Septembar 20, 2024, 01:31:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Veoma zanimljivo  (Pročitano 1740 puta)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Veoma zanimljivo
« poslato: Decembar 01, 2006, 12:43:07 pre podne »
http://www.plivazdravlje.hr/?section=qa2&qa=31

Onako bas finih provala ima, a ne zna se cije su bolje, bilo od osoba koje pitaju -  bilo od ˝doktora˝ koji odgovaraju :lol:
Pitanja svakakvih ima, od onih zasto se ne vidi napredak nakon 10 dana vjezbanja, pa do onih ˝doktorskih˝ da 150 grama wheya dnevno dovodi do trajnog ostecenja bubrega i jetre (mozete zamisliti).
Bas zanimljivo da se ubije vrijeme.

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Veoma zanimljivo
« Odgovor #1 poslato: Decembar 01, 2006, 11:44:07 pre podne »
odgovor na vecinu pitanja je "držite se uputa proizvođača i budite umjereni"
da bi neko mogao da da ovako stručan odgovor mora imati puno teorijskog znanja i još više prakse
užas brate užas
ili jesi ili nisi

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Veoma zanimljivo
« Odgovor #2 poslato: Decembar 01, 2006, 02:01:25 posle podne »
mislim da bi pod hitno trebalo ogranicit slobodu pisanja,javnog iznosenja misljenja itd. u vezi sporta,ishrane i suplementacije.  i sve ove raznorazne dr. mr. , diplomirane nadriljekare poslat na preipitivanje kod adekvatne komisije.
iz takvih "strucnih misljenja"  koje neobavesten covjek tj. govedo primi medju svoje balegaste rogove obicno se radjaju nishta drugo nego shovinizam i diskriminacija prema korisnicima suplemenata.
znaci slobodno moze da se ulazu optuzbe za vredjanje na nutricionistichkoj i suplementskoj osnovi sto je parelelno (mozda cak i teze) sa uvredama na rasnoj,religijskoj,nacionalnoj itd. osnovi.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Veoma zanimljivo
« Odgovor #3 poslato: Decembar 01, 2006, 08:08:01 posle podne »
mislim da bi pod hitno trebalo ogranicit slobodu pisanja,javnog iznosenja misljenja itd. u vezi sporta,ishrane i suplementacije.  i sve ove raznorazne dr. mr. , diplomirane nadriljekare poslat na preipitivanje kod adekvatne komisije.
iz takvih "strucnih misljenja"  koje neobavesten covjek tj. govedo primi medju svoje balegaste rogove obicno se radjaju nishta drugo nego shovinizam i diskriminacija prema korisnicima suplemenata.
znaci slobodno moze da se ulazu optuzbe za vredjanje na nutricionistichkoj i suplementskoj osnovi sto je parelelno (mozda cak i teze) sa uvredama na rasnoj,religijskoj,nacionalnoj itd. osnovi.

Hajde barem i ja da se u necemu slazem sa tobom  8)