Jul 11, 2024, 09:19:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Treniranje godinu i po dana bez napredka  (Pročitano 5342 puta)

Van mreže PetarHannover

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Treniranje godinu i po dana bez napredka
« poslato: Januar 22, 2015, 04:16:16 pre podne »
Intezivno treniram oko godinu i po dana (5 dana u nedelji) sa ciljem da dobijem na misicnoj masi.
Za to vreme nabacio sam samo 8kg. sto smatram da je malo, jer napredak skoro da nije ni uocljiv.
Od sumplamenata sam koristio gejner (Hyper mass(BioTechUsa)) i dve doze kreatina od 120 tabletica (crea.Tor(BioTechUsa))
Ja bih voleo da me neko posavetuje o ishrani i treninzima,jer ocigledno negde pravim veliku gresku.
Svaki savet bih mi znacio. Hvala svima unapred.  :) :) :)

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2015, 08:24:41 pre podne »
Intezivno treniram oko godinu i po dana (5 dana u nedelji) sa ciljem da dobijem na misicnoj masi.
Za to vreme nabacio sam samo 8kg. sto smatram da je malo, jer napredak skoro da nije ni uocljiv.
Od sumplamenata sam koristio gejner (Hyper mass(BioTechUsa)) i dve doze kreatina od 120 tabletica (crea.Tor(BioTechUsa))
Ja bih voleo da me neko posavetuje o ishrani i treninzima,jer ocigledno negde pravim veliku gresku.
Svaki savet bih mi znacio. Hvala svima unapred.  :) :) :)
 
 
A šta bi ti hteo ? 20 kg odmah da dobiješ... Nisi napisao visinu, težinu,
program treninga, plan ishrane... A to je sve potrebno da ti neko rekao
šta da dodaš, oduzmeš i slll.
Za početak to napiši pa će ti neko i pomoći...
Generalno - gejner je loš izbor suplementa ( uvek daj prednost proteinu )
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #2 poslato: Januar 22, 2015, 09:25:35 pre podne »
Gresku pravis sigurno kod ishrane,jer si napravio gresku i kod suplemnetacije,pa samim tim je ocigledno da nisi savetovan da ti to NIJE potrebno,kao i savati o adekvatnoj ISHRANI koja je broj 1

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.590
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #3 poslato: Januar 22, 2015, 11:10:31 pre podne »
Intezivno treniram oko godinu i po dana (5 dana u nedelji) sa ciljem da dobijem na misicnoj masi.
Za to vreme nabacio sam samo 8kg. sto smatram da je malo, jer napredak skoro da nije ni uocljiv.
Od sumplamenata sam koristio gejner (Hyper mass(BioTechUsa)) i dve doze kreatina od 120 tabletica (crea.Tor(BioTechUsa))
Ja bih voleo da me neko posavetuje o ishrani i treninzima,jer ocigledno negde pravim veliku gresku.
Svaki savet bih mi znacio. Hvala svima unapred.  :) :) :)
Gejner je bacanje para... i jako los izbor... uzmi cist Whey moze to da bude i koncentrat 80 % i obican kreatin monohidrat. To ti je u rangu cene skoro isto kao ovo sto si uzimao samo mnooogo kvalitetnije.Druga stvar...  iskreno... promeni firmu ...  Biotech i nije neki izbor... to je sto se tice supsa, a ishrana imas jelovnike za masu koliko hoces na forumu ... 5-6 kvalitetnih obroka, 2 g po kg proteina ... sto vise kvalitetnih uh, dobrih masti... proverena prica...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2015, 11:50:03 pre podne »
Mani se gejnera. Nije on jedini uzrok, ali jedan od. Ishrana, kao sto Pedja kaze, je 90% losa.

Van mreže PetarHannover

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2015, 01:35:07 pre podne »
Visina 1.82cm trenutna kilaza 67kg
Gledam da svaki misic koji treniram radim 2 puta nedeljno.
PON: grudi,vrat i ledja UTO: Biceps i triceps SRE: ramena ledja CET:grudi,vrat i ramena PET: biceps i triceps
Svaku vezbu koju radim, radim sa ponavljanjem od 8 do 10 puta kada su vece kilaze u pitanju minimum 6 ponavljanja u 3 serije
Plan ishrane nemam..par drugara koji treniraju rekli su mi samo sto vise da jedem i tako cu napredovati,ali kod mene se to ne desava. Tako da bih voleo da mi neko predlozi plan ishrane,inace idem na masu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2015, 05:34:12 pre podne »
Visina 1.82cm trenutna kilaza 67kg
Gledam da svaki misic koji treniram radim 2 puta nedeljno.
PON: grudi,vrat i ledja UTO: Biceps i triceps SRE: ramena ledja CET:grudi,vrat i ramena PET: biceps i triceps
Svaku vezbu koju radim, radim sa ponavljanjem od 8 do 10 puta kada su vece kilaze u pitanju minimum 6 ponavljanja u 3 serije
Plan ishrane nemam..par drugara koji treniraju rekli su mi samo sto vise da jedem i tako cu napredovati,ali kod mene se to ne desava. Tako da bih voleo da mi neko predlozi plan ishrane,inace idem na masu.

Pa vidi
trening kao trening nije toliko problem
stvar je u tome,da je tamo gde si kupio suplemntaciju tu,trebalo da se posavetujes i u vezi IHSRANE koja je broj 1
o tome se raid
naravno da ides na masu,a s obzirom  na pamaratere koje si rekao

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2015, 08:40:28 pre podne »
Visina 1.82cm trenutna kilaza 67kg
Gledam da svaki misic koji treniram radim 2 puta nedeljno.
PON: grudi,vrat i ledja UTO: Biceps i triceps SRE: ramena ledja CET:grudi,vrat i ramena PET: biceps i triceps
Svaku vezbu koju radim, radim sa ponavljanjem od 8 do 10 puta kada su vece kilaze u pitanju minimum 6 ponavljanja u 3 serije
Plan ishrane nemam..par drugara koji treniraju rekli su mi samo sto vise da jedem i tako cu napredovati,ali kod mene se to ne desava. Tako da bih voleo da mi neko predlozi plan ishrane,inace idem na masu.
 

 Menjaj trening slobodno...
Noge kod tebe ne postoje a vidim da npr ramena vežbaš dva dana za redom ( sreda - četvrtak )..
Ako već vežbaš pet dana nedeljno to može mnogo bolje da se uradi - npr ( noge, grudi, leđa, ramena, ruke )
Kažeš da nemaš plan ishrane - zato ti je i napredak lošiji od očekivanog. Svaki obrok treba da ti bude kombinacija
Uh, P i M. O tome šta su dobri izvori napisano je milion tekstova i to možeš sam da pročitaš.
Za mišićni rast je potrebno da budeš u kalorijskom suficitu, organizuj 3-4 kvalitetna obroka, treniraj pametno, kupi
proverene suplemente ( dobar protein i kreatin monohidrat ) i biće rezultata..
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2015, 11:50:58 pre podne »
sve po 2x noge nijednom :/

8kg za godinu ipo nije uopste lose pojacaj ishranu i pocni noge da radis i bice rezultata
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2015, 02:13:22 posle podne »
Kakav vrat kakvi bakraci . Ako vec radis 5x sedmicno , neka to bude kako ti je Milan B napisao . Tvoja greska sto se tice treninga je sto mislis , sto vise to bolje . Misic raste kada se odmara . Ubaci neki dan noge , postoje brojni testovi kojima su hardgejner vezbacima ( ljudima koji slabo dobijaju na masi ) pomogli treninzu nogu ne samo da ojacaju donji deo tela vec i gornje i da dobiju na masi , jer tada je najvece lucenje testesterona . A ishrana neka ti bude broj 1 , u pretpodnevnim satima i pre treninga sto vise slozenih UH ( pirinac , krompir, ovsene pahuljice za dorucak ) a posle treninga sto vise proteina ( belo meso , jaja , riba ) . Za veceru ili tunjevina ili ella sir .

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2015, 04:14:12 posle podne »
to za lucenje testa je mit xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže PetarHannover

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2015, 06:03:21 posle podne »
Napravljen je novi program treniranja,samo me zanima kada treniram npr. ruke da li radim izmenicno biceps pa triceps ili kada zavrim sa vazbama za biceps tek onda prelazim na triceps i da li je bolje vise ponavljanja sa manjim opterecenjem ili manje ponavljanja sa vecim opterecenjem?

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.590
Odg: Treniranje godinu i po dana bez napredka
« Odgovor #12 poslato: Januar 23, 2015, 08:07:51 posle podne »
:) moraces malo da prostudiras forum ... to sto pitas su vec principi treniranja.... moja preporuka ti je da sto pre naucis da se druzis sa slobodnim tegom i da izbegavas sprave ,ali ALI da ti neko pokaze kako ... zop