Septembar 20, 2024, 12:15:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Priprema proteina (shake)  (Pročitano 8309 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 08, 2013, 07:54:57 posle podne »
Pa unistava ledena voda protein ako te protera  za 5min 8)

Van mreže vikhiiz

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 08, 2013, 08:59:28 posle podne »
Ne, ne, ne... mi se definitivno ne razumemo u nekim stvarima.
Ja nemam "odbojan stav" prema dobronamernim stavovima!!! Samo prema malicioznim!
Da li sam ja nešto negativno rekao tebi Peđa? Ili da li sam doveo u sumnju ili pitanje tvoje savete/konstatacije???
Ja mislim da ne! A ti sad nastavi da mi pišeš kako sam ja odbojan... ne vidim samo u čemu.

Dalje,

ja sam rekao da sam zadovoljan napretkom u ovih 9, 10 meseci. To je tačno. Ne znam zašto mi pišeš kao da ne želim da slušam savete?!? Kako si to skontao?

Nigde nisam rekao da želim da mršavim, tipa dijete!!! Nigde to nisam rekao. Pokrenuo sam temu da bih saznao pravilan način upotrebe i pripreme PROTEINA.

Nigde nisam napisao da me zanima 87-88kg cilj!?
Dakle, sve je otišlo u pogrešnom pravcu.
Mene (generalno) zanima skidanje masnih naslaga uz zadžravanje mase i definicije, a ne suva dijeta ili na šta si već mislio.

Pitao si me za ishranu, iskreno sam ti odgovorio. Jedem slatko. Jedem maminu kuhinju, itd. Ne znam što bih lagao? Ne kažem da je to savršeno. Šta više, priznajem da mi je to najveći minus, ali opet, nigde nisam napisao da me zanima DIJETA, kao što si ti napisao Peđa.

Verujem i vidim da pišeš iz dobre namere, samo te molim da pažljivo pročitaš šta ti ja pišem, a ne da obraćaš pažnju na maliciozne komentare, ili fore/šale kao što posle napišu.

NE NISAM tip koji nosi šuškavac, niti nosim pojas. <--- maliciozni komentari, bez ikakve potrebe

Slažem se sa tobom da mi je potreban plan ishrane.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 09, 2013, 12:16:11 pre podne »
Mene (generalno) zanima skidanje masnih naslaga uz zadžravanje mase i definicije, a ne suva dijeta ili na šta si već mislio.

a ko ima drugacije ciljeve na dijeti?:)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:06:43 pre podne »
Citat
a ko ima drugacije ciljeve na dijeti?:)

imao je hitler kada je bio profesionalni trener logorasima :)

@vikhiiz
 
vidi sada da napises precizno plan ishrane koji planiras,plan treninga,supsa...baci pogled na forum na jelovnike...itd...pa napisi ovde plan
sto budes precizniji i opsirniji,vise ces dobiti kritika...pa ce ti biti jasnije gde i kako gresis...sada da ti pedja ili neko pise romane mislim da ce odustati u jednom trenutku,a to ne bi valjalo :) ... bar bih ja tako uradio da sam u tvojoj kozi,bitno je da se izvuku greske i saznas nesto korisno,a ne ko je sta i kako rekao


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 09, 2013, 05:53:52 pre podne »
Citat
vidi sada da napises precizno plan ishrane koji planiras,plan treninga,supsa...baci pogled na forum na jelovnike...itd...pa napisi ovde plan
sto budes precizniji i opsirniji,vise ces dobiti kritika...pa ce ti biti jasnije gde i kako gresis...sada da ti pedja ili neko pise romane mislim da ce odustati u jednom trenutku,a to ne bi valjalo :) ... bar bih ja tako uradio da sam u tvojoj kozi,bitno je da se izvuku greske i saznas nesto korisno,a ne ko je sta i kako rekao

slozio bih se sa blackijem

a i ovo

Citat
Mene (generalno) zanima skidanje masnih naslaga uz zadžravanje mase i definicije, a ne suva dijeta ili na šta si već mislio.

npr,upotrebio si tri "termina" koji nema jedan veze sa drugim,ali si ih ti ukumponovao u jednu recenicu tj jedan CILJ

-skidanje maslinih naslaga
-zadrzavanje mase
-zadrzavanje defincije

suva dijeta-to veruj da nemam pojma ni sta si mislio


Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 09, 2013, 03:57:10 posle podne »
Imam 28god, 95kg, 186cm, i pijem dve merice proteina odmah NAKON treninga uz dodatak dekstroze. Šejk uvek prirpremam kod kuće mešajući ga u hladnoj vodi.
Navodno, ono što je pogrešno, jeste hladna voda i DVE merice, jer "telo ne može da apsorbuje" toliko proteina od jednom, i da je to "bacanje proteina/para"...



O proteinima pises kao da pises o lekovima, a ne obicnom whey proteinu, koji je "malo jaca" hrana od plazme. Obicno takvi nose suskavac, najcesce neke budale ili matorci, koji trce nenormalno mnogo na nenormalnoj vrucini u trenerci od poliestera.

Van mreže vikhiiz

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 09, 2013, 04:09:29 posle podne »
Ovde ima toliko iskompleksiranih i zlih, spuštajućih komentara, da mi je ovo poslednji post na ovom forumu. Hvala na gostoprimstvu. Vrlo ste neljubazni.

Peđa ti si izuzetak. Tebi hvala posebno.

Van mreže RL11

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #22 poslato: Decembar 19, 2013, 02:45:32 pre podne »
Jedno pitanje, pošto imam teretanu kući i u mogućnosti sam da odmah posle treninga jedem čvrst obrok, šta mi je bolje, merica wheya ili normalan obrok, tipa belo meso ili šta već? Hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Priprema proteina (shake)
« Odgovor #23 poslato: Decembar 19, 2013, 05:55:18 pre podne »
Jedno pitanje, pošto imam teretanu kući i u mogućnosti sam da odmah posle treninga jedem čvrst obrok, šta mi je bolje, merica wheya ili normalan obrok, tipa belo meso ili šta već? Hvala.

merica whey sigurni
nakon 25-30 min obrok
whey se ne pije iz razloga sto nekome teretane jeste ili nije kuci