Jul 03, 2024, 01:22:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: POMOC - Hormon rasta  (Pročitano 9000 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #15 poslato: Avgust 19, 2014, 12:46:26 posle podne »
Vidi sta piše na onim jednokratnim penovima rastvorenim jedina razlika je u roku. A i video si klipove kad bilderi nose spriceve u kutiji sa ledom :)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #16 poslato: Avgust 19, 2014, 12:50:39 posle podne »
Vidi sta piše na onim jednokratnim penovima rastvorenim jedina razlika je u roku. A i video si klipove kad bilderi nose spriceve u kutiji sa ledom :)

To je led za kolu zero :D

Nisam video penove, mislio sam da misliš na prašak, njemu je na toj T rok trajanja kada se smuti, može 72h van frižidera, ali ako ja dobro razumem ruski :D kažu da ga treba mešati neposredno pre aplikacije
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #17 poslato: Avgust 19, 2014, 12:54:07 posle podne »
Pa realno samo sto mi krcmimo 8-10iu koje su predvidjene za single day

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #18 poslato: Avgust 20, 2014, 07:08:19 posle podne »
Cek a sto bi radio doze prirodnog lucenja? I mislim da nisi ukapirao poentu gh, on ne zaustavlja tvoj prirodni totalno, vec samo u vemensom periodu u kojem je aktivan, a to je par sati.


pa mislio sam cito da odrzavam nivo gh-a neko vreme da ne prelazim tu neku kolicinu koju je telo proizvodilo prirodno zbog tih nekih estetskih i zdravstvenih razloga...na sajtu...koliko im se moze verovati savetuju za decu koja imaju zastoj u rastu da se uzima 0,5-0,7/kg nedeljno...za odrasle od 5-30 jedinica nedeljno zavisno od cilja... ne  znam tacno kada ali mi se cini da u 30 god se vise gh ne proizvodi...moguce da gresim....

sto se tice cuvanja....3 meseca na temp od 18-20...rastvoren u frizideru do 72 sata

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #19 poslato: Avgust 20, 2014, 09:25:48 posle podne »
Ma daj bre kad radis nesto odradi to kako treba. Neces osetiti nista ako ubadas 1-2iu dnevno, bezveze bacas pare. Kad vec ides idi ko covek doze. Ako se nisi cimao trena, sto bi se cimao gh u normalnim dozama?

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #20 poslato: Avgust 20, 2014, 10:46:25 posle podne »
Ma daj bre kad radis nesto odradi to kako treba. Neces osetiti nista ako ubadas 1-2iu dnevno, bezveze bacas pare. Kad vec ides idi ko covek doze. Ako se nisi cimao trena, sto bi se cimao gh u normalnim dozama?

......isao bi maksimum neki a da ne osetim posledicekoje su pomenuli:moguca hiper tiroza kod nekih ljudi,povecan insulin,hiperglikemija,oticanje stopala i dlanova,glavobolja,kod nekih pacijenata moguce povecanje antitela sto moze uticati na ceo proces....to pise kod njih nego se ja razmisljam sta nisu sve napisali....sinuo bi se laganica da vidim sta mi se desava.....inace oni "savetuju" 5 meseci te neke osrednje doze za neke rezultate sto izadje oko 850 eura ako se roka 5 IU nedeljno od ponedeljka do petka subota nedelja odmor..opet savet sa sajta.....nigde ne zurim jos istrazujem to sam planirao za oktobar sl godine....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #21 poslato: Avgust 21, 2014, 06:27:42 pre podne »
Citat
ponedeljka do petka subota nedelja odmor..opet savet sa sajta..

kada sam davne 2003 god dosao u priliku da uzimam GH,a hvala Bogu infomracije su tada bile o tome van granica univerzuma u Srbiji,ja sam imao srecu da se cujem sa Sarcevom.
Kada sam mu izne moj plan uzimanja,isto je bilo sub i ned OFF
Onda me je on pitao zasto bih to radio?
Odogovrio sam mu da nemam pojma i da sam tako procitao negde.
Onda mi je lepo razlozio siutaciju.Da ono sto negde na nekom sajtu pise je nesto sto su stari vukovi probali na sebi ko zna kada,a uglavnom su info nepotpune sto zbog naplacivanja informacija (sto je u usa sasvim normalno),sto zbog toga da te info uglavnom daju neadekvatni ljudi kojima nije zabranjeno sloboda govora i razmisljanja-stoo je i normalno,te njihove infomacije se prenose upravo kako sam i ja preno-JA CAM CUO ili sam CITAO

Pravi razlog tih opcija (sub i ned off-) pre svega me je pitao,zasto bi sub i ned bili of ako vec imas off? zasto ne budu npr sreda i cet? Naravno,razni odgovori su mi se motali po glavi,ali nisam hteo da kazem da se ne osramotim (ne iz fore sto se on rodio naucen a ja glup) ,vec sam shvatio da nemam adekvatan odgovor i da je verovatno to sto ja mislim-glupost

Tako je i bilo.Uzimanje razdvojeno (split) hormona rasta se radilo u davnaaaaaaaa vremena kada je cena istog prevazilazila okvire obicne dostpiunosti ljudima kao sada i da bi se USTEDILO sto vise,a da stvar ima smisla-BIG DOG"s su tada radil tako tj sa minmalnim dozama i sa dva dana off
Pa onda jedan dan off
pa kako je cena padala,povecavanu su doze a dani off su se gubili  :)

Da ne pisem dalje o tome,mislim da je poenta recena

Citat
moguca hiper tiroza kod nekih ljudi,povecan insulin,hiperglikemija,oticanje stopala i dlanova,glavobolja,kod nekih pacijenata moguce povecanje antitela sto moze uticati na ceo proces..

lepo ti pise MOGUCA!
to sto ti planiras da uzimas 5 iu-ne garantuje ti NISTA
a pogtovo sto nisi napisao KAKO i u KOJE vreme npr,planiras da uzimas tih 5 iu
Neznam,da li su na tom sajtu naglasili da su doze od 4 iu u JEDNOM SHOOT-u doze koje mogu da izazove instatn nezeljene posledice? Verovatno i npr nisu.Itd itd itd itd.

Nije ovo bas jednostavna materija da bi se olako prihvatala-iskreno
A oticanje stopala,trnjenje pristiju-MOLI BOGA da ti se to desi,jer ce ti to biti prvi i siguran znak da nisi ubo fake stvar

alah se raspisah  ;D

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #22 poslato: Avgust 21, 2014, 06:02:08 posle podne »
zbog toga da te info uglavnom daju neadekvatni ljudi kojima nije zabranjeno sloboda govora i razmisljanja-stoo je i normalno,te njihove infomacije se prenose upravo kako sam i ja preno-JA CAM CUO ili sam CITAO


Nije ovo bas jednostavna materija da bi se olako prihvatala-iskreno
A oticanje stopala,trnjenje pristiju-MOLI BOGA da ti se to desi,jer ce ti to biti prvi i siguran znak da nisi ubo fake stvar


slazem se sa svime...ovo je za mene skroz nova stvar...zagrejan sam ali ne zurim pa cu videti kad i kako....za sada samo kapiram da moze i podkozno davanje pod uglom 45 stepeni a u teretani se rokaju posle treninga 20 IU...e sad......ako bude bilo negde jos pojasnjenja sta kako kao ovo tvoje iznad mislim da ce sve biti ok :)...
 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #23 poslato: Avgust 21, 2014, 06:11:25 posle podne »
Citat
u teretani se rokaju posle treninga 20 IU.

...e do q..a

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #24 poslato: Avgust 21, 2014, 06:23:10 posle podne »
Citat
u teretani se rokaju posle treninga 20 IU.

...e do q..a

lazem ako i mene lazu...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #25 poslato: Avgust 21, 2014, 08:22:21 posle podne »
20 iu bas ne verujem. To je bas velika doza.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #26 poslato: Avgust 21, 2014, 10:23:06 posle podne »
Isto ko sto jedu 600gr pirinca i kilo mesa tako uzimaju i 20iu :D

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #27 poslato: Avgust 22, 2014, 01:14:13 pre podne »
haahahahahahah ovo nesto na moj racun bole  :-*

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #28 poslato: Avgust 22, 2014, 01:35:38 pre podne »
Pedja, mogao bi cesce da se raspises :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOC - Hormon rasta
« Odgovor #29 poslato: Avgust 22, 2014, 06:00:25 pre podne »
Pedja, mogao bi cesce da se raspises :)

hahhhahaha
a malo...