Septembar 20, 2024, 07:38:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: plan treninga za letnji raspust  (Pročitano 1836 puta)

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
plan treninga za letnji raspust
« poslato: April 13, 2014, 05:16:55 posle podne »
pozdrav zovem se jovan imam 15 godina visok sam 175 i imam 55 kg, treniram 4 meseca sa jednim prekidom zbok povrede ramena(udarcem ne zbok vezbanja). osmi sam razred spremam se za prijemni. trenitno treniram samo sklekovi zgibovi ,propadanja,trbusnjaci cucnjevi.planiram da ceo letnji raspust provedem trenirajuci.
kad pocne letnji raspust pocinjem sa tegovima, kod kuce ili u teretani...

trenitno radim ovako

Ponedeljak Grudi radim 15 serija sklekova i propadanja do otkaza odmor izmedju serija sto  mannji

Utorak ledja radim sto vise varijacija zgibova 10 serija do odkaza.

Sreda ruke,radim biceps sa jednm tegom rucne izrade od betona tezine oko 12 kg i triceps sa gumom onom sto se razvlaci.8 serija do otkaza.

Četvrtak noge 15 serija sa tegom rucne izrade od betona oko 12 kg

petak pauza

Subota grudi , ledja ,5 zgibova 30 sklekova 10/12 serija

Nedelja,kardio obicno trcim 30/40min i radim sprintove 200/300m

ishranu nemam bas po planu ali sam izbacio sve cipseve slatkise sokove ... :)
trudim se da imam 6 obroka dnevno al je to tesko jel idem u skolu jedne nedelje prvu a druge drugu smenu .
za dorucak imam 5 kuvanix jaja obicno i tost i casa mleka, uzina mi je 2 bonzite i sendvic (u skoli)kad dodjem kuci obicno mama spremi nes za jelo neku piletinu,pa uzunam paxuljice sa mlekom i vecra mi je tuna,il neka riba...pijem dosta vode.

Ceo letnji raspust bi posvetio treningu.treniram alpinizam treninge imam ponedeljak,petak,subota na prirodnoj od steni od 3h do 5h. a sredom na vestackoj od 7h do 10h

sad mi treba neki trening sa tegovima koji mogu da radim kuci ili u teretani (to jos nisam odlucio) pored ovih  treninga alpinizma.pa cu sad polako da naucim te vezbe pa za letnji raspust ima da se cepa... :) :) :D ;D ;)
I ako mi mozete dati primer nekog plana isxrane za dobijanje na masi sto mi je i cilj.

pozz
« Poslednja izmena: April 13, 2014, 05:18:38 posle podne maxx99 »

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: plan treninga za letnji raspust
« Odgovor #1 poslato: April 13, 2014, 06:47:18 posle podne »

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: plan treninga za letnji raspust
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2014, 10:36:15 posle podne »
Super si za te godine, imaš volju i otprilike si na pravom putu. Imaš vremena do letnjeg raspusta, čitaj teme, druži se sa nama, prati šta se radi za masu, pa ćeš da stekneš predstavu kako i šta treba na dalje :)
suck it up, buttercup

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: plan treninga za letnji raspust
« Odgovor #3 poslato: April 15, 2014, 07:27:00 posle podne »
0ok Hvala. :D :)