Septembar 28, 2024, 08:07:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: PROFESIONALCI ODGOVARAJU ( Arnold,Dorian,Kai,Dzej..)  (Pročitano 1160 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PROFESIONALCI ODGOVARAJU ( Arnold,Dorian,Kai,Dzej..)
« poslato: Jul 10, 2015, 03:57:49 posle podne »
 

Pitanje:

„Arnolde, kada dignem ruke u vis grudi mi skoro potpuno zaravnjaju. Postoji li neki način da to pobedim?“

Odgovor (Arnold):
„Poznajem mnogo takmičara sa odličnim telesnim kompozicijama koji nisu napravili značajniji napredak u karijerama, upravo usled nedovoljno razvijenih grudnih mišića, tj. pektoralisa. Kada bi izvodili pozu „najmišićavija“ izgledali bi dobro, ali kada bi ruke dizali u vis, prilikom izvođenja poze „prednji dupli biceps“ izgledali bi ravno u predelu grudi, što je na sudije ostavljalo loš utisak i uticalo na njihov slabiji plasman.

 

Sa onima koji su znali da prihvate šalu, često sam se zezao kako su pravi mađioničari jer uspeju da prvo pokažu grudi pa da ih zatim odmah sakriju potpuno i predlagao sam im da upravo među mađioničarima traže svoju budućnost. Ipak, vreme je da se uozbiljimo i pređemo na tvoje pitanje.

Kada digneš ruke u vis potpuno je normalno da  tvoje grudi u određenoj meri izgube na formi, ali oni pektoralisi koji su snažni, gusti i dobro izraženi će minimalno zaravnjati, jer su dobro ispunjeni mišićnom masom. I onda kada digneš ruke, ako su ti grudi dobro razvijene, trebalo bi da imaš izraženu separaciju u donjem segmentu grudi, odnosno spoljašnjem, odmah ispod ključnih kostiju, kod ramena. Ako si u prilici, obrati pažnju na fotografije legendi poput Stiva Rivsa ili Rega Parka, ili na moje fotografije. Naše grudi deluju opet razvijeno i u pozama u kojima ih ne ističemo u prvi plan.

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2015/07/profesionalci-odgovaraju.html