Jun 29, 2024, 02:07:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje  (Pročitano 2309 puta)

Van mreže zhus

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pitanje
« poslato: Jul 17, 2015, 06:14:18 posle podne »
Poz svima pratim forum godinama unazad sa prekidima ,sad sam se registrovao cisto da postavim jedno pitanje ,trenutno sam na pocetku kure radim test depo samo, prva je kura ,prve nedelje sam krenuo sa 1 ampulom 250 mg ,juce sam uzeo 2 ukupno500 mg i tako ce ostati do kraja kure ,na svakih 10 dana uzimam , sad pitanje je :trenutno nisam u dobrim odnosima sa osobom koja je uzimala za sebe i mene iz apoteke test depo i tako ce ostati tako da ja sad trenutno nmg da dodjem do testa koji ce mi trebati za 10 dana ,a imam doktora opste prakse tj brat mi je i moze i prepisace mi recept za test depo ,sad ja vas pitam ovde da li mogu sa tim receptom da se usetam u bilo koju apoteku i da kupim test ili moram da prodjem 10-tak apoteka dok ne nadjem ili ne narucim u nekoj ,znaci imam recept da li ce mi biti problem da dodjem do testa ili samo trebam da ga nadjem u nekoj apoteci eto to me zanima samo hvala unapred

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Pitanje
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2015, 06:33:54 posle podne »
Ne treba recept, jedino ako si suvise mlad, pa ti traze onako radi provere.

Van mreže zhus

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pitanje
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2015, 06:38:25 posle podne »
imam 24 ,a pitam cisto radi reda ovde da ne ispadnem tupan da udjem u apoteku i da ispadnem kreten jer nisam nikad usao u apoteku  i pitao za to  ,a koliko sam razumeo negde treba recept negde ne treba i to mi nije bilo jasno, ako ti kazes da ne treba i jos par ljudi da se javi to isto da potvrde da samo udjem u apoteku i kupim ga bez problema bilo gde u gradu ili da ga narucim ako ga nemaju onda ok tako cu uraditi

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pitanje
« Odgovor #3 poslato: Jul 17, 2015, 06:48:20 posle podne »
U vecini ne treba recept.... Pitaj u par privatnih, dace ti bez ikakvih problema.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pitanje
« Odgovor #4 poslato: Jul 17, 2015, 06:49:25 posle podne »
http://infolek.com/search.php?query=testosteron
pronadji tebi najblizu apoteku , pozovi i pitaj pre nego sto odes za svaki slucaj.

Van mreže zhus

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pitanje
« Odgovor #5 poslato: Jul 17, 2015, 06:53:45 posle podne »
nista eto hvala na brzim odgovorima tako cu uraditi ,a kad sam vec otvorio temu cisto radi sigurnosti da pitam tribulus cu krenuti da uzimam 2 nedelje posle zadnjeg bockanja ,arimidex ili nolvadex ce biti tu ako bude nuspojava mada neverujem da ce mi biti potrebni posto radim samo test depo ali nikad se ne zna ,sad eto pitanje da li ce mi biti dovoljan tribulus za pct ili mozda zma uz to ili nista od toga posto nije jaka kura

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Pitanje
« Odgovor #6 poslato: Jul 18, 2015, 11:42:24 pre podne »
Ne treba recept, jedino ako si suvise mlad, pa ti traze onako radi provere.
Meni je to nvrvt..bez recepta..kao aspirin da se uzima..il africku sljivu:)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pitanje
« Odgovor #7 poslato: Jul 18, 2015, 11:59:50 pre podne »
Ne treba recept, jedino ako si suvise mlad, pa ti traze onako radi provere.
Meni je to nvrvt..bez recepta..kao aspirin da se uzima..il africku sljivu:)
I meni je bilo neverovatno kada mi je jedna debilka trazila RECEPT za igle i spriceve tako da...