Jul 02, 2024, 07:50:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: VERTICAL JUMP BIBLE-DETALJNA STUDIJA O ODRAZU I NAČINIMA ZA NJEGOVO POBOLJŠAVANJ  (Pročitano 1184 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
VERTICAL JUMP BIBLE-DETALJNA STUDIJA O ODRAZU I NAČINIMA ZA NJEGOVO POBOLJŠAVANJ
« poslato: Februar 12, 2014, 06:33:53 posle podne »
Posto je od pamtiveka odraz bio san mnogih sportista u raznim sportovima,a tematika kod nas i nije bas rascesljana do kraja,odlucio sam da objavim ovu studiju po kojoj i za koju sam siguran i mogu da garantujem da uz pravilan pristup i postivanje svih pravila koje program nalaze-uspeh je zagarantovan.Mene je licno program odusevio,a to znaju i oni koji me licno poznaju o cemu se radi.

Ukoliko gotivite letenje, možete učiniti tri stvari:

 

-uzeti avionsku kartu

 

-nabaviti par kvalitetnih krila

 

-uvećati skok u vis

 

Letenje avionom jeste doživljaj, ali je skupo i privremeno. Što se para krila tiče, o tome nije realno govoriti. Dakle, ostaje nam skok u vis. Svako ko prati košarku zna za Džordana ili Brajanta i njihove odraze i letove u vazduhu koji skoro da su nemogući. Sa jedne strane impozantno, sa druge strane primer snage i eksplozivnosti koju uvežbani sportista pretvara u odraz. Upravo zato je odraz jedan od glavnih kriterijuma za merenje snage, eksplozivnosti i spreme nekog profi sportiste.

 

Unapređivanje odraza:

Ukoliko čitate ovaj tekst, onda ste i vi među onima kojima je cilj da uvećaju svoje performanse kada je odraz u pitanju. Mnogi sportisti se vrlo lako zbune, jer oko njih postoji million programa, saveta i različitih trenera koji pričaju različite stvari. Sve to naravno košta mnogo. Ali, nažalost, ono što se realno desi jeste “prodavanje magle”. Mnogi od vas znaju neke kojima su određeni programi pomogli, ali vama nisu dali efekta. Mnogi od vas očekuju nerealne napretke.

Ono što je istina, i to ćemo reći na sav glas: ne možemo znati koji je program najbolji za vas konkretno! Niti vam možemo obećati da ćete za X broj dana uvećati odraz za Y broj centimetara.

 

Ali, ono šta vam možemo reći jesu neki osnovni principi na kojima bi dobar, racionalan program trebalo da počiva. Principi koje potvrđuju iskustvo, ali i nauka.............

NASTAVAK TEKSTA PROCITAJTE NA NASEM BLOGU klikom na link ispod:



http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2014/02/vertical-jump-bible-detaljna-studija-o.html

VERTICAL JUMP BIBLE-DETALJNA STUDIJA O ODRAZU I NAČINIMA ZA NJEGOVO POBOLJŠAVANJE (1 deo)