024, 06:48:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ishrane  (Pročitano 1483 puta)

Van mreže kando1pricekruze

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc oko ishrane
« poslato: Mart 06, 2016, 08:47:26 posle podne »
Pozdrav, imam 17 godina visok 176 tezak 64 kila, cilj mi je doci do 70-75.Treniram svaki drugi dan(trenirao bih i vise nego plasim se da nemam odgovarajucu ishranu i nisam taj level da mogu to raditi).Skorije sam poceo da treniram i da se ovako hranim zanima me vase misljenje sta da menjam.Ne koristim suplemente, planiram neki protein da kupim.Ishrana mi od prilike ovako izgleda:
1.4 ili 5 jaja przena sto grama ovsenih casa jogurta,malo hleba obicnog (svaki dan mi je taj dorucak nikad ga ne menjam)
2.sejk napravim: dva belanca banana, 5g kakao, 5 laneno seme i casa mleka
3.kupim batak 200g u nekoj prodavnici brze hrane
trening
4.rucam sta majka spremi (sarma,pasulj,piletina i krompir) hleb beli,casa jogurta
5.tunjevinu pojedem,virsle neki put opet batak ili kuvana jaja(znam da ne valjaju)
6.ela sir jedem pred spavanje koliko mi se jede nemam meru neku

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2016, 10:13:49 posle podne »
Pozdrav i dobrodosao..:)
Kao sto mozes verovatno da predpostavis ishrana nije dobra nikako..Najbolje bi bilo da procitas,ali stvarno procitas, ova dva linka koja ti stavim ovde pa cemo za dalje videti..
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25311.0.html
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,31880.0.html

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2016, 10:22:46 posle podne »
Drugar glavni problemi ishrane su pre svega to sto nemas meru,znaci otprilike ovo,otprilike ono itd..
Problem je taj obrok sta majka skuva(NAJVECI) i problem su ti jogurti,mleko itd.. i te banane i voce kad se bez potrebe iritira ins..

Procitaj te teme sto ti je Voja poslao,i glavno je za period mase da si u kalorijskom SUFICITU,e sad tvoje je da iz Vojinih linkova povezes to sa zdravim namirnicama i da koncipiras sve kako treba.. ;)