Jul 06, 2024, 04:30:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc! Pojas ili ne?!  (Pročitano 2161 puta)

Van mreže XRayMuscle

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Pomoc! Pojas ili ne?!
« poslato: Jul 05, 2014, 02:02:44 posle podne »
Evo problema :D... Primjetio sam da dosta ljudi radi sa pojasom cucnjeve, mrtvo ... Ali nekolicina radi bez. Raspitivao sam se malo i neki su mi rekli da ako se stavim u pravi polozaj i napregnem kako treba necu dobiti nista slicno bruhu 100%. Sta da radim sa pojasom ili bez?

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Pomoc! Pojas ili ne?!
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2014, 02:25:09 posle podne »
kako ti odgovara tako radi  ;)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Pomoc! Pojas ili ne?!
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2014, 03:12:16 posle podne »
necu dobiti nista slicno bruhu 100%

Nebi rekao da pojas moze sprijeciti bruh.

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Pomoc! Pojas ili ne?!
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2014, 04:56:38 posle podne »
Nikakav pojas ne treba za rekreativno vezbanje. Jacanje i redovno istezanje cora, dobro zagrevanje, odgovarajuca tehnika sa odgovarajucim tezinama su kljuc za smanjenje rizika od povrede.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pomoc! Pojas ili ne?!
« Odgovor #4 poslato: Jul 05, 2014, 05:04:23 posle podne »
Velik stomak, genetika, slab stomak su predispozicije za kilu.Sa pojasom je lakse, a i trup se manje umara pri velikim tezinama. Dzon je rekao najpametniju stvar.

Van mreže XRayMuscle

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pomoc! Pojas ili ne?!
« Odgovor #5 poslato: Jul 06, 2014, 03:11:14 posle podne »
Nikakav pojas ne treba za rekreativno vezbanje. Jacanje i redovno istezanje cora, dobro zagrevanje, odgovarajuca tehnika sa odgovarajucim tezinama su kljuc za smanjenje rizika od povrede.

Hvala. Znaci ugl ja ne dizem puno stavim sebi tezinu da mugu uraditi makar 12 ponavljanja. Takodje nekad prevrcem gumu ali ni ona nije mnogo teska mogu je isprevrtati 50 m lako

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Pomoc! Pojas ili ne?!
« Odgovor #6 poslato: Jul 06, 2014, 06:43:33 posle podne »
Nikakav pojas ne treba za rekreativno vezbanje. Jacanje i redovno istezanje cora, dobro zagrevanje, odgovarajuca tehnika sa odgovarajucim tezi.nama su kljuc za smanjenje rizika od povrede.

Hvala. Znaci ugl ja ne dizem puno stavim sebi tezinu da mugu uraditi makar 12 ponavljanja. Takodje nekad prevrcem gumu ali ni ona nije mnogo teska mogu je isprevrtati 50 m lako
 

                Onda ti pojas nije potreban..

        Kao sto rece Dzon, jacaj stomak, istezi se i sve ce biti ok.

         Pojas ima svrhu naravno ali kod koriscenja max tezina, sto po mom misljenju ni jedan rekreativac ne bi trebao da pokusava zbog rizika od povrede..
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !